Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki matur 2016. Jak poszło uczniom z woj. lubelskiego?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2016 o 12:59 Powrót do artykułu
zamiast przychodzić w krótkim kieskach że ps...y widać do nauki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Język Łaciński to dlatego najlepiej że najwięcej będzie przyszłych księży i zakonnic z woj.Lubelskiego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Język łaciński??? Co się dziwić, w lubelskim klną jak szewcy....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
 OPĘTANA!! Agnieszka wyjaśnienie PAN i rządu nie raz czytała do dzisiaj nie zmądrzała i potwierdza, że zgłupiała i z głupoty obecne lubelskie Lubelszczyzną nazwała. Czytać z głową nie umie, bo jej główka nie rozumie i przysłowie się zgadza! Głupi mądrego nie rozumie! Naczelny dziennika, niech pouczy pismaka upartego, że tak być nie może, żeby redaktor ośmieszał i jego, gdyż urojenie i chamstwo zawsze prowadzi do złego. Morał: zaślepionym trzeba być, żeby z historii drwić ale nadejdzie czas, że opętanym, nie zechce się kpić! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedy w końcu ktoś pomyśli i zlikwiduje te durnotę jaką są matury? I tak idąc na studia się płaci i zdaje egzaminy. Więc po co te całe dodatkowe matury? Chyba tylko po to by nauczyciele liceów i techników mieli świadomość jacy to są ważni....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Matura powinna mieć charakter egzaminu gimnazjalnego. Wszyscy absolwenci szkół średnich powinni mieć możliwość studiowania. To rynek powinien w przyszłości weryfikować młodych ludzi a nie jakaś śmieszna matura.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A nie sądzisz,że ten cały system kształcenia jest do kitu...?! Już obecne matury nigdy nie będą dorównywały tym sprzed wielu,wielu lat.Wielka szkoda! Reformują i coraz bardziej psują!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: