Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za wulgarny wpis możesz trafić do sądu

Utworzony przez Grenn, 1 lipca 2008 r. o 18:50 Powrót do artykułu
Jeżeli ktoś obraził osobę publiczną, urzędnika, napisał nieprawdę, to mogę zrozumieć domaganie się sprawiedliwości. Jednak obawiam się, że sprawa pana Wojciechowskiego, może być niedobrym precedensem, z którego będą korzystać nieuczciwi samorządowcy, politycy czy urzędnicy, żeby zamknąć usta swoim krytykom, czy przeciwnikom politycznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciszej zajedziesz-mało powiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIERNI I NIEUDOLNI POLITYCY, RÓWNIEŻ Z LUBELSZCZYZNY,NIE MUSZE WYMIENIAC NAZWISK BO ZAINTERESOWANI WIEDZĄ O KOGO CHODZI, KTÓRZY NIE POTRAFIĄ WLACZYĆ Z DZIENNIKARZAMI ZA POMÓWIENIA, OBRAŻANIE, NIE POTRAFIĄ DOWIEŚĆ SWEJ NIEWINNOŚCI PRZED SĄDM, ATAKUJĄ INTERNATÓW!!!JEST TO CHWYT PONIŻEJ PASA I CYNIZM DO KWADRATU!!INTERNAUCI JESTEM Z WAMI!!TĘPIĆ CENZURĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahah......... Dlaczego policja, prokuratura, a potem sądy nie ścigają znanego zakonnika który obraził "sloneczko nasze " Lecha kaczyńskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem, że "wasze słoneczko" to poseł, który nawoływał do zabicia tego zakonnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...