Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Łączymy sie w bólu z rodziną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju kochana koleżanko. jestem wstrząśnieta...nie moge uwierzyć.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ. JAKI TEN ŚWIAT JEST NIESPRAWIEDLIWY ŻEBY IDĄC DO PRACY ZGINĄĆ W TAK OKROPNY SPOSÓB. ŁĄCZMY SIĘ W BÓLU Z RODZINĄ :-((((((. NAWET NIEBO PŁACZE DZISIAJ ZA PANIĄ DOROTĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w spokoju wspaniała Dorciu, zawsze będziemy Cie pamiętać uśmiechniętą, życzliwą......nadal nie mogę w to uwierzyć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weszłam na forum i przeczy latam ta okropna wiadomość ;( Bardzo mi przykro ze sprawa ma taki graficzny finał. Wyrazy współczucia dla rodziny. Stali bywalcy zawsze ciepło będą wspominać sympatyczna i uśmiechniętą panią z czytelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mnie nie dociera ta straszna wiadomość. JAnuszu, Agnieszko, Pani Sabino trzymajcie się dzielnie. Jestem Z Wami w bólu i cierpieniu, a Doni niech Bóg da życie wieczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę uwierzyć że już nie spotkam pani Doroty w Bibliotece.To nie będzie to samo miejsce.Kogoś będzie brakować.Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny.Łączymy się z wami w bólu.Rutto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pani Dorota zmarła. Co Pan na to Panie Burmistrzu ?
Winnych tej tragedii na pewno trzeba rozliczyć, w tym także burmistrza Wróbla. Jednak wstrzymajmy się z tym na czas po pogrzebie tragicznie zmarłej. Niech spoczywa w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez noc ładował sie tam akumulator od elektrycznej hulajnogi, dużym prądem i nagromadziło się mnóstwo wodoru, który wydziela sie z akumulatora przy intensywnym ładowaniu. W takim środowisku wystarczy pstryknąć wyłącznikiem albo wyciągnąć wtyczkę z gniazdka jakiegoś pracującego urządzenia i wybuch pewny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie wpisy powinno się trafiać do pierdla. Dla niektórych nawet śmierć jest pretekstem do poszukiwania taniej sensacji. Smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zula napisał:
Do mnie nie dociera ta straszna wiadomość. JAnuszu, Agnieszko, Pani Sabino trzymajcie się dzielnie. Jestem Z Wami w bólu i cierpieniu, a Doni niech Bóg da życie wieczne
nie magę w to wierzyc. dzowiedziałam sie dzis o tym wybuchu. Łącze sie z Wami w bólu i cierpiwniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze poinformowany napisał:
Przez noc ładował sie tam akumulator od elektrycznej hulajnogi, dużym prądem i nagromadziło się mnóstwo wodoru, który wydziela sie z akumulatora przy intensywnym ładowaniu. W takim środowisku wystarczy pstryknąć wyłącznikiem albo wyciągnąć wtyczkę z gniazdka jakiegoś pracującego urządzenia i wybuch pewny
Jak jesteś dobrze poinformowany to zgłoś to na policję, czego sie boisz bohaterze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dużo siły i wiary by dalej żyć po takiej tragedii. Życzę tego rodzinie i bliskim Zmarłej.... Szczere wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam przeczytałem tylko artykuł i nie doczytałem , ze ta Pani nie żyje nawet gdzies mi umknęło, ze była w stanie ciężkim, no i po piwie byłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Państwo proponuje zamknąć wątek nawzajem się nakrecacie, a to jest wielka tragedia dziwię się że DZIENNIK w ogóle nie moderuje tego forum wspierajmy rodzinę zmarłej modlitwą a nie durnymi wypowiedziami na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy to też ktoś zauważył ale na 2 zdjęciu, na tych leżących na podłodze drzwiach u dołu jest zauważalna postać Matki Boskiej z Dzieciątkiem... czy tez to widzicie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
nie wiem czy to też ktoś zauważył ale na 2 zdjęciu, na tych leżących na podłodze drzwiach u dołu jest zauważalna postać Matki Boskiej z Dzieciątkiem... czy tez to widzicie??
to należy pociągnąć ją do odpowiedzialnośći za tą tragedię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
))) Normalnie mnie powaliles tym tekstem. Co do widzacych tu cud.Nie zebym wam zalowala, nie zebym byla przeciw,dodam ze mam duzy szacunek do kosciola, ksiezy.... ale prosze was ludkowie kochani, opamietajcie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobralem sobie ta fotke, powiekszylem. Na zblizeniu mozna dopatrzyc sie wyraznego zarysu twarzy osoby ktora jest przerazona, lub krzyczy /otwarte usta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to należy pociągnąć ją do odpowiedzialnośći za tą tragedię
Przestańcie sobie żartować z tej tragedii. Jeżeli ktoś może być odpowiedzialny za to wydarzenie to w pierwszej kolejności zwierzchnicy zmarłej biblotekarki. Czyli dyrektor biblioteki i władze gminy, z burmistrzem Wróblem na czele. Organy ścigania powinny w pierwszej kolejności sprawdzić czy czasem nie ma podejrzenia o niedopełnienie obowiązków. Pracodawca powinien zapewnić odpowiednie warunki pracy podległym sobie pracownikom. Są przepisy bhp, czy nie było tu uchybień. Przecież ktoś szkoli pracowników w tym zakresie i prowadzi nadzór przestrzegania przepisów bhp. Ciekawe kto za to odpowiada w Urzędzie Miejskim/bibliotece? I jeszcze jedno. Czy tu też zostanie ukręcony łeb sprawie? Jedynie może być trochę szumu, bo zginęła szwagierka ważnej osoby ze starostwa. Ciekawe jak się sprawa potoczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...