Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Izbicy: Zderzenie karetki z ciągnikiem rolniczym

Utworzony przez Al, 22 października 2011 r. o 21:08 Powrót do artykułu
Kolejny przypadek kiedy to kierowcy karetki wydaje się że wolno mu wszystko, łącznie z łamaniem praw fizyki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bzdury moze o 17.15 wiem bo jakjechałem ok17.40 to juz było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno w przyczepie nie było oświetlenia. byłem chwile póxniej na miejsccu wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Al pedale... tobie to nawet oddychac nie wolno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karetka jechała na sygnałach świetlnych i dźwiękowych a kierowca traktora skręcając nie włączył kierunku i nie zobaczył karetki i karetka w walnęła w traktor, traktorzysta wymusił pierwszeństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dobrze się jest wypowiadać osobom które nigdy nie jechały ambulansem na Bombach który jechał komuś na ratunek... nie wiecie jaki to stres i jakiego skupienia wymaga... wiec darujcie sobie komentarze na temat kierowców ambulansów... Ciekawe co ty byś powiedział jak by właśnie tobie wiózł krew albo nerke...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kancelaria Prawna AnLex specjalizuje się w prowadzeniu postępowań odszkodowawczych dla osób po wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, wypadkach przy pracy w rolnictwie i innych zdarzeniach. Wykonujemy czynności za klientów na nasz koszt: - ustalamy odpowiedzialność (kontakt z sądem, prokuraturę, policją) - gromadzimy dokumentację medyczną oraz inne dokumenty (ZUS, KRUS, pracodawca) - ustalamy wysokość roszczeń - prowadzimy sprawy na etapie sądowym - prawnik na nasz koszt Nie pobieramy opłat wstępnych. Wynagrodzenie uzależnione od rezultatu i standardowo nie przekracza 15-17 % brutto uzyskanego odszkodowania. Zadzwoń i skonsultuj swoją sprawę lub wyślij sms o treści wypadek a oddzwonimy. Kancelaria Prawna AnLex tel. 721 401 000 bok@kancelariaanlex.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...