Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory w Krzczonowie -wątek nowy

Utworzony przez Przemek Lenik, 28 października 2014 r. o 08:13
Skoro Leniak założył "wątek" to imnie wolno .zapraszam do dyskusji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe dobre, teraz to jest twój wątek i zgodnie z Logiką leniaka tylko ty możesz tu wklejać filmy :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham cię Przemusiu Leniaku ty nasza Krynico mądrości, śnisz mi się po nocy, cały naród maży byś pokierował nas w naszych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cha, cha, cha....dobry pomysł, ale.... nikt nie ma pewności, że za tymi wpisami nie kryje się nasz słynny Leniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że To Ja Przemuś się za tym kryję, mam nadzieję żę w wyborach dostanę przynajmniej dwa głosy, mój może ktoś się pomyli, bo żona powiedziała żebym spadał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakładajcie kolejne wątki ośmieszające tego wrednego trola.Niech na forum zapanuje haos :lol:ja za chwilę wstawię następny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewniam, że nie jestem Leniakiem. To co wypisujesz jest  na poziomie dziecka z przedszkola.Szkoda mi Podsiadłego, że ma takich prymitywnych szczekaczy. Widzę, że lubicie przysłowia i powiedzonka jest jedno idealne dla takich jak ty- jaki pan taki kram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat,nie jestes Leniakiem... ;) :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieszać polityki do ośmieszania Leniaka, nieważne kto wygra , ważne żeby kpić z Leniaka. Trolować trola !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...