Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Policja znajdzie ...jak tego,który śmiertelnie potrącił dzieciaka w Baraku. Oni są zdolni ująć dziadka w dwudziestoletniej Skodzie któremu z górki udało się rozwinąć 80km/h -w miejscu gdzie obowiązuje 50-tka.Ile to razy przed takimi deb***ami wyprzedzającymi na trzeciego,człowiek o rów się ocierał. W podobnej sprawie,gdzie odnotowałem tablice rejestracyjne i z tym udałem się na Komendę przy Północnej-wiecie co ? funkcjonariusz zapytał mnie czy mam świadka- no skąd skoro sam jechałem- zbył mnie.Miałem tego świadomość ale liczyłem na konfrontację z deb***em przed obliczem prawa i na protokół sporządzony na okoliczność zdarzenia . Ale "prawo" miało to wszystko w.... (odpowiedzcie sobie sami gdzie).Dzisiaj nad psem szybciej Temida się pochyla niż nad oczekującym wsparcia człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kubeba napisał:
Policja znajdzie ...jak tego,który śmiertelnie potrącił dzieciaka w Baraku. Oni są zdolni ująć dziadka w dwudziestoletniej Skodzie któremu z górki udało się rozwinąć 80km/h -w miejscu gdzie obowiązuje 50-tka.Ile to razy przed takimi deb***ami wyprzedzającymi na trzeciego,człowiek o rów się ocierał. W podobnej sprawie,gdzie odnotowałem tablice rejestracyjne i z tym udałem się na Komendę przy Północnej-wiecie co ? funkcjonariusz zapytał mnie czy mam świadka- no skąd skoro sam jechałem- zbył mnie.Miałem tego świadomość ale liczyłem na konfrontację z deb***em przed obliczem prawa i na protokół sporządzony na okoliczność zdarzenia . Ale "prawo" miało to wszystko w.... (odpowiedzcie sobie sami gdzie).Dzisiaj nad psem szybciej Temida się pochyla niż nad oczekującym wsparcia człowiekiem.
Dlaczego w określeniu "deb***" wstawiacie maskujące gwiazdki ??? tu też podlegają ochronie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takiego tytułu można raczej wnioskować, że z miejsca wypadku uciekł kierowca opla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
Z takiego tytułu można raczej wnioskować, że z miejsca wypadku uciekł kierowca opla.
Z "BULEM" i bez "NADZIEJI" stwierdzam ,że z tego tytułu szanowny kolego, niczego dowiedzieć się nie można..... "opel rowie".....wodogłowie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że ten "wypadek" spowodował w znacznej mierze kierowca opla. Dziwne że dachował w przeciwnym rowie.A jeżeli we własnym to zwrócony jest w kierunku przeciwnym do kierunku ruchu!!! No i mamy zagadkę. Czekam na dalsze wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie wiecie ludzie jak dokładnie doszło do zdarzenia to nie wypisujcie żadnych głupot na ten temat!Czytajcie dobrze artykuł i dopiero się wypowiadajcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...