Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Obojgu działaczom źle z oczu patrzy. Jacyś tacy (cos tam, coś tam) dziwni. Wydaje mi sie, najlepszym kandydatem z tego towarzystwa jest Prof. Piotrowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna ekipa. Plagiator, pijaczka i facet który nie wie gdzie leży Lublin w Europie. Choć to i tak lepsze trio niż ProtaSSiewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kicha, takie nawiedzone miernoty z Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kredyty trzeba spłacać,to i wyżej się marzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mochery dadza mandat ! Gdyby w PiS wystartowała osoba nie znana z ulicy też by weszla do EP ludzie nie patrza na osobę lecz na partie (głównie 1) Bezdomny bez wyksztalcenia  by sie dostal  to skandal a często jest tak że na innych listach są bardzo wartosciowi ludzie, działający chcacy budowac miasto, panstwo. Nie dostaną się bo nie startują  z tych LIST głównych PiS czy PO ale liczę ze się to zmieni  w tych wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmieniają koryto, teraz będą mieli pomyje z brukseli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrali by się za uczciwą robotę, ale u nas aby być politykiem wystarczy potrafić coś tam coś tam i jest się liderem. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ci państwo zrobili do tej pory dla naszego regionu? W polityce są od wielu lat, więc powinni mieć się czym pochwalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Senator Grzegorz Czelej i posłanka Elżbieta Kruk to najmocniejsi lubelscy kandydaci PiS Czelej to ten wydawca o "dżender", a k4ruk to ta od "coś tam coś tam wiem" Gratuluję PiS-owi kandydatów  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Senator Grzegorz Czelej i posłanka Elżbieta Kruk to najmocniejsi lubelscy kandydaci PiS Czelej to ten wydawca o "dżender", a k4ruk to ta od "coś tam coś tam wiem" Gratuluję PiS-owi kandydatów
Tak !!!  to lepsza Ciota, parówa jakaś według ciebie czy jeszcze gorzej,komuch jakiś czy inny pachołek Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kruk?Mam nadzieję,że wyborcy nie zapomnieli jej pijackich ekscesów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni juz byli, nic nie zrobili, tylko lans i pomada   Jedyną szansą dla Polski jest Ruch Narodowy   Głosuję na Mariana Kowalskiego, bo w trudnych czasach potrzebni są silni ludzie a nie żadkie jak kupa niemowlaka gogusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrowski 3 kadencja w europarlamencie?? Mam nadzieję, że ludzie nie będą już tak naiwni i wybiorą wiarygodne osoby np. Kowalskiego z Ruchu Narodowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partyjni pieniacze i karierowicze, PO,PIS,PSL,SLD...patrie wodzowskie i koterie do prania brudnych pieniędzy, dość tego!!! czas na radykalną zmianę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooo.. Gratulacje(!?). Znowu mamy "coś tam coś tam" a myślałem, że ze wstydu zapadła się pod ziemię. Ja naiwny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrowski 3 kadencja w europarlamencie?? Mam nadzieję, że ludzie nie będą już tak naiwni i wybiorą wiarygodne osoby np. Kowalskiego z Ruchu Narodowego.
Piotrowski to profesor i zna jezyki obce. A jakie jezyki zna Kowalski z wyksztalceniem podstawowym? Zajebisty tatuaz i rozwinieta klata to jeszcze nie wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni juz byli, nic nie zrobili, tylko lans i pomada   Jedyną szansą dla Polski jest Ruch Narodowy   Głosuję na Mariana Kowalskiego, bo w trudnych czasach potrzebni są silni ludzie a nie żadkie jak kupa niemowlaka gogusie
Naćpaliście  się w Graffiti. Poziom Kowalskiego jest jak Twoja ortografia. W PE używa się mózgu nie mięśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni juz byli, nic nie zrobili, tylko lans i pomada   Jedyną szansą dla Polski jest Ruch Narodowy   Głosuję na Mariana Kowalskiego, bo w trudnych czasach potrzebni są silni ludzie a nie żadkie jak kupa niemowlaka gogusie
Silni ludzie, tacy jak Kowalski sa potrzebni na silowni Paco lub Jatomi, w parlamencie potrzebni sa kompetentni, tacy, jak profesor Piotrowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ci państwo zrobili do tej pory dla naszego regionu? W polityce są od wielu lat, więc powinni mieć się czym pochwalić.
Tu akurat nie jest tak jak sobie piszesz. Europoseł nie jest od tego aby Tobie robić dobrze czy swojej wsi z której pochodzi. Od tego są SAMORZĄDY LOKALNE. Zastanów się zanim wejdziesz na forum albo weź "korki". A jak nie wiesz o co chodzi to "nie śmieć" na forum.Tak na prawdę to mocno wierzę w Twoje intencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety cała trójka do "bani".Wyborcy PIS-u są zawiedzeni.To są ludzie ,ktorzy dla Lubelszczyzny nic nie zrobili i nie zrobią,bo to są karierowicze ,a nie ideowcy.Ale większą bombę mają za plecami:p.Sprawka,chyba by szczytowała ze szczęścia po osiągnięciu takich dochodów???A to jest jej cel główny,bo powazny atut już ma tj."wazelinę"!Wioeszczę smutny koniec dla ugrupowania Kaczora.Chyba ,że jedynki dostaną zwolennicy Rydzyka,wtedy chierachowie zrobią 15%.A co dla nas normalnych/nie związanych z tymi co już byli?/ wyborców pozostało,chyba "Majdan"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...