Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zdjecia i wiecej informacji na l u b l i n 112.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego opisu wynika że kierowca autobusu podczepił się pod karetkę i jechał za nią nie patrząc na tych którzy zjechali aby przepuścić karetkę jadącą na sygnale. Typowy cwaniaczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego opisu wynika że kierowca autobusu podczepił się pod karetkę i jechał za nią nie patrząc na tych którzy zjechali aby przepuścić karetkę jadącą na sygnale. Typowy cwaniaczek
Wolno jechać za karetką? Wolno! Jak wjeżdża się z pobocza to należy ustąpić pierwszeństwa wszystkim jadącym? Należy! Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego opisu wynika że kierowca autobusu podczepił się pod karetkę i jechał za nią nie patrząc na tych którzy zjechali aby przepuścić karetkę jadącą na sygnale. Typowy cwaniaczek
jechałam tym autobusem, nie jechałeś to nie twórz teorii. Kierowca też zjechał karetce a później włączył się do ruchu, jakby się pod nią podczepił i jechał z taką samą prędkością to by mnie tu nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dac babie prawo jazdy to jak małpie brzytwe!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dac babie prawo jazdy to jak małpie brzytwe!!!!
pozabija wszystkich w okol i na koniec siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechałam tym autobusem, nie jechałeś to nie twórz teorii. Kierowca też zjechał karetce a później włączył się do ruchu, jakby się pod nią podczepił i jechał z taką samą prędkością to by mnie tu nie było.
Może Kraków to był ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy autobus pksu, a mana sprzedali co robia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Kraków to był ?
tak,  do Krakowa jechał. o 10:00 z Lublina wyjechał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają jeszcze bliźniaczego Irizara ale Scanię, jest Sideral 2000 Volvo, jest Neoplan, dadzą radę tym bardziej że PKS Chełm osługuje obecnie tylko dwie trasy dalekobieżne tj. Kraków i Katowice co nie zmienia faktu że szkoda. Ja czekałem dziś na niego w Krakowie, wysłali w zastępstwie Neoplana N316 SHD i dotarliśmy z 1,5 godz. opóźnieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "mariana" - dać chłopu kierownicę to król szos. Nie znasz faktów to nie komentuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd byli poszkodowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie nieodpowiedzialnosć kierowcy autobusu, bo: 1. wyprzedzał - a widział z jakiego powodu kobieta zjechała (osobiście zawsze "pozwalam" wrócić na pas autom jadącym przede mną, które zjechały autu uprzewilejowanemu, nie wyprzedzam ich korzystając z "okazji"). 2. wyprzedzał gdzienie mógł wyprzedzać - tam wcześniej jest namalowana wysepka, a potem linia ciągła (podwójna), skrzyżowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o pilny kontakt rodziny osób rannych     grazyna_kanclerz@o2.pl, mam do przekazania ważne informacje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...