Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak się będzie działo kiedy szmaciarze będą oczerniać niewinnych ludzi a sądy odstąpią od wymierzania kar ,uznając to za znikomą szkodliwość czynu. Natomiast, jeżeli ot tak sobie napadli na niewinnego człowieka to powinno się tą całą trójkę postawić pod osąd i wymierzyć adekwatną i bardzo surową karę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachu ciachu plotkarz w piachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze to mówię, że Chodel to bandycka wiocha !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie chodziło o plotki, tylko pewnie pod nieobecność gospodarza umilał gospodyni chwile. A w każdej plotce jest troche prawdy ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim cudem bedac w bagazniku polo w tym samym czasie byl bity po drodze?? Co za redaktor to pisal??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektorat...... a wybory coraz bliżej!;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bandyci, szkoda tylko dzieci, bo co one winne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam nic nie ma o dzieciach??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieci troje,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze że wracał nago, jego winna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"CIEKAWE CZEMU JEGO WINA", BREDNIE, CIEKAWE JAKBY CIEBIE KTOŚ TAK POTRAKTOWAŁ. MoŻE PRAWDE MÓWIŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie jest szkoda tych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tam nie ma nic o dzieciach !!! co wy z tymi dziećmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAWA!@ napisał:
ale tam nie ma nic o dzieciach !!! co wy z tymi dziećmi
Może koleś po jajach dostał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja cos wiem w tej sprawie ... on pracował tam za darmo a ten goscio co u niego robił to taki był h** ze niewinnych ludzi tzn pracowników bił a ludzie na wsi sie go bali i nic mu nie mowili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
winni są gospodarze bo zli byli że odszedł od nich z pracy tylko nie pomyśleli o dzieciach a mają ich troję zostają teraz bez rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do anonim?? skoro się bali to ich wina, chociaż nie wygląda na jakiegoś boksera, to po pierwsze skoro pracował to chciał pracować, mógł nie rozsiewać plot, nie wiadomo co on mówił, gdyby ktoś na moją zonę powiedział coś złego też by dostał, po trzecie, oczywiście nie popieram wywożenie w bagażniku do lasu i zostawienie nagiego, ale nie wiadomo ile z tego prawdy, tylko sobie kłopotu i z tego co czytam dzieciom narobili przez jakiegoś wieśniaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej szkoda dzieci, przecież one są nic nie winne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
helakula napisał:
a mnie jest szkoda tych dzieci
I MNIE TESZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gospodarz powinien m zaplacic za umilanie zonie chwil a nie ubic goscia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...