Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z tira wypadła metalowa pokrywa. \"Mogła nas zabić\"

Utworzony przez Gość, 31 lipca 2010 r. o 21:12 Powrót do artykułu
Kurde, nieciekawa sprawa :/ Na szczęście, że jesteście cali. Pamiętam chyba rok temu w zimę bryła lodu przeleciała przez osobówkę raniąc kierowcę, ale groźnie to również wyglądało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowca ciężarówki - jak twierdzi pani Małgorzata - jechał ponad 100 kilometrów na godzinę." Taaa na pewno - informacyjnie dla Pani Małgorzaty - samochody ciężarowe mają odcięcie przy 90km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
"Kierowca ciężarówki - jak twierdzi pani Małgorzata - jechał ponad 100 kilometrów na godzinę." Taaa na pewno - informacyjnie dla Pani Małgorzaty - samochody ciężarowe mają odcięcie przy 90km.
Pewnie i niektóre mają.Jadąc miesiąc temu z Zamościa z prędkością 120 km/h przemknęły obok mnie dwie ciężarówki. Nawet nie próbowałem ich gonić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzone napisał:
Pewnie i niektóre mają.Jadąc miesiąc temu z Zamościa z prędkością 120 km/h przemknęły obok mnie dwie ciężarówki. Nawet nie próbowałem ich gonić.
120 to za szybko jeździsz i utrudniasz wyprzedzanie ciężarówkom a utrudnianie wyprzedzania jest wykroczniem drogowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe pani Małgorzato ciężarówka nie pojedzie 100km zwłaszcza z towarem . baba to całe życie baba:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tir czy ciezarowka? bo raczej tiry maja naczepy ktore sa osloniete albo plandeka albo twarda obudowa? raczej to byla zwykla ciezarowka, tylko oczywiscie kobieta tego nie rozrozni, najlepszym rozwiazaniem bylo nawrocic i dogonic ciezarowke, na polskich drogach to nie problem bo nie mamy autostrad i co chwile ktos tamuje ruch :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
hehe pani Małgorzato ciężarówka nie pojedzie 100km zwłaszcza z towarem . baba to całe życie baba:D
No chyba się ośmieszyłeś, bo jadąc nienadwno do Warszawy cały czas leciałem za tirem i jego prędkość była od 90 do 100km/h. Praktycznie cały czas równo 100. Poza tym wydaje mi się, że mają ograniczniki bo nawet i z towarem jest w stanie pojechać szybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No chyba się ośmieszyłeś, bo jadąc nienadwno do Warszawy cały czas leciałem za tirem i jego prędkość była od 90 do 100km/h. Praktycznie cały czas równo 100. Poza tym wydaje mi się, że mają ograniczniki bo nawet i z towarem jest w stanie pojechać szybciej.
I na pewno nie bierzesz pod uwagę tego że prędkościomierz w twoim samochodzie może podawać prędkość z pewnym błędem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwa latemu miałam taki prrzypadek ,na dwupasmowce w lublinie urwał sie tlumik w samochodzie ,i wleciał centralnie pod mój samochód uszkadzajac wspomaganie.tez nic nie moglam zrobic,bo sasmochod odjechal a ja w szoku musialam zjechac na bok .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś (jeszcze 10 - 15 lat temu) kierowcy samochodów ciężarowych to była elita szos, a dzisiaj tymi pojazdami jeździ banda prymitywów, która za nic ma przepisy KD, nie mówiąc o zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Współczuję Pani Małgorzacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też niestety miałem podobną przygodę. Zeszłej jesieni na drodze między Końskowolą a Kurowem z jadącego przede mną Mercedesa Vito wywiało szyberdach który rozbił się ze 2 metry od mojego samochodu. Mało w gacie nie narobiłem a koleś z nowo powstałej targi nawet nie zwolnił. Jechałem za nim całą droge do Lublina i tylko czuprynka mu powiewała. Twardziel. Pozdrawiam kierowce przewiewnego Vito.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowca ciężarówki - jak twierdzi pani Małgorzata - jechał ponad 100 kilometrów na godzinę." Szkoda, że nie 200. Wiem, że jest późna pora ale na bajki to był czas o 19.00...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie na trasie do Palikotgrodu niezapięty trok od plandeki TIR-a urwał lusterko, innym razem spadający lód z pladeki napędził mi strachu -powiadomiłem policję z Kraśnika bo tego było dużo ....dojechałem za tym pojazdem do Lublina i nikt go nie zatrzymał chociaż co kilka kilometrów odpadał nowy kawał lodu. Na trasie od Mełgwi do Lublina osobówka z przyczepką wiózła złom .Pierwsze znalazłem błotnik od motocykla,drzwiczki od parnika,rynnę z rynajzą,zwój drutu elektrycznego z linii napoetrznej,garnek około.5l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba napisał:
"Kierowca ciężarówki - jak twierdzi pani Małgorzata - jechał ponad 100 kilometrów na godzinę." Szkoda, że nie 200. Wiem, że jest późna pora ale na bajki to był czas o 19.00...
