Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wysokie: Pomóż studentce i jej rodzinie odbudować dom (wideo)

Utworzony przez Ewa, 21 października 2011 r. o 11:29 Powrót do artykułu
Ja bardzo współczuję tragedii, ale dlaczego nikt nie wspomina o ubezpieczeniu? Dlaczego ludzie nie myślą na zapas, tylko dopiero po przykrym wydarzeniu? Smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
Ja bardzo współczuję tragedii, ale dlaczego nikt nie wspomina o ubezpieczeniu? Dlaczego ludzie nie myślą na zapas, tylko dopiero po przykrym wydarzeniu? Smutne.
zapewne ich nie stac na ubezpieczenie z wlasnej kieszeni, poza tym po takim apelu jest szansa, ze ludzie dadza. " Dlatego chciałabym zrobić wszystko, aby odbudować ten dom. Wierzę, że to się uda, że znajdą się tacy ludzie, którzy nie będą obojętni na naszą tragedię i nam pomogą. " - powinna powiedziec, ze przy pomocy ludzi na lzejszy start, odbuduja ten dom, pracujac ponad sily. najlepiej jest czekac na manne z nieba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo niedawno przeżyłem podobną "katastrofę".Wiem co czuje rodzina.Bardzo im współczuję i namawiam ludzi jeśli ktoś może to niech pomoże, mogą to być drobne grosze, ale razem zebrane pomogą rodzinie przetrwać zimę. Nie pora teraz wymawiać im,że nie ubezpieczyli. Trudno stało się. I jak zawsze wiem,ze biednym, poszkodowanym pomogą ludzie dobrego serca, czego życzę rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...