Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To powinno zmobilizować elektorat Komorowskiego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czerwony bronek do Korei PóŁnocnej tam jego miejsce !
0
Nie wiem co za podludzie głosują jeszcze na komoruskiego, przecież on nawet języka polskiego nie zna
0
Tyle lat  bierze moje podatki i nie umie się zachować w dyplomacji,ani pisać po polsku.Znajdźcie takiego drugiego przywódcę w Europie.POlska to nie kraj analfabetów.Już komuna dała mu szkołę i studia.
0
zawiodłem się na frekwencji :(( Kto na komora omg !!!!!
0
Zastanawiam się kim są ludzie którzy głosowali na Komorowskiego? Jak wyglądają, co jedzą, jak się ubierają, czy potrafią kochać, czy mają odrobinę empatii, współczucia, gdzie pracują, kim są z zawodu, czy wiedzą co to jest patriotyzm, czy szanują swoją ojczyznę? To niewiarygodne, żeby aż tylu ludzi chciało aby w Polsce trwał dalej ten stan zdrady narodowej, oszustw, tłamszenia narodu polskiego.
0
glosowałęś na bredzisława - wstydź się !
0

Zastanawiam się kim są ludzie którzy głosowali na Komorowskiego? Jak wyglądają, co jedzą, jak się ubierają, czy potrafią kochać, czy mają odrobinę empatii, współczucia, gdzie pracują, kim są z zawodu, czy wiedzą co to jest patriotyzm, czy szanują swoją ojczyznę? To niewiarygodne, żeby aż tylu ludzi chciało aby w Polsce trwał dalej ten stan zdrady narodowej, oszustw, tłamszenia narodu polskiego.
Zastanawiam się kim są ludzie, którzy zagłosowali na Kowalskiego ? Jak wyglądają, co jedzą ...Czy to są klony Leniaka  :lol: ?
0
Oni oszukiwali w wiadomościach było że kolesiowi dali trzy kartki do głosowania szok jak tak można oszukiwac moim zdaniem powinien wygrać Pan Paweł Kukiz
0
Oni oszukiwali w wiadomościach było że kolesiowi dali trzy kartki do głosowania szok jak tak można oszukiwac moim zdaniem powinien wygrać Pan Paweł Kukiz
0
Panowie z ekipy rządowej województwa lubelskiego, czyli z Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie - Wojewoda, Dyrektor Generalny, Dyrektorzy, Kierownicy Oddziałów są w strachu. Po jesiennych wyborach parlamentarnych trzeba będzie znaleźć inne zajęcie. Sami jesteście sobie winni. Faworyzowanie "swoich", nepotyzm, pycha, buta, a niekiedy chamstwo zrobiły swoje. Jako urzędnik LUW w Lublinie oraz moja rodzina. z całą pewnością będziemy głosować na PANA DUDĘ.
0
Oddalismy glos na kukiza wymik rewelacyjny glosujmy teraz na dude aby komor nie wygral bo bedzie coraz gorzej
0
POLACY pokazali żydokomunie STOP !!!!  POkazali czerwoną kartkę dla komuchów,żydów,konfidentów i agentury WSI.  STOP  !!!! dla złodziei,aferzystów i całej tej  "czerwonej orkiestry " STOP !!!  dla rozkradania,trwonienia, niszczenia dorobku wszystkich nas.  Jest nadzieja że rodacy będą wracać do ojczyzny !!!!!.
0
  Zastanawiam się kim są ludzie, którzy zagłosowali na Kowalskiego ? Jak wyglądają, co jedzą ...Czy to są klony Leniaka  :lol: ?  
Ja osobiście głosowałam, a co jem ? no różnie,przeważnie to co wszyscy,kupa-stolec normalny  [ zapraszam ] zabarwienie normalne itd.  Co jeszcze CYCU chciałbyś wiedzieć ?
0

Ja osobiście głosowałam, a co jem ? no różnie,przeważnie to co wszyscy,kupa-stolec normalny  [ zapraszam ] zabarwienie normalne itd.  Co jeszcze CYCU chciałbyś wiedzieć ?
Cy żeś skońcył podstawufke albo zawodwówke albo mature żeś zdał bo mnie sie zdaje że na koksa łysego to głosowali te co coś nie skończyli bo imsie nie chciało uczyć i majo żal rze im robota nie idzie i sie w necie muszo dowartościowywać  a czasami to nawet majo aspiracje na Napoleona albo Piłsudskiego.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: