Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Konopnicy, cztery osoby w szpitalu

Utworzony przez ja no, 20 maja 2013 r. o 15:22 Powrót do artykułu
Ile trzeba jeszcze wypadków aby te nasze po...ane władze założyły na tym skrzyżowaniu sygnalizację? Może jak któregoś ,,rzundzonego'' c..j trafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram ,przedmówcę ,,,,jest masakra z wyjechaniem ,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmówców. Jeśli nie znajdzie się miły kierowca, albo czasem nawet dwóch, którzy ustąpią i powypuszczają tych stojących to tragedia tam jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie dzęki uprzejmości niebieskiego seata LKR jadącego od Kraśnika ten wypadek się wydarzył.... tylko podziękować, nawet się nie zatrzymał i nie zapytał czy komuś się coś nie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczestników wypadku lub ich rodziny i znajomych proszę o pilny kontakt. Mój mejl: jarczynka@tlen.pl. Z góry dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek napisał:
Uczestników wypadku lub ich rodziny i znajomych proszę o pilny kontakt. Mój mejl: jarczynka@tlen.pl. Z góry dziękuję!
ŁOWCA SKÓR ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie pobiera niską prowizję za odszkodowanie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[Gorzej niż łowca skór, zwyczajna hiena, żeruje na ludzkim nieszczęściu.Zawsze pod każdym wypadkiem podaje swoje namiary. Podaj lepiej od razu swoje dane do Prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...