Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wydarzenia w gminiie Michów

Utworzony przez nik, 27 sierpnia 2011 r. o 10:33
Popieram!!! w Michowie drobiu ubyło (I klasa LO) a kur przybyło (nowe etaty)!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co będzie z Tobołą. Czy czekamy na następny sklep budujący się w pobliżu i wtedy wiadomo jak Ona będzie wyglądała... Ktoś wspominał ,że teraz są śmieci i butelki. To zobaczycie co będzie jak rozsiądą się tam "żule" Naprawdę gospodarze nie maja pomysłu na to miejsce?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lala napisał:
A dla mnie wszystkie urzędniczki są miłe
Popieram jak my jesteśmy w porządku wobec innych to i oni nam tym samym odpłacają. W dzisiejszym świeci zawiści i obłudy zapominamy o zwykłym ludzkim podejściu do innych. To w jaki sposób rozwija sie to forum świadczy o tym. Nie którzy nie mogą znieść tego że drugiemu lepiej się powodzi więc smarują na niego/nią. A tak naprawdę może on cierpi jest w gruncie rzeczy nieszczęśliwy. Co do urzędników - ludzie są różni mają różne charaktery jak napotykają narwanego interesanta to nie każdy potrafi sie pochamować. Co do wizyty w czasie pracy u fryzjera no cóż Każdy chce schludnie wyglądać. Lepiej nich każdy kto pracuje odpowie sobie na pytanie czy jestem fer w stosunku do swego pracodawcy a dopiero potem rozlicza innych a ci co nie pracują tylko nażekają i siedzą na tym forum niech sie lepiej wezma do roboty a nie tylko do opieki po zapomogi i jęczeć jaki to wójt zły. Co do nauczycieli - to prawda mają dobrze praktycznie żadna grupa społeczna nie ma tak zagwarantowanych świadczeń nie powinni nażekać zwłaszcza ci z Gminy Michów bo mają jak u Pana Boga za piecem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę ,że wiele osób wzięłoby się do roboty tylko jej po prostu nie ma. Dojeżdżanie do Lubartowa za pensję 1100zł Odlicz dojazdy, czas na dojazd i powrót. 3 małych dzieci oraz zwykłe obowiązki domowe kobiety.Dzieciom opieka się należy , problem jak nie ma babci a na nianię Cie nie stać... Dlatego w ludziach rodzi się złość,że niektórzy udają biedaków aby się ludziom w oczy nie rzucić.To są zwykłe codzienne sprawy i problem związania końca z końcem. Cwaniactwa nikt nie lubi... Nie od dziś "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszły Wójt napisał:
Popieram jak my jesteśmy w porządku wobec innych to i oni nam tym samym odpłacają. W dzisiejszym świeci zawiści i obłudy zapominamy o zwykłym ludzkim podejściu do innych. To w jaki sposób rozwija sie to forum świadczy o tym. Nie którzy nie mogą znieść tego że drugiemu lepiej się powodzi więc smarują na niego/nią. A tak naprawdę może on cierpi jest w gruncie rzeczy nieszczęśliwy. Co do urzędników - ludzie są różni mają różne charaktery jak napotykają narwanego interesanta to nie każdy potrafi sie pochamować. Co do wizyty w czasie pracy u fryzjera no cóż Każdy chce schludnie wyglądać. Lepiej nich każdy kto pracuje odpowie sobie na pytanie czy jestem fer w stosunku do swego pracodawcy a dopiero potem rozlicza innych a ci co nie pracują tylko nażekają i siedzą na tym forum niech sie lepiej wezma do roboty a nie tylko do opieki po zapomogi i jęczeć jaki to wójt zły. Co do nauczycieli - to prawda mają dobrze praktycznie żadna grupa społeczna nie ma tak zagwarantowanych świadczeń nie powinni nażekać zwłaszcza ci z Gminy Michów bo mają jak u Pana Boga za piecem
Juz Ty szans na wójta to nie masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszły Wójt napisał:
