Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skąd był ten chłopak co zginął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skąd był ten chłopak co zginął?
Damian był z Majdanu-Obleszcze,był świetnym,bardzo inteligentnym chłopakiem,żal,ogromny żal,wielka strata;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałem tego chłopaka! w porządku gość nie pił i nie palił nawet nie przeklinał chyba. Szczęścia trochę zabrakło samochód wyglądał na zadbany i sprawny na moje oko ale trudno coś tu osądzać miał przecież już swoje lata! Nie trzeba szybko jechać wystarczy złapać gumę na takich zakrętach lub hamulce zawiodą czy coś podobnego i nieszczęście gotowe... a szybko jechać to pojęcie względne!! nie raz wolno to za szybko..... oczywiście pozostaje tylko życzyć Kindze jak najlepiej! by wyszła cało z tej opresji i reszcie pasażerów. Najserdeczniejsze kondolencje dla rodziców i znajomych zmarłego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Damian był z Majdanu-Obleszcze,był świetnym,bardzo inteligentnym chłopakiem,żal,ogromny żal,wielka strata;
Chcę jeszcze dodać,że jechało 5 osób,żeby ludzie głupot nie pisali;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam zarówno Damiana jak i jego dziewczynę, po części również reszte jadących. Ludzie są bezczelni że oceniają według stereotypów... To był wspaniały chłopak,miły,pomocny,inteligentny i uwielbiany przez kolegów,koleżanki jak i nauczycieli i innych. Damian nigdy nie pił chodź prawo jazdy zdał kilka miesięcy temu to był dobrym kierowcą. Być może śliska droga i ostre zakręty w tamtym rejonie doprowadziły do tej tragedii... Teraz najważniejsze jest żeby reszta wyszła z tego... Miejmy nadzieje że tak bedzie i jestem pewna że Damian czuwa teraz nad swoja ukochana Kingą,która walczy o zycie w szpitalu,oby nie zechciał tylko zabrać jej do siebie... "Wiara i miłość sprawiła,że choć umarli na zawsze w pamięci zostaną"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jejku to straszne , kondolencje dla całej rodziny Damiana i jego znajomych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogę się pogodzić, że to Damian zginął... na pewno nie był pijany, jakim cudem jak nigdy go nie próbował?! Boli, że jego już nie ma... Jedyne co mogę zrobić to przekazać wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Damiana, jego przyjaciołom oraz mieć nadzieję, że zarówno Kinga, jaki pozostali wrócą do zdrowia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże...znałam Damiana, bardzo fajny chłopak, bardzo inteligentny , nie raz pomagał mi w zadaniach z matematyki... i co teraz? ale życie jest nie sprawiedliwe.. chłopak miał przed sobą całe życie, zapewne bardzo dobrze zdana matura, tak jak próbne -100%... Miejmy nadzieję, że Kinga wyjdzie z tego .. Szczere kondolencje dla całej rodziny.. (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne że życie potrafi być takie niesprawiedliwe.. Miał przed sobą zapewne wielką przyszłość.. Z matmy i fizyki był wybitnym uczniem.. Ogromna strata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie wiem. Ale wydaje mi się że z Kingą wszystko ok. W najgorszym stanie jest chłopak Anity, walczy o życie. Nie mówcie że Damian jechał pijany, bo to na pewno nie prawda!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie z Kingą wszystko w porządku! Z pewnych informacji wiem że najprawdopodobniej jest w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może mi ktoś dobrze poinformowany powiedzieć kto tak naprawdę był w tym samochodzie ?znał ktoś wszystkich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
może mi ktoś dobrze poinformowany powiedzieć kto tak naprawdę był w tym samochodzie ?znał ktoś wszystkich?
Kierowca - Damian Lodowski Kinga Kulesza jego dziewczyna Grzegorz Michalski i Rafał Flis - koledzy Anita Łach - dziewczyna Grześka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i chyba jeszcze jedna osoba skoro w artykule jest napisane, że 5 rannych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazwiskami może nie rzucajcie madrzy ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nie ma wątpliwości że najbardziej ranne są Anita i Kinga... kto jest blisko i Je zna - niech wspiera! Teraz na pewno potrzebują przyjaciół. Straszny dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy kogoś kochamy chcemy żeby jego koniec świata był naszym końcem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomm napisał:
Kierowca - Damian Lodowski Kinga Kulesza jego dziewczyna Grzegorz Michalski i Rafał Flis - koledzy Anita Łach - dziewczyna Grześka
Tak jak myślałam....znam obie dziewczyny Dziewczyny trzymajcie się, jesteśmy z Wami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze że kierowca zginął... Juz nikomu krzywdy nie zrobi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wińmy drzewo, deszcz, śliską nawierzchnię, polskie drogi. Ale z tego co pamiętam, to asfalt w tamtym miejscu równy jak stół... za to zakręty ostre. Dodać do tego "bolid" starszy od swego kierowcy i przeładowany (jak ostatnio sprawdzałem, to Kadett był rejestrowany na 4 [3-drzwiowy GSi] lub 5 osób [inne wersje osobowe])
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...