Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Dwie ciężarówki ciężarówki zderzyły" kaligrafia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś będzie mial informacje czy droga jest już odblokowana proszę o info na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst tej informacji jest bez sensu. Wiemy tylko, że doszło do zderzenia... i coś na temat objazdów Resztę trzeba wykombinować. I po co zamieszczać coś tak niedopracowanego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nikt nie informuje (GDDKIA), że na odcinku Annopol-Gościeradów rozpoczął się remont dk 74 ?? Przecież wielu omijałoby ten odcinek, do tego remont mostu na Wiśle z wahadłem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
Tekst tej informacji jest bez sensu. Wiemy tylko, że doszło do zderzenia... i coś na temat objazdów Resztę trzeba wykombinować. I po co zamieszczać coś tak niedopracowanego?
Po to, że to ważna informacja np dla kierowców. O godz. 7:42 nie było więcej szczegółów na temat tego wypadku.
Ostatnio edytowany 30 lipca 2010 r. o 11:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga jest już przejezdna przez Annopol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga jest już przejezdna Kraśnik - Opatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moderator napisał:
Po to, że to ważna informacja np dla kierowców. O godz. 7:42 nie było więcej szczegółów na temat tego wypadku.
Chłopie, kobitko nie ośmieszaj się... Ja czytałem toto o 10:42. Wypadek był w pewnym miejscu... Można go było ominąć? Jakimi drogami? Przez Puławy ok.70 km od Annopola, Sandomierz ok.30km, Stalową Wolę? - podobna odległość... To jakiś skecz, nieprawdaż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dało się ominąć samochodami osobowymi przez Opoczkę nadrabiając 2-3 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaa napisał:
Jeśli ktoś będzie mial informacje czy droga jest już odblokowana proszę o info na forum
Droga jest juz przejezna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Między Olbięcinem i Annopolem policja powinna stać co 100 m, to co tam wyprawiają patelniarze to przechodzi ludzkie pojęcie. Jazda z oczami na zapałki to standard, drugi standard to spychanie na pobocze jadących z przeciwka. A największymi idiotami na tej drodze są ci z TOP, TKI, TK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno mi napisać, ale to był człowiek! a wy przejmujecie się tym czy droga jest przejezdna? ludzie! Jest mi żal bo jakaś rodzina straciła bliskiego.Żona straciła męża, dzieci ojca. Znałam go jest mi bardzo smutno z tego powodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...