Popieram jak my jesteśmy w porządku wobec innych to i oni nam tym samym odpłacają. W dzisiejszym świeci zawiści i obłudy zapominamy o zwykłym ludzkim podejściu do innych. To w jaki sposób rozwija sie to forum świadczy o tym. Nie którzy nie mogą znieść tego że drugiemu lepiej się powodzi więc smarują na niego/nią. A tak naprawdę może on cierpi jest w gruncie rzeczy nieszczęśliwy. Co do urzędników - ludzie są różni mają różne charaktery jak napotykają narwanego interesanta to nie każdy potrafi sie pochamować. Co do wizyty w czasie pracy u fryzjera no cóż Każdy chce schludnie wyglądać. Lepiej nich każdy kto pracuje odpowie sobie na pytanie czy jestem fer w stosunku do swego pracodawcy a dopiero potem rozlicza innych a ci co nie pracują tylko nażekają i siedzą na tym forum niech sie lepiej wezma do roboty a nie tylko do opieki po zapomogi i jęczeć jaki to wójt zły. Co do nauczycieli - to prawda mają dobrze praktycznie żadna grupa społeczna nie ma tak zagwarantowanych świadczeń nie powinni nażekać zwłaszcza ci z Gminy Michów bo mają jak u Pana Boga za piecem
odezwał się urzędas który siedzi u "Wójta" za piecem, robi co chce i kiedy chce żeby schludnie i nie tylko w pracy wyglądać i poza nią i nie widzi w tym nic złego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ty przyszły wójcie" jeżeli masz ciepłą posadkę to się ciesz ale może trochę szacunku dla tych którzy jej nie mają i muszą się ustawić w kolejce po zasiłek czy zapomogę. Bo po to ta instytucja została powołana i nie powinno się na takich ludzi patrzeć z góry bo każdemu życie może się różnie ułożyć i nie koniecznie musi być głąbem bez wykształcenia tylko po prostu sprawa charakteru" Nie potrafi się rozpychać łokciami i iść do celu po trupach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy ma mamusię- tatusia czy teścia-teściową którzy mogą synka/córeczkę na odpowiednie stanowisko "wsadzić" Popatrzcie na niektórych pracujących w Gminie. Wiadomo gdzie by dziś byli gdyby nie plecy. To ludzi wkurza gdy tacy się wywyższają....Może zamiast urzędnika byłby pomocnikiem kucharza, kelnerką, albo sprzątaczem w bardziej lub mniej ekskluzywnej firmie...itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszły Wójt napisał:
Popieram jak my jesteśmy w porządku wobec innych to i oni nam tym samym odpłacają. W dzisiejszym świeci zawiści i obłudy zapominamy o zwykłym ludzkim podejściu do innych. To w jaki sposób rozwija sie to forum świadczy o tym. Nie którzy nie mogą znieść tego że drugiemu lepiej się powodzi więc smarują na niego/nią. A tak naprawdę może on cierpi jest w gruncie rzeczy nieszczęśliwy. Co do urzędników - ludzie są różni mają różne charaktery jak napotykają narwanego interesanta to nie każdy potrafi sie pochamować. Co do wizyty w czasie pracy u fryzjera no cóż Każdy chce schludnie wyglądać. Lepiej nich każdy kto pracuje odpowie sobie na pytanie czy jestem fer w stosunku do swego pracodawcy a dopiero potem rozlicza innych a ci co nie pracują tylko nażekają i siedzą na tym forum niech sie lepiej wezma do roboty a nie tylko do opieki po zapomogi i jęczeć jaki to wójt zły. Co do nauczycieli - to prawda mają dobrze praktycznie żadna grupa społeczna nie ma tak zagwarantowanych świadczeń nie powinni nażekać zwłaszcza ci z Gminy Michów bo mają jak u Pana Boga za piecem
Oczywiście wyglądasz mi na pracownika Gminy i nie licytuj się z nauczycielami kto ma gorzej. Bo i my i Wy nie mamy żle a szacunek dla innych Ty powinieneś okazać bo najbardziej powinieneś wiedzieć jak trudną sytuacje maja niektórzy ZWYKLI ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborczyni napisał:
Nie każdy ma mamusię- tatusia czy teścia-teściową którzy mogą synka/córeczkę na odpowiednie stanowisko "wsadzić" Popatrzcie na niektórych pracujących w Gminie. Wiadomo gdzie by dziś byli gdyby nie plecy. To ludzi wkurza gdy tacy się wywyższają....Może zamiast urzędnika byłby pomocnikiem kucharza, kelnerką, albo sprzątaczem w bardziej lub mniej ekskluzywnej firmie...itp
Dobre, wiem co chciałaś/w podtekście/ powiedzieć....Popieram:):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszły Wójt napisał:
