Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wychodzi 125 ccm
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Aż miło poczytać takie dobre informacje  :D  :D  :D
0
Debile z was.    
0
Dzisiaj na stacji paliw Pajero w Horbowie  dwóch imbecyli na motocyklach szpanowało swoimi motorkami :lol:  Nie można było piwa wypić w spokoju bo cwele dawcy  mieli dziurawe tłumiki i strasznie hałasowali. Nie to że byli to Libani z rej LBI to jeszcze ich motorki to jakieś rupiecie nasprowadzane z Anglii skoszone i zostawiające dwa ślady i warte pewnie całe gówno  z 15 tys zł. . Frajrzy na tych skoszonych motorkach nawet nie mieli porządnego stroju motocyklowego tylko jakieś wytarte kombinezony kupione w Bialskim Lumpeksie na ul. Moniuszki  :lol:
0
Organy po wypadku nie nadają się do Niczego !!! Ludzie giną a co niektóży piszą że kupią organy !!! Porąbało was ludziska ! Każda śmierč wypadek to tragedia dla najbliższych rodziny !!!.
0
Każda śmierč ludzka na drodze to tragedia dla najbliższych !. Organy po wypadku nie nadają się do Niczego !!!.Kurde ludzie opamiętajcie się w komentach ! Na forum!.
0
A jak pijany dziennikarz tuby pulaw uciekal po pijaku nie napiszecie? Został zatrzymany przez policjantów?fajna i gruba sprawa.
0
Organy po wypadku nie nadają się do Niczego !!! Ludzie giną a co niektóży piszą że kupią organy !!! Porąbało was ludziska ! Każda śmierč wypadek to tragedia dla najbliższych rodziny !!!.
Ale taki organ to życie dla innego człowieka. Ginie debil na motorze a zyskuje życie ktoś inny właśnie dzięki organom. Nie wszystkie organy po wypadku są uszkodzone . Jestem ratownikiem medycznym wiec to wiem. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: