Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to za głupoty, że Komorowski sprzedaje nasz kraj?! skąd takie informacje, zupełnie wyssane z palca które wymyślił sobie PIS!! Cudzoziemiec według ustawy jeżeli spełnia warunki może kupić w Polsce nieruchomość do 1 ha, czy dokonać zakupu lokalu bądź domu, tak samo działa to w drugą stronę. Komorowski żadnych lasów jak to twierdzą Pisowcy nie sprzedaje, denerwuje mnie to że Ktoś usłyszy taką głupotę i później bezwiednie rozpowszechnia ją dalej. Jak naprawdę jestem przerażona tym, że może wygrać Duda, nie wiem czy ludzie zdają sobie sprawę z tego co to może być, czy mają na tyle wyobraźni, Duda będzie jedynie Marionetką w rękach Kaczyńskiego, który naprawdę chyba zmysły już postradał, wda się w wojnę z Rosją bo do tego to zmierza, już nie wspominając że głównym postulatem PIS jest zakaz in vitro?! jak można komuś dla kogo jest to jedyna szansa żeby mieć dziecko odbierać taką możliwość i nadzieję?! Nawet św. pamięci prof. Barotszewski mówił, że to będzie katastrofa dla Polski jak wygra PiS! Ja nie jestem wielką zwolenniczką obecnego Prezydenta, ale uważam że w tej chwili jest to jedyny sensowny i bezpieczny dla nas wybór.
Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za głupoty, że Komorowski sprzedaje nasz kraj?! skąd takie informacje, zupełnie wyssane z palca które wymyślił sobie PIS!! Cudzoziemiec według ustawy jeżeli spełnia warunki może kupić w Polsce nieruchomość do 1 ha, czy dokonać zakupu lokalu bądź domu, tak samo działa to w drugą stronę. Komorowski żadnych lasów jak to twierdzą Pisowcy nie sprzedaje, denerwuje mnie to że Ktoś usłyszy taką głupotę i później bezwiednie rozpowszechnia ją dalej. Jak naprawdę jestem przerażona tym, że może wygrać Duda, nie wiem czy ludzie zdają sobie sprawę z tego co to może być, czy mają na tyle wyobraźni, Duda będzie jedynie Marionetką w rękach Kaczyńskiego, który naprawdę chyba zmysły już postradał, wda się w wojnę z Rosją bo do tego to zmierza, już nie wspominając że głównym postulatem PIS jest zakaz in vitro?! jak można komuś dla kogo jest to jedyna szansa żeby mieć dziecko odbierać taką możliwość i nadzieję?! Nawet św. pamięci prof. Barotszewski mówił, że to będzie katastrofa dla Polski jak wygra PiS! Ja nie jestem wielką zwolenniczką obecnego Prezydenta, ale uważam że w tej chwili jest to jedyny sensowny i bezpieczny dla nas wybór.
Zagotowało w tym żydowskim kotle co nie ? to już koniec tej POlszewi !!!  POLSKA zacznie w końcu oddychać bez tych czerwonych,komunistycznych pijawek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dupie mam na nikogo juz 20lat przerabiany to samo gówno porazka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W du*** mam na nikogo juz 20lat przerabiany to samo gówno porazka
Jedż na wyspy, na zmywak i nie marudż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GAME IS OVER!!! Let's go home!!!!! Na jesieni Korwin z Kukizem idą po władzę i biorą wszystko. Tego już nie zatrzymacie!!!!! Rewolucja rozpoczęta!! To początek końca zbrodniczego reżimu, który zabiera uczciwym obywatelom 83 % zarobków!!!!!!! Złodzieje musza zostać ukarani!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sfałszowane wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sfałszowane wybory.
Spieprzaj dziadu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GAME IS OVER!!! Let's go home!!!!! Na jesieni Korwin z Kukizem idą po władzę i biorą wszystko. Tego już nie zatrzymacie!!!!! Rewolucja rozpoczęta!! To początek końca zbrodniczego reżimu, który zabiera uczciwym obywatelom 83 % zarobków!!!!!!! Złodzieje musza zostać ukarani!!!!!!!!!!!!!!!
  No fajnie, wezmą wszystko i co ? Skąd Kukiz wytrzaśnie tak znienacka  fachowców na ministrów, wojewodów i innych urzędników? Sam nic nie zrobi, nie ma zaplecza i po raz kolejny pod pretekstem zmian do koryta dostaną się podstępne szuje i złodzieje. Musi sobie wybrać doradców w wielu dziedzinach i im zaufać, a przecież on w branży muzycznej robił. Takie "rewolucje" i  wyganianie złodziei z sejmu już były - Samoobrona i Ruch Palikota też dużo krzyku robili przed wyborami i co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko to gówno warte. W następnych wyborach ja będę startował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diaspora żydowska w Brukseli okazała bardzo duże zdziwienie i zaniepokojenie,żeby nie nazwac tego szokiem, tym co się stało i obecnie dzieje w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sfałszowane wybory.
Sfałszowane !!  oczywiście że tak !!!  różnica po miedzy Dudą a WSI to przynajmniej 10 %,ale komuchy,służby,wszyscy funkcjonariusze [ nikt urlopu nie będzie miał przez te dwa tygodnie ] wszystko teraz robią aby zmniejszyć wyniki porażki !!  to żle wygląda i żle wróży na pierwszą ture. Grunt już jest przygotowywany pod przekręt w ostatecznej rozgrywce,będzie łatwiej wtedy CIOTĘ przepchać do przodu, na drugą kadencje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego na stronie jest zdjecie tego zje..ai kłamcy czyżby już wygrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego na stronie jest zdjecie tego zje..ai kłamcy czyżby już wygrał
A kto tam się znowu pyta ?  miękka,czerwona,konfidencka pyta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do cholery, ogarnijcie ten odtwarzacz, wpieprzyliście go na sam dół strony i automatycznie się włącza, odpalisz 3 takie zakładki to zwariować można. tresowane małpy wam tą stronę robiły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tam się znowu pyta ?  miękka,czerwona,konfidencka pyta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ten "ktoś" przemawia spod krzyża? Gdzie symbole NASZEGO kraju? Gdzie GODŁO... FLAGA BIAŁO-CZERWONA? Kiedy ten otumaniony kadzidłem naród obudzi się???
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...