Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To powinno zmobilizować elektorat Komorowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwony bronek do Korei PóŁnocnej tam jego miejsce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co za podludzie głosują jeszcze na komoruskiego, przecież on nawet języka polskiego nie zna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle lat  bierze moje podatki i nie umie się zachować w dyplomacji,ani pisać po polsku.Znajdźcie takiego drugiego przywódcę w Europie.POlska to nie kraj analfabetów.Już komuna dała mu szkołę i studia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawiodłem się na frekwencji :(( Kto na komora omg !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się kim są ludzie którzy głosowali na Komorowskiego? Jak wyglądają, co jedzą, jak się ubierają, czy potrafią kochać, czy mają odrobinę empatii, współczucia, gdzie pracują, kim są z zawodu, czy wiedzą co to jest patriotyzm, czy szanują swoją ojczyznę? To niewiarygodne, żeby aż tylu ludzi chciało aby w Polsce trwał dalej ten stan zdrady narodowej, oszustw, tłamszenia narodu polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glosowałęś na bredzisława - wstydź się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zastanawiam się kim są ludzie którzy głosowali na Komorowskiego? Jak wyglądają, co jedzą, jak się ubierają, czy potrafią kochać, czy mają odrobinę empatii, współczucia, gdzie pracują, kim są z zawodu, czy wiedzą co to jest patriotyzm, czy szanują swoją ojczyznę? To niewiarygodne, żeby aż tylu ludzi chciało aby w Polsce trwał dalej ten stan zdrady narodowej, oszustw, tłamszenia narodu polskiego.
Zastanawiam się kim są ludzie, którzy zagłosowali na Kowalskiego ? Jak wyglądają, co jedzą ...Czy to są klony Leniaka  :lol: ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni oszukiwali w wiadomościach było że kolesiowi dali trzy kartki do głosowania szok jak tak można oszukiwac moim zdaniem powinien wygrać Pan Paweł Kukiz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni oszukiwali w wiadomościach było że kolesiowi dali trzy kartki do głosowania szok jak tak można oszukiwac moim zdaniem powinien wygrać Pan Paweł Kukiz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z ekipy rządowej województwa lubelskiego, czyli z Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie - Wojewoda, Dyrektor Generalny, Dyrektorzy, Kierownicy Oddziałów są w strachu. Po jesiennych wyborach parlamentarnych trzeba będzie znaleźć inne zajęcie. Sami jesteście sobie winni. Faworyzowanie "swoich", nepotyzm, pycha, buta, a niekiedy chamstwo zrobiły swoje. Jako urzędnik LUW w Lublinie oraz moja rodzina. z całą pewnością będziemy głosować na PANA DUDĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddalismy glos na kukiza wymik rewelacyjny glosujmy teraz na dude aby komor nie wygral bo bedzie coraz gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLACY pokazali żydokomunie STOP !!!!  POkazali czerwoną kartkę dla komuchów,żydów,konfidentów i agentury WSI.  STOP  !!!! dla złodziei,aferzystów i całej tej  "czerwonej orkiestry " STOP !!!  dla rozkradania,trwonienia, niszczenia dorobku wszystkich nas.  Jest nadzieja że rodacy będą wracać do ojczyzny !!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Zastanawiam się kim są ludzie, którzy zagłosowali na Kowalskiego ? Jak wyglądają, co jedzą ...Czy to są klony Leniaka  :lol: ?  
Ja osobiście głosowałam, a co jem ? no różnie,przeważnie to co wszyscy,kupa-stolec normalny  [ zapraszam ] zabarwienie normalne itd.  Co jeszcze CYCU chciałbyś wiedzieć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Ja osobiście głosowałam, a co jem ? no różnie,przeważnie to co wszyscy,kupa-stolec normalny  [ zapraszam ] zabarwienie normalne itd.  Co jeszcze CYCU chciałbyś wiedzieć ?
Cy żeś skońcył podstawufke albo zawodwówke albo mature żeś zdał bo mnie sie zdaje że na koksa łysego to głosowali te co coś nie skończyli bo imsie nie chciało uczyć i majo żal rze im robota nie idzie i sie w necie muszo dowartościowywać  a czasami to nawet majo aspiracje na Napoleona albo Piłsudskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...