Popieram jak my jesteśmy w porządku wobec innych to i oni nam tym samym odpłacają. W dzisiejszym świeci zawiści i obłudy zapominamy o zwykłym ludzkim podejściu do innych. To w jaki sposób rozwija sie to forum świadczy o tym. Nie którzy nie mogą znieść tego że drugiemu lepiej się powodzi więc smarują na niego/nią. A tak naprawdę może on cierpi jest w gruncie rzeczy nieszczęśliwy. Co do urzędników - ludzie są różni mają różne charaktery jak napotykają narwanego interesanta to nie każdy potrafi sie pochamować. Co do wizyty w czasie pracy u fryzjera no cóż Każdy chce schludnie wyglądać. Lepiej nich każdy kto pracuje odpowie sobie na pytanie czy jestem fer w stosunku do swego pracodawcy a dopiero potem rozlicza innych a ci co nie pracują tylko nażekają i siedzą na tym forum niech sie lepiej wezma do roboty a nie tylko do opieki po zapomogi i jęczeć jaki to wójt zły. Co do nauczycieli - to prawda mają dobrze praktycznie żadna grupa społeczna nie ma tak zagwarantowanych świadczeń nie powinni nażekać zwłaszcza ci z Gminy Michów bo mają jak u Pana Boga za piecem
Witam Co miałeś na myśli ""Przyszły wójcie"" mówiąc o rozwoju tego forum????Co nie możecie sie pogodzić z tym ,że tego forum nie możecie wykasować-usunąć? Do Waszej Księgi Gości/gminy/ nikt się nie chce wpisywać....chyba ,że sami coś napiszecie. Ludzie są obrażeni,że tak traktujecie ludzi....szaraków. lecz nawet Ci co stoją po zasiłek i zapomogę też mają swój głos i pisać ich nauczyli nawet w internecie...ot potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja myślę ,że wiele osób wzięłoby się do roboty tylko jej po prostu nie ma. Dojeżdżanie do Lubartowa za pensję 1100zł Odlicz dojazdy, czas na dojazd i powrót. 3 małych dzieci oraz zwykłe obowiązki domowe kobiety.Dzieciom opieka się należy , problem jak nie ma babci a na nianię Cie nie stać... Dlatego w ludziach rodzi się złość,że niektórzy udają biedaków aby się ludziom w oczy nie rzucić.To są zwykłe codzienne sprawy i problem związania końca z końcem. Cwaniactwa nikt nie lubi... Nie od dziś "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"
Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy ma mamusię- tatusia czy teścia-teściową którzy mogą synka/córeczkę na odpowiednie stanowisko "wsadzić" Popatrzcie na niektórych pracujących w Gminie. Wiadomo gdzie by dziś byli gdyby nie plecy. To ludzi wkurza gdy tacy się wywyższają....Może zamiast urzędnika byłby pomocnikiem kucharza, kelnerką, albo sprzątaczem w bardziej lub mniej ekskluzywnej firmie...itp POPIERAM,POPIERAM, CHYBA KAŻDY MA NA MYŚLI OSTATNIO ZATRUDNIONEGO PRACOWNIKA UG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakiego? Ja nic nie wiem...miałam na myśli tego zakorzenionego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co będzie z Tobołą. Czy czekamy na następny sklep budujący się w pobliżu i wtedy wiadomo jak Ona będzie wyglądała... Ktoś wspominał ,że teraz są śmieci i butelki. To zobaczycie co będzie jak rozsiądą się tam "żule" Naprawdę gospodarze nie maja pomysłu na to miejsce?????
Mnie też interesuje ten temat....Czy są jakieś plany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY BĘDZIE W MICHOWIE SKLEP BIEDRONKA .TYCH MAŁYCH SKLEPIKÓW TO MAMY JAK GRZYBÓW PO DESZCZU, A DROŻYZNA W NICH ŻE AŻ GŁOWA BOLI OD TYCH CEN. SPRAWY URZĘDNIKÓW NAUCZYCIELI JAK NAJBARDZIEJ NAS INTERESUJĄ ,ALE CO Z TEGO GDY MY NIC W TEJ CHWILI NIE MOŻEMY ZROBIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda,że biedronka będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie miałaby powstać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na placu starej masarni-tak się mówi, ale mówi się też ,że jeden radny -"Zainteresowany w sprawie" się nie zgadza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...