Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
,,sanepid w poniatowej zna problem '', a na jakiej ulicy w Poniatowej jest ,,sanepid''?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy 21 wiek ale niestety nie w Poniatowskich urzędach, należy wytępić nie insekty na plaży ale osoby za to odpowiedzialne. Od lat te same osoby bez wykształcenia i wiedzy zajmują kierownicze i dyrektorskie stanowiska ciągnąc to miasto na dno, młodzi ludzie uciekają a starsi bezradnie machają bezradnie rękami na zaściankowe kliki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Poniatowej wszystko jest extra proszę przejść się po placach zabaw dla dzieci.Na środku kazdego placu ustawiona jest sporych rozmiarów blaszana tablica zakazująca wyprowadzania na plac zwierząt.Tablice wmurowane w ziemię górą cementu stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia maluchów,Przewrócenie się na taką tablicę dziecka grozi nawet ucięciem głowy bądź wybiciem oka,Pomimo protestów matek maluchów nikt z PGKiM nie zainteresował się sprawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,sanepid w poniatowej zna problem '', a na jakiej ulicy w Poniatowej jest ,,sanepid''?
A gdzie jest napisane, że w Poniatowej????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy 21 wiek ale niestety nie w Poniatowskich urzędach, należy wytępić nie insekty na plaży ale osoby za to odpowiedzialne. Od lat te same osoby bez wykształcenia i wiedzy zajmują kierownicze i dyrektorskie stanowiska ciągnąc to miasto na dno, młodzi ludzie uciekają a starsi bezradnie machają bezradnie rękami na zaściankowe kliki.
Racja, obserwatorze! Żeby w XXI w. wygłaszać teorie rodem z wczesnego średniowiecza to może jakiejś pustej babie przystoi, ale nie osobom na stanowisku! Paszoł, do szkoły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy 21 wiek ale niestety nie w Poniatowskich urzędach, należy wytępić nie insekty na plaży ale osoby za to odpowiedzialne. Od lat te same osoby bez wykształcenia i wiedzy zajmują kierownicze i dyrektorskie stanowiska ciągnąc to miasto na dno, młodzi ludzie uciekają a starsi bezradnie machają bezradnie rękami na zaściankowe kliki.
Racja, obserwatorze! Żeby w XXI w. wygłaszać teorie rodem z wczesnego średniowiecza to może jakiejś pustej babie przystoi, ale nie osobom na stanowisku! Paszoł, do szkoły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja, obserwatorze! Żeby w XXI w. wygłaszać teorie rodem z wczesnego średniowiecza to może jakiejś pustej babie przystoi, ale nie osobom na stanowisku! Paszoł, do szkoły!
  A ja uwazam ze Poniatowa jest najpiekniejsza na swiecie a bylam juz na trzech kontynentach.Problem, ze ludzie dostali uczulenia to normalne tak sie zdarza, trzeba tylko znalezc przyczyne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanepid zna dobrze ten problem, bo co roku zwracają się do tej Instytucji osoby, u których wystąpiła wysypka po kąpieli w Poniatowskim Zalewie, tylko że sprawa nie była nagłaśniana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowa....miasto piękne....ale jak słusznie KTOŚ zauważył- rządzą nim głęby! Pani z komunalnej które sprzedaje klepsydry jest w swym zachowaniu nie mniej ważna od dyrektora- teraz przenieśli Ją i wydaje kwity do dopłaty na mieszkanie- nawet nie potrafi wyliczyć a wielka dama po studiach!!!i tak każde inne stanowisko. proszę zwrócić uwagę jakie tabliczki na placach zabaw (np. przy Brzozowej) zostały umieszczone- mimo iż zgłaszałem niebezpieczeństwo zostałem wygoniony i olany- też poproszę o pomoc media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zamknac kapielsko" obserwować akwen" co to za wyrażenia?  zamknac to mozesz  drzwi w swojej oborze, zalew nie jest twoja wlasnoscia ; poniatowa i jej mieszkancy nie zasługuja na takich nieudaczników i pseudowykształciuchów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ahahahha w Janowie na zalewie kapałem sie razem z kaczkami hahahhaah normalnie jak w wiejskiej sadzawce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A ja uwazam ze Poniatowa jest najpiekniejsza na swiecie a bylam juz na trzech kontynentach.Problem, ze ludzie dostali uczulenia to normalne tak sie zdarza, trzeba tylko znalezc przyczyne.  
Przyczyną jest to że gamonie bez wykształcenia i jakiejkolwiek wiedzy zajmują stanowiska do których pasują jak osioł do karety, a w Poniatowej nie ma gospodarza który rozpędził by towarzystwo wzajemnej adoracji z urzędniczych posadek za pieniądze podatników którzy jak widać działają na szkodę podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyną jest to że gamonie bez wykształcenia i jakiejkolwiek wiedzy zajmują stanowiska do których pasują jak osioł do karety, a w Poniatowej nie ma gospodarza który rozpędził by towarzystwo wzajemnej adoracji z urzędniczych posadek za pieniądze podatników którzy jak widać działają na szkodę podatników.
  Widac jad w twoich wypowiedziach.Co ma piernik do wiatraka.Co ma stanowisko jakiejs osoby do uczulenia od wody  .Widac ze jakas zazdrosc przez ciebie przemawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje jeszcze częściej karmić kaczki a później mieć do każdego pretensję że one tam są i że jest ich coraz więcej. sami jesteście sobie winni 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dubeltówka i wystrzelać tą zaraze zozmnożyło sie to za bardzo u nas trzeba podjać jakieś kroki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki jest pożytek z tych kaczek?!?!? żADEN!!!! NA basenie brudza wode w parku srają na duzym stawie robia na złość wędkarzom!!! pozbyc sie tego!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanepid umie kontrolować sklepy i brać łapówki a za basen kto im zapłaci kasę(lewą oczywiście).Niech nie płaczą ,że mało zarabiaja niech wykaża skarbówce lewą kasę która biorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie weżmie sanepid za sklep Pani Żywickiej gdzie połowa towaru jest przeterminowana niech się tym Dziennik Wschodni zajmie!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem z dzieckiem i nic mu nie jest, nie siejcie porpagandy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem z dzieckiem i nic mu nie jest, nie siejcie porpagandy
 Ja tez sie moczylem w wodzie I moje dziecko I nic nam nie jest.Cos ktos chyba wymyslil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...