Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wygraj nagrodę w konkursie Dziennika Wschodniego i Lubelli

Utworzony przez Gość, 19 lutego 2010 r. o 14:53
Ewq napisał:
Ja wysłałam sms bez danych i przyszło mi ze wygrałam... tez mam prawo do nagrody?
i ja też nie dałam danych osobowych, i tez przyszło mi że wygrałam:) więc mam nadzieję, że odbiorę nagrodę!!!!! a co organizatora konkursu to jets duzo nieścisłości związanych z tym konkursem!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wysyłają do domu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do P. Stawowego: ponawiam pytanie, na które nie otrzymałem odpowiedzi. Pozdrawiam TT
Tadek napisał:
Przed chwilą bez problemu otworzyłem regulamin (zwracam uwagę, że jest to plik w Wordzie). Ale nie ma w nim najważniejszego: w jaki sposób będą weryfikowani zgłaszający się po nagrody czytelnicy? Czy trzeba mieć ze sobą telefon z zapisanym potwierdzeniem wygranej, czy też osoba wydająca odnajdzie nas w systemie? PROSZĘ REDAKCJĘ O ODPOWIEDŹ, BO JEST TO BARDZO WAŻNE - żeby nie jechać na darmo 100 km, nie znając warunków odbioru nagród. Tadeusz T. z Radzynia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli zechcemy odebrać nagrody również dla innych osób? Czy wystarczy podać ich dane, czy trzeba mieć ze sobą wszystkie telefony z potwierdzeniem wygranej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
udało mi sie otworzyć regulamin. Oto on. I Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu są Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-838 przy ul. Prostej 51, wydawca Dziennika Wschodniego i wydania internetowego www.dziennikwschodni.pl 2. Konkurs trwa od 19 lutego do 25 lutego 2010 roku lub do wyczerpania 4500 zestawów, przygotowanych nagród. 3. Konkurs ma charakter otwarty. II Zasady konkursu 1. Organizator informuje o zasadach konkursu na łamach Dziennika Wschodniego oraz na stronie internetowej www.dziennikwschodni.pl . Głosowanie 2. Głosowanie w konkursie „Posmakuj lata w środku zimy” odbywa się za pośrednictwem SMS-ów. 3. Głosować mogą osoby, które ukończyły 13 rok życia. 4. Osobom głosującym za pośrednictwem SMS-ów został przydzielony numer 72051 o treści np. dw.musli Tak lub dw.musli Nie z imieniem, nazwiskiem oraz miejscem zamieszkania.. Koszt jednego SMS-a to 2 zł +VAT. Serwis SMS-owy będzie czynny od 19 lutego do 25 lutego 2010 do godziny 23.59. 5. Z jednego numeru mozna wysłać trzy SMS-y, przez cały okres trwania akcji.. 6. Organizator przygotował nagrody dla wszystkich osób biorących udział w konkursie SMS-owym, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe. Głosujący musza odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: Czy Musli Lubella zawiera pyszne kawałki owoców? 7. Nagradzanie 13. W konkursie nagrodzimy każdą osobę, która wyśle SMS z prawidłową odpowiedzią, na pytanie: „Czy Musli Lubella zawiera pyszne kawałki owoców” oraz poda w treści SMS-a , imię, nazwisko oraz adres zamieszkania. III Nagrody 1. Nagrody przygotowane przez organizatora, dla każdej osoby, która wyśle SMS o prawidłowej treści, na wskazany numer to: Zestaw MUSLI firmy Lubella składający się z: dwóch paczek o gramaturze 300 g oraz dwóch o gramaturze 50g. 2. Nagrody będzie można odebrać w najbliższym Biurze Ogłoszeń Dziennika Wschodniego, w godzinach jego pracy, trzy dni po wysłaniu SMS-a. 3. Nagrody będą wydawane od 26 lutego 2010 roku. 4. Adresy Biur Ogłoszeń Dziennika Wschodniego, w których można odbierać nagrody: Lublin, ul. Staszica 20, tel. 081 462 69 71, Biała Podlaska, ul. Warszawska 13,tel. 083 343 65 57, Chełm, ul. Kopernika 2,tel. 082 565 51 07, Puławy, ul. Piłsudskiego 24 tel. 081 888 69 90, Zamość, ul. Grecka 6 tel. 084 627 11 51 Nagrody można odbierać do 15 marca 2010 roku. VI Postanowienia końcowe 1. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne to wszystko. W regulaminie napisane, że smsy mozna wysyłać do 23.59 25 lutego. Jest 26 luty a ja otrzymuję od rana smsy, żeby brać udział w tym konkursie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ktoś już odebrał te musli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he moja mama dzis przyniosla torbe musli ;D potem tata wrocil i przyniosl nastepna torbe ;D trzeba wyslac 3 sms to bedzie torba musli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musli sa pyszniutkie ja odebrałam:-) mniam!
