Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Nasutowie. Radiowóz przejechał 27-latka

Utworzony przez ja, 15 grudnia 2014 r. o 07:35 Powrót do artykułu
Modelowy przypadek NIEDOSTOSOWANIA prędkości do warunków drogowych skutkujace wypadkiem ze skutkiem smiertelnym. Panowie milicjanci przy znacznie mniej poważnych incydentach natychmiast odbierają kierowczy prawo jazdy - czy tak było również w tym wypadku?? Kierowco - bądź przezorny na drodze nawet gdy jeździsz radiowozem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa dni temu w Warszawie pały potrąciły młodego człowieka na przejściu; zmarł w szpitalu. Teraz śmierć tutaj. Już im wierzę, że chłopak leżał na jezdni, a ci sobie tak jechali.   W Warszawie już mącą: "policjant po wypadku w szpitalu" itp. Już sięnad pałą, ludzie, użalajcie. A co mnie to obchodzi!!! Zabił człowieka na przejściu, jest mordercą i do pierdla z nim na 20 lat. Jako "stróż prawa" powinien dostawać 2x większą karę jak zwykły obywatel !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa dni temu w Warszawie pały potrąciły młodego człowieka na przejściu; zmarł w szpitalu. Teraz śmierć tutaj. Już im wierzę, że chłopak leżał na jezdni, a ci sobie tak jechali.   W Warszawie już mącą: "policjant po wypadku w szpitalu" itp. Już sięnad pałą, ludzie, użalajcie. A co mnie to obchodzi!!! Zabił człowieka na przejściu, jest mordercą i do pierdla z nim na 20 lat. Jako "stróż prawa" powinien dostawać 2x większą karę jak zwykły obywatel !!!!!
Też tak uważam,dwa razy krócej pracują to powinno im się dwa razy więcej przyp ierdolić,mają świecić i dawać  przykład,mają być wzorem i to musimy jako społeczeństwo wymóc na PALACH,to nie może być nadal tak  jak w minionym systemie,wszędzie zmiany a u nich tylko samochody zmieniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bada się alkomatem kazdego funkcjonariusza, który siada za kółko i się to dokumentuje. Chłopak leżał na srodku jezdni w miejscu zupełnie nie oswietlonym, ubrany na czarno. Nie wypisujcie bzdur, bo to trauma również dla kierowcy. Nikt umyślnie nie wjeżdża na człowieka, a Wy lunczujecie bo policjant. Mądrzy jesteście, bo wam się to nie przydarzylo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modelowy przypadek NIEDOSTOSOWANIA prędkości do warunków drogowych skutkujace wypadkiem ze skutkiem smiertelnym. Panowie milicjanci przy znacznie mniej poważnych incydentach natychmiast odbierają kierowczy prawo jazdy - czy tak było również w tym wypadku?? Kierowco - bądź przezorny na drodze nawet gdy jeździsz radiowozem!
Nie znasz sie na inżynierii ruchu to się nie odzywaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bada się alkomatem kazdego funkcjonariusza, który siada za kółko i się to dokumentuje. Chłopak leżał na srodku jezdni w miejscu zupełnie nie oswietlonym, ubrany na czarno. Nie wypisujcie bzdur, bo to trauma również dla kierowcy. Nikt umyślnie nie wjeżdża na człowieka, a Wy lunczujecie bo policjant. Mądrzy jesteście, bo wam się to nie przydarzylo!
SKĄD WIADOMO ŻE LEŻAŁ A NIE WYHACZYŁ GO Z POBOCZA ?  WERSJA ŻE LEŻAŁ JEST WYGODNA DLA POLICJI ALE CZY PRAWDZIWA ?  TEN CO LEŻAL NIESTETY NAM NIE JUŻ ODPOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo wiadomo. Mam Ci się spowiadac skąd wiem? Łatwo linczowac ludzi jak samemu się siedzi w domku na tyłku i wymyśla, co by tu napisać, żeby kogos ugryźć. Jakby Tobie się się to przytrafilo, to sikalbys pod siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo wiadomo. Mam Ci się spowiadac skąd wiem? Łatwo linczowac ludzi jak samemu się siedzi w domku na tyłku i wymyśla, co by tu napisać, żeby kogos ugryźć. Jakby Tobie się się to przytrafilo, to sikalbys pod siebie.
Nie ma dla mnie żadnego tłumaczenia,tak jak żaden PAŁA nie przyjmuje takiego twojego tłumaczenia. Zasada jest jedna którą PAŁY stosują na drodze do każdego, jak brak im innych argumentów,każdy jest obowiązany do  " bezpiecznej jazdy" cokolwiek to oznacza do,  "dostosowania prędkości do warunków panujących w danej chwili na drodze " i nie ma od tego żadnych odstępstw,nawet dla nich !!!!!!!  złamali te wszystkie zasady dlatego doszło do tragedii,i tyle w tym temacie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanałem typa i nie wierze że leżał na jezdni raczej psy się tak bronią żeby nie było że to ich wina.Tak samo nie wierzę, że policja jechała z dozwoloną prędkością.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to w końcu ktoś by się wziął i oświetlił tą drogę bo tu jest masakra 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś go wczesniej potrącił i dlatego leżał na drodze. To raz, dwa nie wiesz ile jechali i jakie były warunki więc stul dziub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero co byl tam podobny wypadek. Kobieta najechala dostawczakiem na leżącego na jezdni rowerzyste, bo tak kuzwa nic nie widać. Jest ciemno jak oko wykol, ale eksperci beda się wymadrzac, bo teraz jechała policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zalosne hlopak spi na jezdni i jednoczesnie dzwoni tel do domu tuz przed udezeniem samchodu mam nadzieje ze temu co kierowal tez tak dupsko rozjada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanałem typa i nie wierze że leżał na jezdni raczej psy się tak bronią żeby nie było że to ich wina.Tak samo nie wierzę, że policja jechała z dozwoloną prędkością.
Po słownictwie widać jaki z ciebie typ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwonił do domu o 2 w nocy? Jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwonił do domu o 2 w nocy? Jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopie znalem go wiem wiecej w tym temacia mam nadzieje ze prokurator przeswietli dokladnie ta sprawe bo juz robia co chca mam nadzieje ze cale zycie bedzie miec to przed oczami bo nawet jakby pilka lezala to jak by mial 50 to by omina bo ja widac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla jasnosci o 1~30 malo wiecie bilingi sprawdza napewno czyli niespal a slady wchodza na hodnik gratuluje wymodzajacym sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać? W tamtym miejscu? Lecz się na głowę! I nie jestem Twoim chlopem. Nie jest normalne to, że leżał na srodku drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy on był z Nasutowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...