Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wielka tragedia... dzieci miały przed soba całe życie...eh. Może to sie nie wszystkim spodoba ale co do tego ojca co do szpitala trafił... gdybym była na jego miejscu wolałabym również nie przeżyć tego wypadku, niż później żyć w depresji po stracie najbliższych i najukochańszych osób... Mimo wszystko wielka tragedia i no nierozwaga innych kierowców... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Łążek Oedynacki a gdzie Opole Lubelskie. Nauczcie sie geografii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to trzy czy cztery????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ty się krzysiek naucz czytać tam nic nie ma o Opolu Lubelskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łążek Ordynacki to nie gmina Opole Lubelskie. Rzetelności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybka reakcja ze zmianą Opola Lubelskiego na Janów Lubelski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszukac przeznaczenie 6-tka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiadomo juz skąd byly te osoby? Wielka tragedia współczuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehhh, wydaje mi się że nauka tego iż NIE STOI SIĘ ZE SKRĘCONYMI KOŁAMI DO SKRĘTU W LEWO, tylko skręca się je dopiero przy ruszaniu powinna być obowiązkowo nauczana na kursach jazdy, bo większość kierowców nawet nie zwraca na to uwagi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waki napisał:
ehhh, wydaje mi się że nauka tego iż NIE STOI SIĘ ZE SKRĘCONYMI KOŁAMI DO SKRĘTU W LEWO, tylko skręca się je dopiero przy ruszaniu powinna być obowiązkowo nauczana na kursach jazdy, bo większość kierowców nawet nie zwraca na to uwagi....
Faktycznie nigdy nie zwracam na to uwagi. Twierdzisz, że gdyby koła skręcone nie były to nic by się nie stało? Przecież i tak audi 'wypchnęłoby' peugeota pod ciężarowkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dada napisał:
Faktycznie nigdy nie zwracam na to uwagi. Twierdzisz, że gdyby koła skręcone nie były to nic by się nie stało? Przecież i tak audi 'wypchnęłoby' peugeota pod ciężarowkę.
ok, już rozumiem. Jakby nie miał skręconych kół to by go 'wypchneło' do przodu. Prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety fakt jest taki że w drugim wypadku tzn. w Głusku /k Opola lubelskiego pieszy był pod wpływem alkoholu Widziałam go na jakieś 15 minut przed wypadkiem jechałam w stronę Opola a on szedł po prawej stronie krawędzią jezdni ( niestety nie poboczem) i go zataczało a gdy wracałam.... już nie żył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waki napisał:
ehhh, wydaje mi się że nauka tego iż NIE STOI SIĘ ZE SKRĘCONYMI KOŁAMI DO SKRĘTU W LEWO, tylko skręca się je dopiero przy ruszaniu powinna być obowiązkowo nauczana na kursach jazdy, bo większość kierowców nawet nie zwraca na to uwagi....
te ekspert jak przesiądziesz sie z roweru do jakiegokolwiek auta i przejedziesz nim jako KIEROWCA 1km to wtedy wypisuj swoje przemyślenia. tymczasem wracaj do ksiązek bo w poniedziałek do szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Kierowca- to może Ty mnie oświecisz jak się jezdzi i dasz pare lekcji co??? co do roweru to faktycznie i Ty byś może popedałował trochę dla zdrowia, zamiast się wozić a co do książek to pamiętaj czytanie rozwija i poszerza wiedzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waki napisał:
ehhh, wydaje mi się że nauka tego iż NIE STOI SIĘ ZE SKRĘCONYMI KOŁAMI DO SKRĘTU W LEWO, tylko skręca się je dopiero przy ruszaniu powinna być obowiązkowo nauczana na kursach jazdy, bo większość kierowców nawet nie zwraca na to uwagi....
i rozsądnie mówisz - ja jako instruktor zwracam na to uwagę, mi zwracano również uwagę podczas mojego szkolenia na tę kwestię, a kilka lat temu to było chyba że to skręcające auto zostało trafione w sam prawy narożnik, bo ten z tyłu próbował uciec na pobocze, to wtedy nawet koła ustawione na wprost niewiele pomogą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem z znajomymi pare minut po wypadku widzialem jak ludzie leza na ziemi tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszmar, martwi ludzie porozrzucani po ulicy. NIkomu nie życzę takiego widoku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
Czy wiadomo juz skąd byly te osoby? Wielka tragedia współczuje
Prawdopodobnie z Łążka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina z lazka byla. Tak straz mowila jak ja bylem tam. Straszna tragedia to byla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dada napisał:
ok, już rozumiem. Jakby nie miał skręconych kół to by go 'wypchneło' do przodu. Prawda.
Co za bzdury wypisujecie,idąc dalej waszym tokiem rozumowania najlepiej jak by rodzina która zginęła wcale z domu nie wyjażdzała i nie zawadzała takim mordercom na drodze jak ten z audi.... Trzeba uczyć na kursach, że prowadzenie auta po drogach publicznych to nie sport wyczynowy. Trzeba uczyć odpowiedzialności, wyobraźni i spokojnej bezpiecznej jazdy a nie "prostowania kół"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...