OJ KUBA KUBA TOBIE SAMODZIELNE MYŚLENIE ,JAK KTOŚ JUŻ ZAUWAŻYŁ(Kurier Lubelski)NAPRAWDĘ SPRAWIA BÓL A JAKIŻ TO PROBLEM JECHAĆ CIĘŻARÓWKĄ PONAD 100KM/H
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba napisał:
"Kierowca ciężarówki - jak twierdzi pani Małgorzata - jechał ponad 100 kilometrów na godzinę." Szkoda, że nie 200. Wiem, że jest późna pora ale na bajki to był czas o 19.00...
wlasnie wrocilem z trasy lublin-piaski. jechalem za tirem 100. wyprzedzilem go dopiero przy 120, a naczepe tak bujalo, ze strach było go brać. wiec nie pier*** mi tu tirowcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy piszą ale to nie mozliwe zeby tamta drogą jechał ktos ze 100km tam trzeba osobowka jechac 50km taka wspaniała trasa (koleiny doły )MASAKRYCZNA droga .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika napisał:
wszyscy piszą ale to nie mozliwe zeby tamta drogą jechał ktos ze 100km tam trzeba osobowka jechac 50km taka wspaniała trasa (koleiny doły )MASAKRYCZNA droga .
i z tym sie zdodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem tirowcem ale każdy głupek wie TIR-y nie mogą jechać wiecej jak 90, miałeś 100/h możliwe ale z kolei każdy głupek wie że wskazówka na prędkościomierzu pokazuje wiecej niż w rzeczywistości - chłopaku najpierw ogarnij jazde w praktyce dopiero później zacznij pisać "mądre" posty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
nie jestem tirowcem ale każdy głupek wie TIR-y nie mogą jechać wiecej jak 90, miałeś 100/h możliwe ale z kolei każdy głupek wie że wskazówka na prędkościomierzu pokazuje wiecej niż w rzeczywistości - chłopaku najpierw ogarnij jazde w praktyce dopiero później zacznij pisać "mądre" posty.
skad wy jestescie?! Starozytny egipt czy cos w tym stylu?! Przyklad,mam BMW 330 w benzynie przy 250km/h POWINNO byc odciecie a samochod moge rozpedzic o duuzo wiecej(aktualnie przebywam w niemczech stad takie osiagi) bo pojechalem do elektryka ktory pozbyl sie zabezpieczenia... Wiec ogarnijcie jazde w praktyce i zacznijcie pisac"madre"posty. Nawet male dziecko wie ze wszystkich elektronicznych zabezpieczen mozemy sie pozbyc za pewna oplata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
skad wy jestescie?! Starozytny egipt czy cos w tym stylu?! Przyklad,mam BMW 330 w benzynie przy 250km/h POWINNO byc odciecie a samochod moge rozpedzic o duuzo wiecej(aktualnie przebywam w niemczech stad takie osiagi) bo pojechalem do elektryka ktory pozbyl sie zabezpieczenia... Wiec ogarnijcie jazde w praktyce i zacznijcie pisac"madre"posty. Nawet male dziecko wie ze wszystkich elektronicznych zabezpieczen mozemy sie pozbyc za pewna oplata
Nie obrażaj starożytnego Egiptu.. odcięcie w prywatnym samochodzie to każdy może sobie zdjąć a w firmowym ciężarowym przy kontroli wiesz jaka byłaby kara przy zdjętym odcięciu? Wiesz co to są tachografy w ciężarówkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...