iwa napisał:
a ktoś już odebrał te musli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konkurs przedłużony jest do 5 marca i odebrac można,ja dzisiaj odebrałem była spora kolejka ale wszystko sprawnie jest wydawane,jeśli niewysłaliście danych osobowych to trzeba pokazac smsy zwrotne i na tej podstawie wydaja nagrody,niektórzy odbierali tez za innych podajac tylko nr.telefonu i dane osobowe wysłane w smsie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś też można odebrać nagrodę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wyslalam dwa smsy. Pierwszy bez danych osobowych, bo w smsie, ktory dostalam nie bylo podane zeby pisac imie nazwisko i adres, a potem drugi z danymi, bo przeczzytalam na stronie ze jednak te dane musza byc! stracilam 4,88 i ok. Ale skasowalam te wczesniejsze smsy bvo przeciez nie bede w nieskonczonosc je trzymac i stracilam 2,44? Wedlug mnie to wszysrtko jest nieprzemyslane i regulamin jest niedopracowany! W tygodniu pojade odebrac jeden zestaw musli! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
martalobos napisał:
Ja wyslalam dwa smsy. Pierwszy bez danych osobowych, bo w smsie, ktory dostalam nie bylo podane zeby pisac imie nazwisko i adres, a potem drugi z danymi, bo przeczzytalam na stronie ze jednak te dane musza byc! stracilam 4,88 i ok. Ale skasowalam te wczesniejsze smsy bvo przeciez nie bede w nieskonczonosc je trzymac i stracilam 2,44? Wedlug mnie to wszysrtko jest nieprzemyslane i regulamin jest niedopracowany! W tygodniu pojade odebrac jeden zestaw musli! Pozdrawiam
Wystarczy, że podasz numer telefonu i ile z niego wysłałaś smsów, przy odbiorze mają bazę danych z numerami tel. łatwo mogą sprawdzić. Ja nie miałem potwierdzeń i wysyłałem też bez swoich danych, a odebrałem w piątek zestawy płatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
julcia napisał:
he he moja mama dzis przyniosla torbe musli ;D potem tata wrocil i przyniosl nastepna torbe ;D trzeba wyslac 3 sms to bedzie torba musli
no to sie kolezanka wycwaniła hurtem nagrode zgarneła tata torbe mama torbe babcia dziadek itd i zapasy juz sa na koniec zimy ahahahahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wiecie w jakich godz. otwarta jest siedziba DW w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagrody można odbierać od 8 do 16 od poniedziałku do piatku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję za odp. właśnie byłam odebrać - bez problemu 3 zestawy razem odebrałam - trochę kolejka - ale szybko i miło. Warto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja odebrałam dzisiaj ok 14 musli za 6 smsów/ po 3 z jednego numeru/ bez żadnej kolejki i problemu. Do każdego kompletu dostalam torbę na zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPAM< zakop
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś kolejka na co najmniej pół godziny była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...