Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jasne że ważne czym jechał! W tych stronach panuje bezgraniczna miłość do wszelkich Volkswagenów i audi, liczy sie silnik TDI (z polskiej wsi) pod maską, a reszta schodzi na drugi plan. nikt przy zakupie auta nie bierze pod uwagę poziomu bezpieczeństwa, płacą grube pieniądze za głupi znaczek na masce, bo Volkswagen na wsi to prestiż, a jeszcze jak pod maską ma TDI to bić mu pokłony, a że przy wypadku te auta składają sie jak pudełko zapałek, to już nie ważne. za te same pieniądze można kupić dużo bezpieczniejsze auto i zapewne gdyby jechali nawet starym saabem, lub volvo, przeżyliby. Projektanci tych aut nawet w latach 90 tych zadbali o kontrolowane strefy zgniotu, odpowiednią twardość i sztywność karoserii w odpowiednich punktach i wiele innych systemów dbających o bezpieczeństwo. Ale po co, przecież jak chłopak by kupił saaba, to by go na wsi wyśmiali, że to nie TDI....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinga napisał:
Adamek, Ty sku***synu, ta dziewczyna to moja siostra. Licz się ze słowami, popier***eńcu i nie pozwalaj sobie na komentarze. Takich jak Ty powinni odstrzeliwać! Więcej szacunku dla ludzkiej tragedii!
Kingo najszczersze wyrazy współczucia dla Ciebie i całej twojej rodziny tego nie da się opisać słowami. Mogę pomóc finansowo rodzinie, zadzwoń do mnie 609134611
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adriana spoczywaj w pokoju (*) a jeszcze pamiętam jak razem bawiłyśmy się w moło;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek napisał:
Gorąco polecam daleko posunięte ograniczenie zaufania dla "golfistów" na drodze, tyczy się to kierowców tych aut każdej generacji.
janek uważaj jednak wiesz nie liczy sie kto czym jeździ tylko jak jeździ co z trego czy ktoś jeździe volvo bmw audi volkswagenm czy nawet maluchem ważne jak jeździ i jak zachowuje sie nadrodze więć jak mówisz "golfistów" to uważaj bo nie każy zachowuje się jak palant a co do golfow mówicie ze dużo ich na wsiach bo są tanie dlatego ich duzo. a to nie wina samochodu tylko kierowcy bo to kierowca prowadzi maszyną a nie maszyna kierowcą!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Kingo najszczersze wyrazy współczucia dla Ciebie i całej twojej rodziny tego nie da się opisać słowami. Mogę pomóc finansowo rodzinie, zadzwoń do mnie 609134611
To okropne zeby tak podchodzic ludzi w nieszczesciu. jaka trzeba byc hiena??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Kingo najszczersze wyrazy współczucia dla Ciebie i całej twojej rodziny tego nie da się opisać słowami. Mogę pomóc finansowo rodzinie, zadzwoń do mnie 609134611
Myślę, że nie jest to miejsce na szukanie klientów. A jeżeli uważasz, że to dobry sposób to podaję też mó numer 536299638 rodzina poszkodowanej ma prawo do wyboru z kilku ofert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomóc finansowo dobre, waszą nie wiele wartą pomocą (wysłanie jednego druku) - agenci firm - tylko dobijecie tych biednych ludzi... UWAGA !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek takich jak Ty to powinno się likwidować bo na wychowanie i naukę ortografii już za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...