Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a drzewo w jakim stanie? czy ono też było na dyskotece?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie deb***stwo wracało z dyskoteki, ponoć zabawa była przednia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaa napisał:
a drzewo w jakim stanie? czy ono też było na dyskotece?
tak, wyrosło nagle na środku drogi na złość...na pewno żaden przepis nie został złamany... wszyscy jechali elegancko, przepisowo i na trzeźwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestescie deb***e tyle wam powiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest na pewno powiat lubelski ? z ponikw bliżej do Janowa Lubelskiego niż do Lublina !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
to jest na pewno powiat lubelski ? z ponikw bliżej do Janowa Lubelskiego niż do Lublina !
To jest przepiękna miejscowość Roztocza, położona w powiecie lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam dla jakiegos dzbana nikt na bani nie wracal z tamtąd kierowce znałem alkoholu on w ustach nigdy nie miał wiec o to napewno nie ma co go sadzic... sroga sliska ciemno stary samochod....ech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Efekt jojo~ polskie deb***stwo to moze jestes ty, chlopak porzadny, alkocholu nie pil, w szkole w czolowce zawsze byl, ale zawsze najlepiej oceniac nic nie wiedzac..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten kadet musiał być trochę zgnity, miał przecież ponad 20 lat! Wszędzie luzy, sparciałe tuleje wahaczy, amortyzatory dawno wyciekły. Na tych naszych pofalowanych drogach, to prędzej czy później śmierć pewna jeśli takie cacko znajdzie się w rękach kierowcy tuż po kursie i w dodatku z takim obciążeniem. Za dupę diagnostę, co podstęplował dowód!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kadet kadetem tam dbał o niego jeszcze nie był taki najgorszy zgnitek...wychdzi na to ze i poduszke kierowcy miał, kazdy byl w pasach, poduszka strzeliła ale nic nie dało widocznie..;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co te komentarze...? Damian ...był super chłopakiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałem go z liceum do klasy chodziliśmy, alkoholu nigdy nie chciał z nami pić bez nas zresztą też (to taka informacja dla ludzi którzy komentują nie mając pojęcia co i jak) w szkole był jednym z najlepszych uczniów, konkursy te sprawy były wygrywane właśnie przez niego, dla wszystkich starał się być w porządku. Samochód swoją drogą ale ku*** polskie szosy to też temat rzeka, podatek w samym paliwie jest bardzo duży a nic się nie dzieje żeby poprawić ich stan ale to tak na marginesie. Szkoda człowieka i tyle, poza tym nie wiadomo co będzie z jego dziewczyną która jest w ciężkim stanie... Ktoś tu pisze że za szybko jechał może w tym przypadku tak ale z drugiej strony ktoś może jechać jak najbardziej przepisowo i zginąć przez drugiego który będzie zapier*** więc nie ma reguły. Kondolencje i wyrazy współczucia dla najbliższych i na tym zakończę bo nie bardzo mi się klei pisanie o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i po co te komentarze...? Damian ...był super chłopakiem...
Z jakiej miejscowości byli uczestnicy wypadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co z resztą?? anita z chłopakiem, kinga??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam Damiana, był z mojej miejscowości, chodziliśmy do tej samej szkoły, jeździli tym samym busem, Damian był rozważnym chłopakiem bardzo sympatycznym, zabawnym i niezwykle inteligentnym, nigdy nie przeszedł obojętnie obok kogoś kogo znał, nie mogę uwierzyć w tą straszną tragedię....jeszcze to do mnie nie dociera....mam wrażenie, że za chwilę zobaczę go jak będzie jechał rowerem do sklepu....boli jak uświadomię sobie, że go już nigdy nie zobaczę....był świetnym kolegą... oby tylko reszta wyszła z tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakiej miejscowości byli uczestnicy wypadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakrzówek, blinów, zaklików...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ktoś' date='13.06.2010, 14:52:05' post='302332'] zakrzówek, blinów, zaklików... [/quot Majdan Obleszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wracali z RAMPY bo Solaris grał. Ech... ; / Tak to jest. Widzę, że to był super kumpel, dobry uczeń. Szkoda takich młodych ludzi. Ale cóż zdarzył się niefortunny wypadek może przez nierozwagę na jezdni , chwilowe zagadanie. Dużo nie potrzeba ,żeby doszło do takiego wypadku, który jak widać w tym przypadku okazał się tragiczny. Szczere kondolencję dla rodziny i przyjaciół tego młodego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt faktem jest to teren gorzysty ale nowy asfalt jest położony od samego Zakrzewa do Ponikw, wiec albo brawura albo zawiódł samochód....mozliwe ze nie znał tej trasy a tam łatwo jest o wypadek, jesli sie jest laikiem za kierownica. Szkoda chłopaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...