Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"lubelak" już najwyższy czas abyś udał się do ortopedy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Najbardziej szkoda mi dzieci! one nie są niczemu winne a za głupote rodziców płaca najwyrzsza cenę!
zawsze ludzie żałują dzieci z patologicznych rodzin.ale ta dorosła patologia też kiedyś była takimi miluśkimi bobaskami.I co wyrosło? Prawdopodobnie z tych słodkich aniołków na zdjęciu też wyrośnie to samo...Przykro mi,ale takie jest życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z forum GW Marcin Cieśla to oszust i złodziej, premeda 22.12.09, 09:19 Odpowiedz a nie biedna poszkodowana rodzina. Pochodzi z Jemielnicy koło Strzelc Opolskich, tam została matka i brat. Niestety natknęłam się na gn...ja osobiście. Na wyjazd do Londynu mieli pieniądze od matki, która sprzedała samochód i u niej trochę mieszkali, bo wcześniej faktycznie koczowali w busie. Matka mieszka w małym domku, który ma prąd i jest ogrzewany. Kobieta przekazała mu piekarnię ale robić mu się nie chciało więc nabrał kredytów, a piekarnię sz...g trafił. Sprzedawał na Allegro pirackie filmy i programy. Wykorzystał konto brata, chłopak na dniach ma sprawę w sądzie. Podrobił dokumenty bankowe i umowę kupna-sprzedaży samochodu. Jeszcze w październiku gad wmawiał mi, że ma żonę w szpitalu w Strzelcach Op. pod respiratorem i dziecko w inkubatorze w Krakowie. Z tego co wiem facet ma kilka niespłaconych kredytów, szukają go banki, Policja i tajemniczy panowie. Matka boi się obcym drzwi otwierać. Założę się, że w Londynie dopadli go ci, których wcześniej oszukał. Sama miałam taki pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT... napisał:
Cytat z forum GW Marcin Cieśla to oszust i złodziej, premeda 22.12.09, 09:19 Odpowiedz a nie biedna poszkodowana rodzina. Pochodzi z Jemielnicy koło Strzelc Opolskich, tam została matka i brat. Niestety natknęłam się na gn...ja osobiście. Na wyjazd do Londynu mieli pieniądze od matki, która sprzedała samochód i u niej trochę mieszkali, bo wcześniej faktycznie koczowali w busie. Matka mieszka w małym domku, który ma prąd i jest ogrzewany. Kobieta przekazała mu piekarnię ale robić mu się nie chciało więc nabrał kredytów, a piekarnię sz...g trafił. Sprzedawał na Allegro pirackie filmy i programy. Wykorzystał konto brata, chłopak na dniach ma sprawę w sądzie. Podrobił dokumenty bankowe i umowę kupna-sprzedaży samochodu. Jeszcze w październiku gad wmawiał mi, że ma żonę w szpitalu w Strzelcach Op. pod respiratorem i dziecko w inkubatorze w Krakowie. Z tego co wiem facet ma kilka niespłaconych kredytów, szukają go banki, Policja i tajemniczy panowie. Matka boi się obcym drzwi otwierać. Założę się, że w Londynie dopadli go ci, których wcześniej oszukał. Sama miałam taki pomysł.
no prosze a teraz gnida o pomoc prosi wara wez sie lepioej za robote trutniu jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś głupek! Takie lody kręcić i iść do gazet i się z tym wszystkim afiszować. Ale naciągacze, nie ma co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Przecież to zupełnie nieodpowiedzialne małżeństwo,przez swoje decyzje narazili swoje dzieci na bezpośrednie zagrożenie życia.Dlaczego odpowiednie służby nie reagują?Za bardziej błahe sprawy zabiera się dzieci lub ogranicza władzę rodzicielską.To po prostu nieodpowiedzialni ludzie,teraz mają tylko roszczeniową postawę.Kupcie lub załatwcie im najlepiej dom z ogrodem a te dwa nieroby dalej będą skamleć że jest im źle i wszyscy są winni tylko nie oni.Co to za chory kraj i media które czyimiś rękami chcą utrzymywać i hodować tą patologiczną sytuację w tej rodzinie?
bardzo dobrze powiedziane facet najpierw sie pakuje w tarapaty zaciąga pożyczeki a pozniej prosi o pomoc przed kamerami SŁUCHAJCIE NIE CHEC SIE WAM PRACOWAC TO ZRÓBMY TAK JAK ONI I PO KŁOPOTACH !!!!!!!!!!!!! ludzie co tu sie dzieje pomagacie osobom którzy skrzywdzili innych wg was działacie wsłusznej sprawie??????? kazdy z nas chciałby siedziec w domu i nic nie robic ale zycie nie na tym polega Szkoda tylko dzieci one niczemu nie sa winne muszą wstydzic sie za zachowaniw "NIEODPOWIEDZIALNE" rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanna ma rodzinę, siostrę (dobrze sytuowaną- lekarza) oraz tatę i babcię a także ciotki i rodzeństwo cioteczne. Nie jest sierotą jak napisała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skandal! Kompletny upadek mediów! Publikować apele o wsparcie bez jakiejkolwiek weryfikacji. Poza tym pomoc należy się ludziom chorym, kalekim, starym i schorowanym, a nie zdrowym, młodym, leniwym i głupim. To jest celowa robota. Ktoś chce zniechęcić nas do pomagania innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...