Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabił dwie osoby i wyszedł na wolność

Utworzony przez drB, 27 listopada 2008 r. o 21:17 Powrót do artykułu
Trzeba myśleć przed a nie po!!!Wypicie alkoholu powinno być sygnałem u normalnej osoby że nie wolno zasiadać za kierownicę pojazdu bo konsekwencje tego czynu mogą być porażające! Tak było w przypadku opisanym powyżej. Na wielu wsiach dzieci już od komunii św. są uważane prawie za dorosłe i picie alkoholu nie jest uważane za naganne. Ojcowie wręcz przyzwalają młodym na próbowanie alkoholu. Efekty są później katastrofalne!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby urwało ... Pani sędzi Annie Adamskiej -Galant to sprawca by poszedł siedzieć ale w tym przypadku.......................!!!!!!!!!! Jak napadnięto na Panią z wymiaru sprawiedliwości na Starówce w Lublinie,kradnąc jej łańcuszek to sprawca siedzi! Są równi i równiejsi........niestety! Twarde prawo ale prawo.Mohhhhhhhhhhheroweeeeeeeeeeeee.!!!
Ostatnio edytowany 28 listopada 2008 r. o 08:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, ale możesz wyjaśnić co do sprawy wnosi Twoje ostatnie długie słowo ? Z tego co wiem to sędziowie mają na sobie togę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyś był znaczny - napisałbyś tekst smaczny, Używasz słów bez liku i grzeźniesz w tym śmietniku, Niewiedzą tryskasz wokół, choć smutny- to jest cokół, Takowa to jest polityka - lubelskiego pseudodziennika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, nie ma co się sadzić. Jak wolna amerykanka to wolna amerykanka. Napijmy się, zasiądźmy wszyscy za kierownicami i ruszajmy w drogę. Zabawimy się, będzie wesoło.... a i tak wypuszczą nas po kilku dniach - idąc za tym przykładem Ta sprawa oraz np. Pani Poseł Kruk to wzór dla obywatela. Państwo po prostu chce nam pokazać co tu jest normalne w tym kraju. Jak tak, to tak!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znam sprawcę wypadku i jego rodzinę i ta gadka o trudnej sytuacji to jedna wielka ściema. Fakt, nie są jakoś rewelacyjnie bogaci, ale żyją normalnie tak jak typowa polska rodzina... Jak dla mnie to jest morderca, który od początku planował śmierć tych osób, bo wsiadać po pijaku do samochodu to tak samo jak wrzucić odbezpieczony granat w tłum ludzi.... Może zdąża uciec a może nie... Powinien poddać się karze dobrowolnie jak sprawca śmierci 4 osób w wakacje w Rogóźnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może kiedyś pani ... jakiś pijany ... l zabije np dziecko albo męża, ciekawe czy wtedy opcja 5000 zł i dozoru przejdzie. Dla takiego bydlaka bezwarunkowe więzienie, a najlepiej stryczek.
Ostatnio edytowany 28 listopada 2008 r. o 08:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi jako kierowcy ciągle brak w dotychczasowych artykułach uczciwej oceny zachowania pieszych, może ci "niewidzialni" wyciągnęliby jakieś wnioski dla siebie? Na razie żaden z nich nie ocenił ich zachowania nagannie. Może tytuły powinny brzmieć np "szli pod prąd, zginęli pod kołami pijaka"? Czy nie jest rolą prasy, oprócz informowania o wypadkach, "nieśc kaganek oświaty" w zakresie bezpiecznego poruszania się po drogach nie tylko kierowcom, ale również tej "niewidzialnej" ciemnocie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak to wpłynie na rodziny poszkodowanych gdyby siedział w areszcie. Straciłby pracę i nie mógł zapłacić odszkodowania. Kaucja powinna być wyższa, ale wtedy by nie zapłacił tylko żarł na nasz koszt. Przyczynienie się ofiar też trzeba brać pod uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za jedyny żywiciel? Kto opiekował się rodziną gdy on chlał? Za co pił jak jest taki biedny? Gdzie tu jego troska o rodzinę? A co z rodzinami zabitych? Dalej nasze sądy bardziej przejmują się sprawcami wypadków niż ofiarami. Do kiedy tak będzie? Każdy pijany kierujący samochodem jest jak morderca mający w ręku narzędzie do zabijania i tak powinien być traktowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie nie ma uczciwego prawa zaczynaja sie samosądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja znam sprawcę wypadku i jego rodzinę i ta gadka o trudnej sytuacji to jedna wielka ściema. Fakt, nie są jakoś rewelacyjnie bogaci, ale żyją normalnie tak jak typowa polska rodzina... Jak dla mnie to jest morderca, który od początku planował śmierć tych osób, bo wsiadać po pijaku do samochodu to tak samo jak wrzucić odbezpieczony granat w tłum ludzi.... Może zdąża uciec a może nie... Powinien poddać się karze dobrowolnie jak sprawca śmierci 4 osób w wakacje w Rogóźnie...
