Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory w Krzczonowie -wątek nowy

Utworzony przez Przemek Lenik, 28 października 2014 o 08:13
Skoro Leniak założył "wątek" to imnie wolno .zapraszam do dyskusji
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hehe dobre, teraz to jest twój wątek i zgodnie z Logiką leniaka tylko ty możesz tu wklejać filmy :D  
0
Kocham cię Przemusiu Leniaku ty nasza Krynico mądrości, śnisz mi się po nocy, cały naród maży byś pokierował nas w naszych wyborach.
0
cha, cha, cha....dobry pomysł, ale.... nikt nie ma pewności, że za tymi wpisami nie kryje się nasz słynny Leniak
0
Oczywiście że To Ja Przemuś się za tym kryję, mam nadzieję żę w wyborach dostanę przynajmniej dwa głosy, mój może ktoś się pomyli, bo żona powiedziała żebym spadał.
0
zakładajcie kolejne wątki ośmieszające tego wrednego trola.Niech na forum zapanuje haos :lol:ja za chwilę wstawię następny .
0
Zapewniam, że nie jestem Leniakiem. To co wypisujesz jest  na poziomie dziecka z przedszkola.Szkoda mi Podsiadłego, że ma takich prymitywnych szczekaczy. Widzę, że lubicie przysłowia i powiedzonka jest jedno idealne dla takich jak ty- jaki pan taki kram!
0
Akurat,nie jestes Leniakiem... ;) :D
0
Nie mieszać polityki do ośmieszania Leniaka, nieważne kto wygra , ważne żeby kpić z Leniaka. Trolować trola !!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: