Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wynajmij mój brzuch, urodzę ci dziecko

Utworzony przez Lenci, 27 sierpnia 2009 r. o 14:15 Powrót do artykułu
witam moge wam pomuc...mam 29 lat i mam juz 2 synków jestem zdrowa....chetnie urodze wam wasze dziecko podam poczte (...) czekam
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2012 r. o 14:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam rodziny nie mieszkajacej w Polsce,jestem w stanie wyjechac i poświcić sie i urodzić im maleńństwo na cały okres ciąży..(...)
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2012 r. o 14:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanetko modle sie za Ciebie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inna napisał:
Szukamy z mezem kogos kto nam pomoze. staramy sie o dziecko juz 10 lat i nic. Ja mam 33 lata moj maz 34.NIe mam pojecia na czym to polega ale chetnie bysmy skorzystali z takij formy. Ja juz mam sie wypalm przez te leczenie w klinikach. Nie mieszkamy w Polsce. Czy to jets legalne? Nie mam ochoty na jakie sproblemy ze strony prawa.
witam ,może państwu pomoge w tym szcześciu....miec własne dziecko.(...)
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2012 r. o 14:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, też mam dzieci już swoje i jestem w stanie pomoc chętnie zostanę sugoratka najlepiej dla rodziny z zagranicy pisać email (...)
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2012 r. o 14:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, też mam dzieci już swoje i jestem w stanie pomoc chętnie zostanę sugoratka najlepiej dla rodziny z zagranicy pisać email (...) CHCE ZOSTAĆ SUGORATKA CHETNIE POMOGĘ
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2012 r. o 14:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapowiadam, że jakiekolwiek adresy email, nry telefonów i GG będą stąd usuwane, tak, jak to się stało z powyższymi. Część z nich i tak była pewnie fikcyjna.
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2012 r. o 14:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie zamkniesz tego wątku? Nie ma w nim nic poza anonsami głupich dziewczyn szukających łatwego zarobku i zbiorem wyzwisk pod ich adresem. Myślisz, że edytując posta załatwiasz sprawę? Miejsce tego wątku jest w głębokim koszu, skasowanie adresów niczego nie załatwia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 29lat i 2 synów chętnie pomogę ,rodzicom którzy pragną mieć własne szczęście...ale poszukuję rodziny zagranicą jestem w stanie się poświęcić i wyjechać na cały okres ciąży i zamieszkać blisko przyszłych rodziców...e-meil babit82@o2.pl tylko poważne propozycje .pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze o kontakt weroni1991@o2.pl oddam dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę o kontakt jestem w ciązy nie mogę wychowywać dziecka weroni1991@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobe 7 kobe shoes lebron shoes Lebron 9 Dwyane Wade Shoes Blake Griffin Shoes Charles Barkley Shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Air Max 2012 two-layer hyper fuse upper with notched inner-sleeve delivers lightweight, http://www.myairmax2012store.com/ flexible support and seamless comfort. A molded collar helps reduce heel slip. Air Max 2011 Flex grooves encourage a smooth transition.Nike Air Max the BRS thousands of carbon rubber under the heel. Solid rubber with strategically-placed lugs Air Max 2012 covers the rest of the outsole to give durable traction.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
air max 2011 air max 95 air max 2012 air max 90 air griffey max air max 2011 nike air max 2011 women air max 2011 cheap air max 2011 men air max 2012 nike air max 2012 cheap air max 2012 womens air max 2010 air max 2010 womens air max 2010 mens air max 2009 air max 2009 women air max 2009 men air max 24 7 air max 95 cheap air max 95 shoes air max 91 air max 90 infrared air max 90 cheap air max 90 hyperfuse air max 90 women air max TN air max TN air air max 1 air max 1 safari air max JR air griffey max i air griffey max 1 air griffey max one air griffey max 2 air griffey max ii air griffey max fury air max ultra air max turbulence air max lunar air max lunar nike
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dobry cel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam . Oddam dziecko rodzinie najlepiej zeby mieszkali za granica . Prosze pisac na poczte. Michalek27081994@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Oddam dziecko rodzinie która najlepiej mieszka za granica. Prosze pisac Michalek27081994@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mężczyzna napisał:
A czy je to obchodzi? Dostaną utrzymanie na 9 miesięcy, później jeszcze jakieś (zapewne nie małe) pieniądze za "umowę" i można żyć dalej... ehh, beznadziejny robi się ten świat http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/sad.gif Dzieci chcą rodzić dzieci i to w dodatku na zamówienie. Tragedia.
Weź nie panikuj, tej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam 27 lat i dwie wspaniałe córki jetstem zdrowa kobieta poważnie, traktujaca to ogłoszenie zdecywowalismy sie z męże ze możemy pomóc małrzenstwu które bardzo pragna załorzyc rodzine , zainteresowanych ogłoszeniem prosze o kontakt mailem magdalena.szczepanska@interia.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam .Pomoge ludziom pragnącym mieć dziecko. prosze o kontakt anetta014@wp.pl Pozdrawjam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...