Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyjechał na pole, do domu już nie wrócił. Tajemnica śmierci rozwiązana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 listopada 2017 r. o 11:58 Powrót do artykułu
Widać po artykułach nawet w DW, że u nas nie brakuje idiotów, niebezpiecznych idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA, ŻE TEN PISMAK NIE MA ODWAGI SIĘ PODPISAĆ. CZYŻBY SZTANDAR LUDU ZACZĄŁ ZATRUDNIAĆ ABSOLWENTÓW PSYCHIATRYKA W ABRAMOWICACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***btcheat.com/?i=549515 polecam szukać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe tylko co tam robiły butelki po piwie marki "Perla" których zmarły nigdy nie lubił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie czekały na jakiegoś amatora, któremu smakują butelki po piwie marki Perła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nieumyślnego? Przejechał człowieka i pozostawił go na pewną śmierć. Gdyby został przy nim i wezwał pomoc, to faktycznie przykry wypadek. A tak mamy doczynienia z zabójstwem z premedytacją. To tak jakbym zaczął bawić się w rosyjską ruletkę przy czyjejś skroni... do skutku. Też byłoby nieumyślne? No, przecież przy setnej próbie powinien też nie wypalić. Teraz wiem jak zabić i oczekiwać max. 5lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodzin obu mężczyzn zarówno zmarłego jak i oskarżanego. ŚP. Januszek utkwił w mojej pamięci jako przebojowy Mikołaj na choinkach szkolnych. A. natomiast powiem Ci że życie niestety od dziecka cię nie oszczedzało i mimo wszystko żal mi ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wypuścili tchurza za kalcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...