Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jeżeli ten wypadek był na DK2 to może chodzi o Styrzyniec redaktorzyno ??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W życiu nie pomyślałbym, że przez Skrzyniec (gm. Bełżyce) przebiegra DK-2, pewnie dlatego że jest skutecznie zakamuflowana dziurami.
0
Gmina Bełzyce DK 2 ??? gdzie ???
0
Brawo redaktor, nie ma to jak rzetelna informacja STYRZYNIEC DK2, pow. bialski
0
Schodzi dziennik wschodni na psy. A oni robią artykuły premium płatne hehe za co??
0
Ten TIR stał na DK-2 bardzo długo. Rano był oznakowany ustawionym trójkątem ostrzegawczym od strony Międzyrzeca. Wieczorem jadąc na światłach mijania trójkąta nie zauważyłem. Teren niezabudowany. Pojazd stojący nieoświetlony. O mały włos uniknąłem zdeżenia się z tą naczepą. Zagrożenie oceniłem jako bardzo poważne. O istniejącym niebezpieczeństwie powiadomiłem Nr 997.o godz 17.40. Za późno. Gdy wracałem około godz 18.10 w miejscu tym były już służby ratownicze i samochód osobowy wbity w tył naczepy.
0
prosze o kontakt osoby poszkodowane byc moze bede mogła pomoc w kwestii finansowej 791-31-32-33
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: