Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Każdy mówi tylko o inwestycjach. O społeczeństwie  i ludziach żyjących w Lublinie nie ma ni słowa. Czy to nie dziwne. Co jest tu priorytetem? Wszak to inwestycje mają służyć ludziom, a nie ludzie tylko wyborom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PO wyborach szara rzeczywistość Podatki na spłatę długów od najuboższych!! Obecnie rządzący POwinni mieć z urzędu zakaz kandydowania za obecny zły stan finansów i rozwarstwienie społeczne! KROPKA W TEMACIE. DZIĘKUJEMY TYM NIEUDACZNIKOM!   Nawet gdyby teraz złote góry obiecywali to nie zmieni to faktu że są przegranymi bardziej niż ci co męczyli się z nimi przez dwie kadencje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk. W końcu mam w wyborach mam możliwość oddania głosu z przekonaniem, a nie tak jak zazwyczaj wybierając mniejsze zło. Oby tylko w Radzie Miasta miał większość, wychodzi na PO i WL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamy dobrego prezydenta i nie warto tego zmieniać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrego bo jesteś jego sekretarką czy wyPOwiadasz się za kilkaset tysięcy Lublinian? Powiedz to tym co pracy nie mają lub ledwo wiązą koniec z koncem , że kamery sa bardziej POtrzebne na przejściu dla pieszych niż chleb w żołądku głodnego! Może sięotaczasz mnóstwem kosmetyków i zbytków wiec ci to pasi>   Ten twój płezydent tylko sciemę POtrafi walić przed kamerą nic więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały budżet miasta powinien być budżetem obywatelskim, ale decyzja powinna być podejmowana za pośrednictwem radnych.
  Muszyński nawet nie wie co to budżet obywatelski, komedia ... a może dramat ... a może i to i to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk. W końcu mam w wyborach mam możliwość oddania głosu z przekonaniem, a nie tak jak zazwyczaj wybierając mniejsze zło. Oby tylko w Radzie Miasta miał większość, wychodzi na PO i WL.
  Dokładnie tak samo mam zamiar zagłosować, Żuk + zaplecze które go popiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program Żuka mnie przekonuje. Czas przyłożyć rękę do jego reelekcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni Chrzonstowski dobrze mówi, nie tylko nasza lokalna gospodarka by wprost wystrzeliła, wszystkie podatki płacone przez Lublinian zostawałymy u nas ( a nie tylko część) bo po co komu w stolicy lubelska waluta jak nic nie można z nią zrobić i wymienić na PLN. Obawiam się tylko cinkciarzy na każdym rogu wymieniających naszą walutę na PLN po adekwatnych stawkach, in plus natomiast jest fakt że dałoby to duże zatrudnienie na drogach wlotowych do miasta w przydrożnych kantorach. Plan uważam za ułomny bo istnieje możliwość płacenia kartą, na miejscu kandydata zaproponowałbym zakaz płacenia kartą ;) Proponuję też wysoki mur dookoła Lublina i wyłapywać studentów którzy uciekają za pracą do innych miast a osadę nazwać "Wolne Miasto Lublin".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni Chrzonstowski dobrze mówi, nie tylko nasza lokalna gospodarka by wprost wystrzeliła, wszystkie podatki płacone przez Lublinian zostawałymy u nas ( a nie tylko część) bo po co komu w stolicy lubelska waluta jak nic nie można z nią zrobić i wymienić na PLN. Obawiam się tylko cinkciarzy na każdym rogu wymieniających naszą walutę na PLN po adekwatnych stawkach, in plus natomiast jest fakt że dałoby to duże zatrudnienie na drogach wlotowych do miasta w przydrożnych kantorach. Plan uważam za ułomny bo istnieje możliwość płacenia kartą, na miejscu kandydata zaproponowałbym zakaz płacenia kartą ;) Proponuję też wysoki mur dookoła Lublina i wyłapywać studentów którzy uciekają za pracą do innych miast a osadę nazwać "Wolne Miasto Lublin".  
  no i koniecznie przydałoby się w komplecie jeszcze wprowadzić własny język, własne pismo i własne prawo(z dostępem do broni palnej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i koniecznie przydałoby się w komplecie jeszcze wprowadzić własny język, własne pismo i własne prawo(z dostępem do broni palnej)
absolutnie obowiązkowo, jak mogłem o tym zapomnieć! jeszcze z dobrych pomysłów przychodzi do głowy godzina policyjna -dla zwiększenia bezpieczeństwa mieszkanców po zmroku. Dobrze by wyszło też odłącznie sie od reszty kraju w przeciągu nastepnych 3 lat i okrzyknięcia się republika. To jest droga do sukcesu którego nie osiągnięto nawet w Monaco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrego bo jesteś jego sekretarką czy wyPOwiadasz się za kilkaset tysięcy Lublinian? Powiedz to tym co pracy nie mają lub ledwo wiązą koniec z koncem , że kamery sa bardziej POtrzebne na przejściu dla pieszych niż chleb w żołądku głodnego! Może sięotaczasz mnóstwem kosmetyków i zbytków wiec ci to pasi>   Ten twój płezydent tylko sciemę POtrafi walić przed kamerą nic więcej!
Weź się do roboty a nie czekasz ąż będzie ci dane... Prezydent nie jest od napelniania ci zołądka i szukania ci pracy... Twoje ujadanie i tobie podobnych nieudaczników nic nie da Żuk ma w kieszeni kolejne 4 lata, nikt z byłych prezydentów ani obecnych kandydatów mu do pięt nie sięga! Dałbym mu nie 4 ale 8 czy 12 lat rządów. Bardzo dobry gospodarz, budowniczy i rozsądny człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem z Lublina, mieszkam i pracuję w jednej z gmin nieopodal Lublina. Kandydaci na prezydenta Lublina interesują mnie mniej niż kandydaci na fotel wójta mojej gminy. Pomijając powyższe, a w związku z hucznie obchodzonym otwarciem nowego stadionu, z przykrością stwierdzić jednak muszę, że nadal mnie szlak trafia na myśl, iż w/w impreza kosztowała 800.000,00 zł!!!!!!! Wydanie tak wielkiej kasy na kilku godzinną imprezę, jest dla mnie czymś chorym, podłym, głupim, złym. Patrząc z perspektywy gminnej - oceniam to jako zwykłe skurwysyństwo!!! Wywalenie takiej kasy na imprezę zorganizowaną w związku z wywaleniem jeszcze większej kasy na OGROMNY stadion, świadczy, iż Lublin (pod kierownictwem p. Żuka) nie powinien mieć prawa wnioskowania o wsparcie z budżetu UE realizacji kolejnych WIELKICH inwestycji. Gdyby wójt mojej gminy posiadał w budżecie wolne 800.000,00 zł, to przestałby istnieć problem nieprzejezdnych dróg gminnych, ewentualnie mieszkańcy otrzymaliby do dyspozycji nowy, piękny budynek GOK!!!! Nie mogę uwierzyć, że w tak biednym regionie, którego drogi przypominają ser szwajcarski, a oświetlenie uliczne jest z oszczędności wygaszane, lekką ręką puszcza się tyle kasy. Na co te 800.000,00 zł poszło? Jak nazwać gospodarza, który w powietrze puszcza tyle pieniędzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro cię nie interesują kandydaci na prezydenta Lublina to po kiego się wpisujesz? od naszego stadionu to z dala, postawią taki u ciebie na wichurze to wtedy wylewaj żale, to co na nim się odbywa też cię średnio powinno interesować   ps: nowy piękny budynek GOK już mamy, dzięki Żukowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wszystkie obietnice i tak GÓ....warte !!!!!!     Każdy obiecuje , a potem o swój i rodzinno - przyjacielski tylek dba,    To jest tylko polityka koryta :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo obecny Prezydent. Cos sie wkońcu dzieje. Oby tak delej. A tylko On ma jaja aby cos robić.Nie zmieniajcie Tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wybierajcie tego nieudacznika Zuka na prezydenta. Puści Was z torbami. Zaczyna już podwyższać oplaty aby spłacić dlugi które zaciągnął na zabawki które budowali jego kumple a on otwiera. Szkoda mi rodzinnego miasta. W Warszawie sie mówi ze jak Lublin zbankrutuje to wszyscy przyjadą do nas pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest bardzo dziwne, już druga doba upływa bez komentarzy Leniaka na tym forum. Może stała się jakaś tragedia w domu i nikt nie wie. Czy ktoś ze znajomych mógłby sprawdzić co się stało naszemu blogerowi?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian Kowalski ma najlepszy program. Należy Straż Miejską zagonić do roboty a nie tylko straszą ludzi. Zagłosuję na Ruch Narodowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stwierdzam, że ostatnie 4 lata były dla Lublina bardzo udane, Żuk zainwestował ponad 2 miliardy i wreszcie zaczęliśmy się rozwijać, mamy uzbrojoną strefę ekonomiczną, lotnisko, nowoczesny stadion na którym za chwilę odbędzie się Euro U21 - Lublin i cały region na tym zyska i marketingowo i finansowo, obwodnicę, S17, kilometry nowych dróg, sprawny nowoczesny tabor miejski a za chwilę będzie basen olimpijski na którym odbywać się będą mogły imprezy rangi mistrzostw Europy, wizualizacja nowej odsłony Litewskiego wgniata w ziemię, GRZECHEM BYŁOBY NIE WYBRAĆ PONOWNIE PREZYDENTA KTÓRY JUŻ ZROBIŁ WIĘCEJ NIŻ TRZECH JEGO POPRZEDNIKÓW RAZEM WZIĘTYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...