Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://apartmani-tognon.freshcreator.com/ita/home
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć że na takich głębokościach się metan wydziela... zaoszczędzili na sprzęcie ochrony dróg oddechowych przez co stracili znacznie więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym tam zapaloną zapałkę wrzucił i wszystko by się udrożniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym tam zapaloną zapałkę wrzucił i wszystko by się udrożniło.
następny ciołek... skoro wytwarza się metan to nie ma tam tlenu (dlatego też zasłabli) więc zapałka zgasłaby zaraz po wrzuceniu do studzienki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaków, całe życie przed nimi było. Cieszyli się że dostali pracę blisko domu, małe koszty dojazdu do pracy itp. na ich miejscu też bym się pewnie cieszył. Szkoda że stała się taka tragedia, szkoda teraz rodziny tych osób i oby takie wypadki zdarzały się jak naj mniej albo i wcale. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuje w biogazowni za granica...i w takich sytuacjach zawsze sobie wlanczam wentylator ktory dostarcza mi powietrza...jak by pomysleli to by nie zgineli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie o tym wczoraj dowiedzialem to az mi dech wstrzymalo. To byl chlopak z rodziny mojej ZONY!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapaloną zapałkę to w tyłek ...  to nie metoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temu prezesowi i jego przydupasicy nic nie zrobią!! to żyd, ma chody!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadowski kapitalizm napędzany pazernością zbiera śmiertelne żniwa. Codziennie w Polsce ginie kilka, kilkanaście osób na budowach, w fabryczkach i innych zakładach pracy u wyzyskiwaczy, którzy sępią na szkoleniach i wyposażeniu w odpowiedni sprzęt . Cięmiężcy kapitalistyczni najchętniej chcieliby, aby robol zasuwał gołymi łapami od świtu do zmierzchu i był dyspozycyjny w czasie całej nocy. Osssssrać taki system i jego tfurców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie się okaże że sami na ochotnika tam wskoxczyli, a aparaty oddechowe nówki sztuki właśnie kurier jutro dostarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dzisiaj na miejscu pracują eksperci z zakresu ochrony środowiska i BHP, przyjechali także inspektorzy z Państwowej Inspekcji Pracy" - a oni byli wcześniej, przyjeżdzają na otwarcie,  burmistrzowie do zerwania wstęgi i wszyscy się cieszą że są miejsca pracy. Ludzie tam robią po 12 godzin a za 4 godziny nie mają płacone a sąd mówi że pracodawca tak może robić - no to zrobił.....talej nie pisze  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadowski kapitalizm napędzany pazernością zbiera śmiertelne żniwa. Codziennie w Polsce ginie kilka, kilkanaście osób na budowach, w fabryczkach i innych zakładach pracy u wyzyskiwaczy, którzy sępią na szkoleniach i wyposażeniu w odpowiedni sprzęt . Cięmiężcy kapitalistyczni najchętniej chcieliby, aby robol zasuwał gołymi łapami od świtu do zmierzchu i był dyspozycyjny w czasie całej nocy. Osssssrać taki system i jego tfurców.
sam otake Wałęsa nie wiedział o co walczy teraz ze wstydu dostanie zawału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi ich a w szczegolnosci dziewczyn chlopakow :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspołczuje dla dziewczyn chłopakow , i dla rodzil to wielki szok dla wszystkich ja np nie znałam tego sławka ale fabiana owszen , gdy usłyszłam ze ze cos sie stało dla chłopakow odrazu tam poszłam . Brdzo sie popłakałam . Szkoda mi ich mam nadzieje ze ta cała bio bedzie zamknieta !!!!!!!!!!!!! W społczuje z całego serca wielki szok !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To smutne, że takie rzeczy się wykonuje w niedzielę... Moim zdaniem niedziela jest dla Boga i rodziny, a nie dla pracy... Szkoda, że zginęli, mam nadzieję, że są już w miejscu, w którym oglądają Boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracodawcę buca je***ego posadzić na wiele lat. pier***ony oszczędza na sprzęcie a ludzie giną.Pracodawcę wpier***ić do takiej studzienki niech sam dokona żywota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomoc dla poszkodowanych i ich rodzin http://kancelarianiedzwiedz.pl/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuje w biogazowni za granica...i w takich sytuacjach zawsze sobie wlanczam wentylator ktory dostarcza mi powietrza...jak by pomysleli to by nie zgineli...
Chłopaki nie mieli pojecia co moze sie wydarzyc. Pracowali tam zaledwie pare dni i pierwszy raz przepychali te rury, po za tym wogole nie powinni tego robic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...