Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za co i ile zapłacimy w kościele

Utworzony przez Lubelak, 16 marca 2009 r. o 21:12 Powrót do artykułu
albin napisał:
a możesz coś więcej napisac , ciekawimnie ten wątek.
Zapytaj o to sam siebie przed lustrem a dostaniesz natychmiastową odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianin napisał:
Zapytaj o to sam siebie przed lustrem a dostaniesz natychmiastową odpowiedź.
dobrze sie czujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albin napisał:
dobrze sie czujesz?
W przeciwieństwie do ciebie tak nawet dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
domel napisał:
tylko wiem co księża wyprawiają skąd mają dzieci .
Tak + - to i ja wiem skąd się biorą dzieci.Cóż za elokwentna wypowiedź:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJTANSZY SLUB W LUBLINIE? prosze o info dzieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1-szy raz tyle wpisow na forum, chociaz temat odswiezany jak kotlet fastfoodowy. To nie wiecie Toiwarzyszu ile placicie? Co to za pytanie do mnie: Ile placicie. Odpowiadam: My (ja) placimy co laska tzn. wg kompromisu - i wilk syty i owca cala. Tylko kto jest owca a kto wilk to Bog oceni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co łaska, to co łaska. Nie oburzajcie się zepsuci obecnym światem "pseudo katolicy", popatrzcie do okoła, na sąsiada, na znajomych, a może dostrzeżecie wówczas siebie... Dla podtrzymania tematu proszę poczytać "cenniki" z innych województw. http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/artic...GION00/51804051 Takie czasy niestety, każdy kombinuje jak może w tych obłudnych, zakłamanych czasach. Czy kogoś uraziłem? Ojej... Z Bobiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie wymaga aby ktoś odstawiał kabaret za darmo .Ale jak aktor kiepski i sztuka ograna to cena nie powinna być tak wysoka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROZPIEPRZA MNIE PODEJSCIE DO TEMATU. PARE TYSIAKOW ZA SUKIENKE, KILKA ZA GARNITUR, ORKIESTRE SALE I CHOLERA WIE CO JESZCZE A NAGLE 500 ZETA ZA DUZO ZA KSIEDZA I KOSCIOL. TO IDZCIE DO RABINA - TEN WAS TAK ZLUPI ZE JESZCZE VAT OD PREZENTOW ZAPLACICIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...