Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Masz zdjęcia z tego zdarzenia?" No jasne, ze mam... wypadek, ktoś nie żyje a ja pierwsze co robie to chwytam telefon i robię zdjecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yy i czego się czepiasz Dziennika. To normalne przecież, a może ktoś chce zobaczyć co się stało? Przecież nikt nie każe zaraz robić strasznych zdjęć. zrozumienia trochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie ja bym chcial zobaczyc wypadek co sie stalo obraz wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjecia sa na stronie kuriera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50km/h to oni raczej nie jechali |*|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt jest taki że szosy to jest tragedia po drugie jechali 150 km/h bo tak zatrzymał się licznik prawdopodobnie testowali nowy sprzęt po trzecie to są deb***e gdyby to się stało w godz. południowych mogły wtedy iść dzieci ze szkoły a mogły to być moje a faktycznie pasażer mieszka na przeciwko tego sokora na którym się owinęli. Między tymi drzewami jest pień po ściętej trześni prawdopodobnie wyniosło ich na łuku którego nie widać uderzyli w ten pień i owinęli się wokół drzewa. Choć łączę się z rodziną w bólu ale nie będę bronić kogoś nieodpowiedzialnego i bezmyślnego a zdjęcie odzwierciedla doskonale całą sytuację. Dlatego komentarze na temat prędkości i nawierzchni drogi są jak najbardziej na miejscu a te broniące to kompletnie nie. Życzę jedynie wszystkim rozwagi sama jeżdżę samochodem i wcale nie wolno ale na głowę jeszcze nie upadłam aby w terenie zabudowanym jechać 150.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iga4563 napisał:
Fakt jest taki że szosy to jest tragedia po drugie jechali 150 km/h bo tak zatrzymał się licznik prawdopodobnie testowali nowy sprzęt po trzecie to są deb***e gdyby to się stało w godz. południowych mogły wtedy iść dzieci ze szkoły a mogły to być moje a faktycznie pasażer mieszka na przeciwko tego sokora na którym się owinęli. Między tymi drzewami jest pień po ściętej trześni prawdopodobnie wyniosło ich na łuku którego nie widać uderzyli w ten pień i owinęli się wokół drzewa. Choć łączę się z rodziną w bólu ale nie będę bronić kogoś nieodpowiedzialnego i bezmyślnego a zdjęcie odzwierciedla doskonale całą sytuację. Dlatego komentarze na temat prędkości i nawierzchni drogi są jak najbardziej na miejscu a te broniące to kompletnie nie. Życzę jedynie wszystkim rozwagi sama jeżdżę samochodem i wcale nie wolno ale na głowę jeszcze nie upadłam aby w terenie zabudowanym jechać 150.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli chodzi o sprawe smierci, to poszedlem we wtorek do wrozki. zaplacilem grube pieniadze, prosze ja o podanie daty smierci, a ona mi mowi w przyblizeniu, ze lipiec 2050 r. potem postanowilem wejsc na strone http://smierc.org tam dokladnie przeczytalem wskazowki, skrupulatnie i precyzyjnie wypelniam caly test a wynik na stronie http://smierc.org wychodzi... lipiec 2050 r. teraz to juz nie wiem czy mam sie smiac czy plakac. dwie niezalezne opinie wrozki i stronki http://smierc.org i obie takie same
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...