Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek dwóch aut w Elizówce koło Lublina

Utworzony przez gość, 26 sierpnia 2011 o 17:33 Powrót do artykułu
nie w Elizówke tylko w Ciecierzynie na dwupasmówce
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dokładnie. To było w Ciecierzynie. Stałam w korku około 20 min ;/
0
Dokladnie tak a w dodatku straż ani policja nie umiala pokierowac ruchem czy tez zapanowac nad tym;/
0
Ruch był zorganizowany dobrze. Nie pojętym dla mnie jest tylko to, dlaczego kierowcy wlekli się 15-20 km/h przez ponad kilometr - a wszystko dlatego, bo musieli jechać jednym pasem zamiast jak zwykle dwoma. Jakakolwiek anomalia na naszych drogach powoduje powstawanie gigantycznego korka, który nie ma żadnych realnych przesłanek do tego by tam był. Rozumiem ruch wahadłowy czy konieczność przejechania objazdem (kierowcy się gubią powodują zatory), ale tu była droga prosta, bez żadnych zatorów i innych, którą można było śmignąć spokojnie 60-80 km/h. Po prostu policja powinna wlepiać mandaty wszystkim ciekawskim, którzy zamiast normalnie jechać, zwalniają i się gapią na to co sie dzieje, albo przystają i filmują telefonem.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: