Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znowu uciekł, co sie dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bo nie chce sie przyznawac bo sie boi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to się dzieje no policja powinna organizować więcej akcji typu trzeźwość, powinni też to robić wieczorami, gościu był na gazie i się nie zatrzymał...to częsty niestety przypadek...mam nadzieję, że kara go nie ominie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Motyczu było już wiele wypadków i z całą pewnością zdarzać się będą jeszcze nie raz Ten smutny bilans jest niestety w dużej mierze zasługą władz gminy Konopnica i mam tu szczególnie na myśli nieszczególne decyzje wójta, który w sposób nowatorski wprowadził w życie pomysł " drogi wielofunkcyjnej" tzn. zwykła dwupasmówka służy jako szosa dla pojazdów mechanicznych, chodnik dla pieszych, ścieżka rowerowa (oznaczenia na drzewach) i przystanek autobusowy (zygzaki na szosie). Ponadto brak jest pobocza a światła zapalają się gdy jest już ciemno a gasną gdy jest jeszcze ciemno. Dodajmy do tego wszystkiego najbliższy komisariat policji w Bełżycach i wyłania się smutny obraz losu mieszkańców Motycza. Bo myślę, że ten mężczyzna, który zginął stąd właśnie pochodził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rrr napisał:
W Motyczu było już wiele wypadków i z całą pewnością zdarzać się będą jeszcze nie raz Ten smutny bilans jest niestety w dużej mierze zasługą władz gminy Konopnica i mam tu szczególnie na myśli nieszczególne decyzje wójta, który w sposób nowatorski wprowadził w życie pomysł " drogi wielofunkcyjnej" tzn. zwykła dwupasmówka służy jako szosa dla pojazdów mechanicznych, chodnik dla pieszych, ścieżka rowerowa (oznaczenia na drzewach) i przystanek autobusowy (zygzaki na szosie). Ponadto brak jest pobocza a światła zapalają się gdy jest już ciemno a gasną gdy jest jeszcze ciemno. Dodajmy do tego wszystkiego najbliższy komisariat policji w Bełżycach i wyłania się smutny obraz losu mieszkańców Motycza. Bo myślę, że ten mężczyzna, który zginął stąd właśnie pochodził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesc niejaki rrr. Co ty gościu bredzisz o winie Wójta.To że sprawca uciekł? Nie jestem pewien,czy w Motyczu w przychodni znajdziesz dla siebie odpowiedniego specjalistę,ale zacznij szukac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rrr napisał:
W Motyczu było już wiele wypadków i z całą pewnością zdarzać się będą jeszcze nie raz Ten smutny bilans jest niestety w dużej mierze zasługą władz gminy Konopnica i mam tu szczególnie na myśli nieszczególne decyzje wójta, który w sposób nowatorski wprowadził w życie pomysł " drogi wielofunkcyjnej" tzn. zwykła dwupasmówka służy jako szosa dla pojazdów mechanicznych, chodnik dla pieszych, ścieżka rowerowa (oznaczenia na drzewach) i przystanek autobusowy (zygzaki na szosie). Ponadto brak jest pobocza a światła zapalają się gdy jest już ciemno a gasną gdy jest jeszcze ciemno. Dodajmy do tego wszystkiego najbliższy komisariat policji w Bełżycach i wyłania się smutny obraz losu mieszkańców Motycza. Bo myślę, że ten mężczyzna, który zginął stąd właśnie pochodził.
