Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w miejscowości Długie. Dwie osoby ranne

Utworzony przez robocop, 18 lipca 2010 o 17:52 Powrót do artykułu
To ile w końcu tych samochodów się zderzyło 3 czy 4 ??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Były 4 samochody.
0
No wlasnie tez slyszalem na cb ze wypadek smiertelny i ze 4 samochody... dobrze ze nikt nie zginal
0
Jeden z samochodów miał zmiażdżony cały przód !!!!!!!Reszta też była zdrowo poobijana!!!!!
0
akurat jechałam ok 5 min po wypadku, samochody widziałam trzy, przy galaku leżał młody chłopak z drgawkami, kiedy wracałam tamtędy 3 godz później, na miejscu wypadku stał krzyż, a tu wszędzie pisze że byli tylko ranni, skąd ten krzyż?
0
myślę ze porostu za wolno jechali i dlatego przeżyli - może innym razem będą mieli więcej szczęścia
0
Niech się zdrerzają ale z drzewami, a nie niewinnymi ludźmi...
0
Morbid napisał:
akurat jechałam ok 5 min po wypadku, samochody widziałam trzy, przy galaku leżał młody chłopak z drgawkami, kiedy wracałam tamtędy 3 godz później, na miejscu wypadku stał krzyż, a tu wszędzie pisze że byli tylko ranni, skąd ten krzyż?
Od kiedy pochowano pseudoprezydenta na wawelu to krzyż stał sie symbolem byle czego. Ot taka utrata wartości....
0
Jacek P. napisał:
Od kiedy pochowano pseudoprezydenta na wawelu to krzyż stał sie symbolem byle czego. Ot taka utrata wartości....
Od kiedy hamulce moralne przestały być w polityce jakąkolwiek wartością, takie ścierwa jak ty, wyznacza przestrzeń debaty publicznej.
0
Morbid napisał:
Chłopak jest tylko bardzo potłuczony a Krzyż stał tam dużo wcześniej.
0
No dobra wypadek, akcja ratunkowa. Ale TRZY godziny blokady drogi? W normalnym kraju trwałoby to max. PÓŁ godziny. Brawo nasza bystra Policja.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: