Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Garbowie: Cztery osoby ranne, w tym dzieci

Utworzony przez melo, 31 sierpnia 2011 r. o 18:06 Powrót do artykułu
Wszystkiemu winny temu wypadkowi jest brak wysepek i świateł oraz mała ilość innych spowalniaczy ruchu drogowego. Trzeba zrobić drogę jak w pobliskich zagrodach z jedną ogromną wysepką na środku jezdni, zamalować białą farbą kawał asfaltu i wtedy jak jest ruch pojazdów duży to pogotowie na sygnale nie ma jak dojechać do potrzebujących. Albo jak chłop na rozpadającym się ciągniku wyjedzie z zabłoconymi kołami to za nim rządek samochodów bo nie ma jak wyprzedzić. TO JEST WŁAŚNIE STANDARD POLSKICH DRÓG KRAJOWYCH. Jest pięknie! Życzę nam wszystkim wzrostu gospodarczego i rozwoju przedsiębiorczości przy takim myśleniu o infrastrukturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale objazd przez Garbów jak po autostradzie. Takich równych dróg jeszcze nie widziałem (ten odcinek po serpentynie i do wąwozu). Fajnie wam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem "okazję" stac w korku. w którejś wiadomości podano że policja zorganizowala objazdy !!!!. w życiu nie widziałem tak niezorganizowanej akcji. ludzie jeździli po polach i cudzych gospodarstwach ponieważ nie wiadomo było jak to wszystko ominąc. a panowie policjanci palili fajeczki i nic sobie nie robili z chaosu. nadrobiłem 20 km żeby dotrzec do domu. zadnej informacji. już powoli rozumiem młodzież ze swojej dzielnicy. jp i chwdp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...