Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek pięciu samochodów w Garbowie

Utworzony przez Ewa, 17 listopada 2011 r. o 19:09 Powrót do artykułu
Jak to nikomu nic się nie stało? Karetka była, to coś stało się. Auta pogniecione i korek o tej porze sięga ok. 5km. Tiry pchają się na objazdy, gdzie przejechać się nie da... Kiedy skończą tę ekspresową???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę za szybko jeżdżą po Garbowie koło szkoły. Zobaczy taki ze droga rowna to gna jak szalony. Trudno przejść przez ulicę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka była dokładnie przyczyna wypadku? Wie ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj wypadek, dziś wypadek paranoja. jadąc do warszwy aż do Kurowa śkimakiem sie jedzie bo niedzielni kierowcy jeżdżą i tamują ruch a potem się śpieszy i bum. żeby 60 km na godzine na drodze gdzie można 90 jechać trzeba mieć zryty łeb a potem nerwy puszczają. jeździjmy przepisowo a nie jak łajzy to bedzie mniej wypadków. a s 17 do kurowa oddadzą za ok 2 lata niestety dopiero
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, że jadąc 90 zwalniasz w Bogucinie i za Jastkowem do zera żeby ciężarówki wcelowały w te wąskie objazdy. Jadąc 70-80, przyspieszając podczas zjazdów z górek będziesz na miejscu dwie minuty później. I paliwa spalisz mniej niż rozpędzając samochód co chwila do 90 albo 100 pod górkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...żeby uściślić, bo nie wiem skąd autor artykułu czerpał wiedzę??? pierwszym autem, które uderzyło w stojące w korku samochody była mazda(!)i to jest sprawca a dalej to już efekt domina. Tak to właśnie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wypadek na pewno nie wydarzył się po 18, ale pare minut po 17. Stałam w tym wielkim korku 2 godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOJTAS - WIDAĆ ŻE PROSTO Z POLA ZJECHAŁEŚ - POKAŻ MI PRZEPIS ŻE NIE MOGĘ JECHAĆ 50 CZY 60 A NAWET WOLNIEJ - NIKT MI TEGTO NIE ZABRONI I ZROZUM TO OSZOŁOMIE WIEJSKI- czyżby przesiadłeś się z WOZU DRABINIASTEGO - A POTEM MAMY TAKIE EFEKTY - STŁUCZKI KRAKSY - BO MÓWIŁ PRRRRRRR ZAMIAS NACISNĄĆ HAMULEC NOŻNY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtas napisał:
wczoraj wypadek, dziś wypadek paranoja. jadąc do warszwy aż do Kurowa śkimakiem sie jedzie bo niedzielni kierowcy jeżdżą i tamują ruch a potem się śpieszy i bum. żeby 60 km na godzine na drodze gdzie można 90 jechać trzeba mieć zryty łeb a potem nerwy puszczają. jeździjmy przepisowo a nie jak łajzy to bedzie mniej wypadków. a s 17 do kurowa oddadzą za ok 2 lata niestety dopiero
------tej kierowca - to nie była niedziela - naucz się liczyć - więc i TY SIĘ TAM ZNALAZŁEŚ - TAKICH MAMY KIEROWCÓW A RACZEJ OSZOŁOMÓW DROGOWYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...