hehehe ale jaja, trąci mi tu szkołą Jarosława
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"rrr" dobrze pisze. Prawdę zawiera jego wypowiedź. Wójt, rada gminy to science-fiction. Nawet plan-studium zrobili niezgodnie z ustawą planistyczną. Wysoko płatny papierowy bubel . Zero poboczy, zero oznaczeń krawędzi jezdni, ścieżka rowerowa to fatamorgana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wypadku zginął człowiek. Zdarzyła się wielka tragedia. Serdecznie współczuję rodzinie i bliskim. A sprawca uciekł i nikt go nie widział. Czy aby na pewno? Może więcej informacji w artykule pozwoliłoby coś ustalić. W sprawie bezpieczeństwa drogi w Motyczu zdania nie zmienię. Dzisiaj niedziela, ludzie wracają z kościoła i skaczą po zachwaszczonym poboczu jak zające, rowerzyści tamują ruch i dochodzi do niebezpiecznych sytuacji. Za bezpieczeństwo mieszkańców odpowiada Rada Gminy i wójt. Dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rrr napisał:
W wypadku zginął człowiek. Zdarzyła się wielka tragedia. Serdecznie współczuję rodzinie i bliskim. A sprawca uciekł i nikt go nie widział. Czy aby na pewno? Może więcej informacji w artykule pozwoliłoby coś ustalić. W sprawie bezpieczeństwa drogi w Motyczu zdania nie zmienię. Dzisiaj niedziela, ludzie wracają z kościoła i skaczą po zachwaszczonym poboczu jak zające, rowerzyści tamują ruch i dochodzi do niebezpiecznych sytuacji. Za bezpieczeństwo mieszkańców odpowiada Rada Gminy i wójt. Dziękujemy.
bezsprzecznie to wina wójta, chodzą słuchy że wywołał sztuczną mgłę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ bobo Widzę bobo, że jesteś prostym człowiekiem, ani za bystrym ani za dowcipnym i wielu spraw nie rozumiesz. Jeśli się nic nie zmieni to następny mogę być ja albo ty.. To nie jest temat do żartów i może czas najwyższy coś zmienić razem zamiast sobie dogryzać. Chyba, że czujesz że wszystko jest OK i pragniesz aby tak było nadal. Mam nadzieję, że sprawca wypadku zostanie złapany i ukarany, a my mamy prawo żądać polepszenia bezpieczeństwa - choćby patroli drogówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rrr napisał:
@ bobo Widzę bobo, że jesteś prostym człowiekiem, ani za bystrym ani za dowcipnym i wielu spraw nie rozumiesz. Jeśli się nic nie zmieni to następny mogę być ja albo ty.. To nie jest temat do żartów i może czas najwyższy coś zmienić razem zamiast sobie dogryzać. Chyba, że czujesz że wszystko jest OK i pragniesz aby tak było nadal. Mam nadzieję, że sprawca wypadku zostanie złapany i ukarany, a my mamy prawo żądać polepszenia bezpieczeństwa - choćby patroli drogówki.
i ty śmiesz mowic o dogryzaniu?????????? tak jestem prostym człowiekiem, i doskonale rozumiem że wybory samorządowe się zbliżają, byle jaki artykuł o gminie czy o serze czy o du*** marynie to pewna opcja uaktywnia sie na forach i zaczyna jazdę zupełnie nie związaną z tematem artykułu. jak były dziury w jezdni ze zawieszenia sie urywało źle, jak ulica równa jak stół - źle bo niebezpiecznie. zadam Ci pytanie panie bystry i wykształcony czy to wina władz gminy ze prawo jazdy mozna sobie kupic, czy to wina wójta ze po naszych drogach jeżdżą deb***e nie szanujący podstawowych zasad bezpieczeństwa o przepisach nie wspominając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@bobo nie bądź taki nerwus. "rrr" pisał na temat wypadku i możliwych przyczyn, oraz kto za to ponosi odpowiedzialność. Wyraził również słowa współczucia do rodziny ofiary. Gmina nie ma własnego forum, więc czami ktoś zbulwersowany panująca sytuacja doda coś od siebie /warto stworzyć forum Gminy Konopnica/. Wydajesz się być szczególnie czymś dotknięty, a przecież nie nowością jest fakt jak kierujący pojazdem przewodniczący rady Gminy Konopnica pijany uciekał przez pola przed Policją. Historia lubi się powtarzać To że nadal pracuje w Gminie świadczy o chorym i patologicznym przyzwoleniu środowiska miejscowej władzy w tym przypadku PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...