Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Rykach: Golf zderzył się z busem, nie żyje 29-latek

Utworzony przez rafał, 24 października 2010 r. o 09:49 Powrót do artykułu
widziałem wczoraj ten wypadek w Rykach. Niezła masakra, samochody porozwalane w odległości kilku metrow od siebie. z Golfa niewiele zostało, ale nie wiem czy przez zderzenie czy straż go już pocięła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety dla niektórych to nie tylko wypadek jeden z wielu, ale bolesna strata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwek zawsze pozostaniesz w naszej pamięci***. wyrazy współczucia dla rodziców i rodzeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widziałem jak ten golf wyjeżdżał koło 21:30 z pod klubu K2, miał charakterystyczną chorągiewkę na antenie dachu. Wracając koło 1:00 jechałem koło miejsca wypadku, ten golf cały rozbity był już na lawecie, poznałem go po tej chorągiewce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życie jest niesprawiedliwe. Sylwek [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniarz za kierownicą golfa !Zabrać dzieciom prawa jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest drobna nieścisłość, on miał 27 a nie 21 lat. Jakiś niedoinformowany żurnalista to pisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
and gadasz głupoty, ten samochod nie był przy K2. Choragiewkę ma nie jeden samochód. Nie opowiadaj bzdur i nie wprowadzaj w błąd. A w ogóle to byś może złożył kondolencje a nie oczerniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kuzyna, a tam naprawdę to Sylwek miał 29lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwuś nigdy Cię nie zapomnimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
and ma racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie a skąd był kierowca golfa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z moszczanki. miszka łysy trzymajcie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem pierwsza osoba na miejscu wypadku mogę tyle powiedzec ze po około 15 sek juz nie wyczyłem tętna na tętnicy szyjnej a wyciągnąć nie dało rady bo za bardzo był zakleszczony w golfie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. Życie jest niesprawiedliwe- nic nowego...... Ze szczęściem, radością przeplata coś złego. Ślad, co zostanie w pamięci na zawsze I żadne zdarzenie nigdy go nie zatrze... Śmierć tak nagła i niespodziewana Wszystkich powaliła na kolana. Dla wszystkich to niesamowity cios. Łzy gorzkie płyną, jedno zastanawia: Czemu Bóg tych zabiera, a innych zostawia? Odszedł SYLWEK NIECH ANIOŁY SIĘ TOBĄ OPIEKUJĄ!!! spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny. Straszna tragedia. Sylwek nigdy Ci nie zapomnę Tego co dla mnie zrobiłeś [*}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwek na zawsze pozostanie w naszych sercach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie nam Ciebie Sylwuś brakowalo i to nawet nie wiesz jak bardzo.... Dziekuje za wszystko... Szczere kondolencje dla rodziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RIP S.J. !! A mieliśmy za rok, znowu pobalować u mnie nad jeziorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żegnaj Sylwek ... spoczywaj w pokoju .. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...