Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak się będzie działo kiedy szmaciarze będą oczerniać niewinnych ludzi a sądy odstąpią od wymierzania kar ,uznając to za znikomą szkodliwość czynu. Natomiast, jeżeli ot tak sobie napadli na niewinnego człowieka to powinno się tą całą trójkę postawić pod osąd i wymierzyć adekwatną i bardzo surową karę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
rachu ciachu plotkarz w piachu
0
zawsze to mówię, że Chodel to bandycka wiocha !
0
To nie chodziło o plotki, tylko pewnie pod nieobecność gospodarza umilał gospodyni chwile. A w każdej plotce jest troche prawdy ;-)
0
Jakim cudem bedac w bagazniku polo w tym samym czasie byl bity po drodze?? Co za redaktor to pisal??
0
Elektorat...... a wybory coraz bliżej!;-)
0
bandyci, szkoda tylko dzieci, bo co one winne!!!
0
tam nic nie ma o dzieciach??
0
dzieci troje,
0
No i bardzo dobrze że wracał nago, jego winna.
0
"CIEKAWE CZEMU JEGO WINA", BREDNIE, CIEKAWE JAKBY CIEBIE KTOŚ TAK POTRAKTOWAŁ. MoŻE PRAWDE MÓWIŁ
0
a mnie jest szkoda tych dzieci
0
ale tam nie ma nic o dzieciach !!! co wy z tymi dziećmi
0
JAWA!@ napisał:
ale tam nie ma nic o dzieciach !!! co wy z tymi dziećmi
Może koleś po jajach dostał
0
ja cos wiem w tej sprawie ... on pracował tam za darmo a ten goscio co u niego robił to taki był h** ze niewinnych ludzi tzn pracowników bił a ludzie na wsi sie go bali i nic mu nie mowili
0
winni są gospodarze bo zli byli że odszedł od nich z pracy tylko nie pomyśleli o dzieciach a mają ich troję zostają teraz bez rodziców
0
do anonim?? skoro się bali to ich wina, chociaż nie wygląda na jakiegoś boksera, to po pierwsze skoro pracował to chciał pracować, mógł nie rozsiewać plot, nie wiadomo co on mówił, gdyby ktoś na moją zonę powiedział coś złego też by dostał, po trzecie, oczywiście nie popieram wywożenie w bagażniku do lasu i zostawienie nagiego, ale nie wiadomo ile z tego prawdy, tylko sobie kłopotu i z tego co czytam dzieciom narobili przez jakiegoś wieśniaka
0
Najbardziej szkoda dzieci, przecież one są nic nie winne.
0
helakula napisał:
a mnie jest szkoda tych dzieci
I MNIE TESZ
0
gospodarz powinien m zaplacic za umilanie zonie chwil a nie ubic goscia
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź: