Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miałem okazje podróżować dziś w nocy tamtą trasą autem w którym było cb radio(poprawny skrót tego urządzenia nazywać powinien się-cymbał radio )i na nim dowiedziałem się że w wypadku tym 2 osoby zgineły a reszta prawie trupy...prości ludzie w tirach gęby im się nie zamykają i gadają głupoty tam bez końca...te badania psycho nic nie są warte...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mijałam ten wypadek wczoraj zaraz  po zderzeniu, nie miałam cd radia ale wszystko wyglądało  naprawdę strasznie. Wszędzie byli strażacy i policja. Auto osobowe - wylądało jak harmonijka. Ten bus- rozwalony do połowy -był z przyczepką i łodzią.  to cud , że nikt nie zginął. W parę minut po zdarzeniu, gdy dojechałam do ronda w Zyrzynie policja zamknęla drogę na Warszawę, zalecono objazd przez Dęblin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to kolejny wypadek w tym tygodniu, co kilka dni są tam wypadki. Nie można zrobić ronda tam i lepiej oznakować ? Jakoś do marketu w rykach światła można było zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda to groźnie. Miejmy nadzieję, że nikomu nic poważnego się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem okazje podróżować dziś w nocy tamtą trasą autem w którym było cb radio(poprawny skrót tego urządzenia nazywać powinien się-cymbał radio )i na nim dowiedziałem się że w wypadku tym 2 osoby zgineły a reszta prawie trupy...prości ludzie w tirach gęby im się nie zamykają i gadają głupoty tam bez końca...te badania psycho nic nie są warte...
odnoście cb-radio - kiedy jego użytkowanie było tylko na zezwolenie które przeważnie mieli tylko kierowcy ciężarówek to była tam o wiele lepsza kultura niż kiedy teraz mają je także podróżujący osobówkami... także nie podawaj nie sprawdzonych informacji opartych jedynie Twoimi domysłami które źle o Tobie świadczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów gówniarz bez wyobraźni wymusił pierwszeństwo i znów ucierpieli przez takie zachowanie niewinni ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...