Właśnie widać jak znasz Rafała i Jego rodzinę!!! On ma bardzo trudna sytuację w rodzinie!!! Bardzo chorych rodziców, żonę i siostrę na wózku!!! Jeśli nie znasz to nie pierr..... takich głupot!!! Gdyby chociaż połowa z was miała taką sytuację to byście wiedzieli co to znaczy!!! Jesteś poje.... pisząc że od początku planował śmierć tych osób!!! i Tępaku a w Rogóźnie zginęły 3 osoby a nie 4!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gr napisał:
Co to za jedyny żywiciel? Kto opiekował się rodziną gdy on chlał? Za co pił jak jest taki biedny? Gdzie tu jego troska o rodzinę? A co z rodzinami zabitych? Dalej nasze sądy bardziej przejmują się sprawcami wypadków niż ofiarami. Do kiedy tak będzie? Każdy pijany kierujący samochodem jest jak morderca mający w ręku narzędzie do zabijania i tak powinien być traktowany.
On nigdy nie chlał jak żul pod sklepem!!! Czasem okazyjnie!!! i bardzo troszczy sie o swoją rodzinę.!!! tym razem pił dzień wcześniej a czuł się dobrze. większość z was jeździ nawet na drugi dzień mając jeszcze alkohol we krwi więc myślcie zanim piszecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając wasze wypowiedzi na forum zastanawia mnie kilka rzeczy skoro macie odwagę oceniać i bawić się w BOGA dlaczego nie macie odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem . . . jestem twardy bo jestem anonimowy nikt mnie osobiście nie rozliczy za moje słowa . . . uważacie że jesteście idealni . . . kto chcę uderzyć zawsze bat znajdzie . . . na różnych forach wypisujecie jaki to zły warsztat mi popsuł to a mi to . . . jaki to szef niedobry a żaden z was nie ma odwagi pójść na warsztat i tego powiedzieć właścicielowi w oczy . . . to są wasze sądy wasza odwaga cywilna . . . a może boicie się że kiedy będziecie w potrzebie ktoś was osądzi i zostawi . . . i tak się skończy zabawa w BOGA . . . w najlepszym razie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kisumo napisał:
... . . . na różnych forach wypisujecie jaki to zły warsztat mi popsuł to a mi to . . . jaki to szef niedobry a żaden z was nie ma odwagi pójść na warsztat i tego powiedzieć właścicielowi w oczy . . . to są wasze sądy wasza odwaga cywilna . . .
A moj znajomy [jak mu mechanik okradl samochod z czesci i spie...rzyl robote niszcząc samochod] powiedzial to prosto w oczy i co pomoglo ? sprawa najpredzej trafi do sądu bo jest taki oszust od przedkładek angielskich w lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupota i brak wyobrazni.A moze nie.Moze to po prostu brak szacunku dla prawa wynikajacy z zycia -innym sie udaje to mnie tez . Jak rozumiem Sad nie uznal za konieczne zastosowania aresztu.Do czasy zakonczenia sprawy bedzie przebywal pod nadzorem Policji. Sad mial takie prawo czy sie komus podoba czy tez nie. Wypadek to skutek to tragedia dla rodzin zabitych. To nie Oni spowodowali ten wypadek.Siadanie po spozyciu alkocholu to zamiar popelnienia morderstwa. Tolerancje takich zdarzen przez policje prokuratury czy Sady nie bierze sie z niczego. Ten czlowiek jest mlody zyje w spoleczenstwie ktore przyklad negatywnych zachowan bierze od tzw. ELIT i dlatego powinno byc stanowcze nie dla ludzi pijacych alkochol nie tylko przed jazda pojazdami ,ale rowniez zajmujacymi stanowiska publiczne.Ryba psuje sie od glowy Panie i Panowie Poslowie,Naczelnicy,Prokuratorzy ,Komendanci. To wy uwazajac ,ze wasze g.... nie smierdzi korzystacie z ukladow,znajomosci przy jakimkolwiek zagrozeniu waszych stanowisk, to wy macie pieniadze by oplacic kogo potrzeba lu zalatwic dobrych adwokatow. To Wy pseudo elita sprawiacie,ze w Polsce Prawo znaczy uklad iznajomosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...