Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Klan golfiarzy w akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorąco polecam daleko posunięte ograniczenie zaufania dla "golfistów" na drodze, tyczy się to kierowców tych aut każdej generacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat wiek do rżniecia pewnie sunia z ruhania jehała ona i trzem poradzila w cipke i dupke oraz usta .jehala do mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek, Ty sku***synu, ta dziewczyna to moja siostra. Licz się ze słowami, popier***eńcu i nie pozwalaj sobie na komentarze. Takich jak Ty powinni odstrzeliwać! Więcej szacunku dla ludzkiej tragedii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Je.p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy jesteście durni i wypisujecie durnoty!!!!! jak by nie było to była moje koleżanka!!!!!;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moderator jakiś tu jest? Takiego adamka to z urzędu na policję zgłaszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wina kierowcy .. weź żyj teraz ze świadomością że zabiłeś koleżanke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek powiem Ci że oprócz tego że jesteś analfabetą to ktoś Ci powinien zdrowo zajebac w ten pusty łeb . co to za dziewczyna może ją znam bo jest w moim wieku ? (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia juz mi stoi.jak hcesz to wpadnij tamta niezyje to ty hoc dziurka jak dziurka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteś chory człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie człowiek, tylko chodząca kupa zepsutego mięsa. dziwię się, że tego łacha jeszcze nie zbanowali. do admina: sprawdź jego IP to się go namierzy i w końcu wyrwie chwasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinga napisał:
Adamek, Ty sku***synu, ta dziewczyna to moja siostra. Licz się ze słowami, popier***eńcu i nie pozwalaj sobie na komentarze. Takich jak Ty powinni odstrzeliwać! Więcej szacunku dla ludzkiej tragedii!
Kinga wyrazy współczucia dla Ciebie i całej rodziny. Najlepiej ignorować chamskie wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraku pisze z komurki a z ruznyh numeruf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM PYTANIE DO REDAKCJI CZY KTOŚ JEST W STANIE ZABLOKOWAĆ WPISY NIEJAKIEGO ADAMKA BO TO JUŻ MAŁO ŻE NIE SMACZNE ALE OBRAŹLIWE TEKSTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinga szczere wyrazy współczucia, Adriana była koleżanką mojego syna i jako matka współczuję całej rodzinie. Adamek najpierw naucz się zasad pisowni języka polskiego i trochę zmądrzej, nie osądzaj kogoś nieznanego Ci bo Twoje wpisy budzą żal,że takie osoby próbują gwiazdorzyć.Niestety żal takich ludzi.... spoczywaj w pokoju[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już kiedyś pisałem że takich szmatławców jak ''ADAMEK'' powinno się usypiać po co takie coś ma marnować drogocenny tlen..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy redakcji Dziennika Wschodniego nie stać na moderatora,który blokowałby komentarze takich egzemplarzy jak"adamek"???Jeśli tak to zamknijcie tą stronę żeby "ludzie" z takim ilorazem inteligencji nie mogli umieszczać takich wpisów!!!Zginęła dziewczyna-nie znam jej-Niech spoczywa w spokoju,ale wpis tego gościa jest poniżej poziomu krytyki!!!Sprawę zgłaszam w organach ścigania.Niech oni się tym zajmą skoro redakcja sobie nie radzi!A że koleś myśli,że pisząc z kom nie da się go namierzyć-niech tak dalej myśli...Redakcji gratuluję profesjonalego podejścia do pracy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi pies zdeh to jest tragedia!a tak a siksa sama siephalą do ałta zamiast gnuj wywalac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy wspólczucia dla rodziny i bliskich:( nie da sie ukryć że odpowiedzialnym za wypadek jest kierowca!!!!!!! nie wazne czy jechali golfem audi czy BMW ( po ostatnim wypadku o TL to była najgorsza marka), liczy sie rozsadek!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...