Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabili dla zabawy

Utworzony przez ab, 5 lipca 2008 r. o 12:00 Powrót do artykułu
Ciekawe czy proboszcz w Tomaszowicach coś powie jutro na temat tego zdarzenia, czy przemilczy, aby się nie narazić porządnej rodzinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam obydwie rodziny i mówienie o porządnej rodzinie mija się z celem to jest patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których się obawiam...(G.B.Shaw)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby w pożądnych rodzinach nie darzały się czrne owce, czy inaczej śmiecie?. Dla mnie to śmieć, a nie chłopiec z dobrej rodziny. W stosunku do wieku to mają tyle samo co ten mały piesek,też należy im się taka kąpiel z ogniem i kopaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCEMY WIEDZIEC CO IM CZEKA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ab napisał:
Ciekawe czy proboszcz w Tomaszowicach coś powie jutro na temat tego zdarzenia, czy przemilczy, aby się nie narazić porządnej rodzinie ?
ksiadz juz dostal na tace... i przemilczy sprawe... poza tym dla niego nic sie nie stalo... to tylko zwierze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samosąd napisał:
CHCEMY WIEDZIEC CO IM CZEKA...
Co ich czeka?? NIC!! Już teraz widać reakcję sądu, który jest NIEOMYLNY i jak wiadomo CI OPRAWCY nic złego nie zrobili. Dopiero jak zabiją człowieka to będzie, że nic wcześniej nie wskazywało na to że mogą się okazać mordercami. BO TO DZIECI Z "DOBRYCH RODZIN"!! Nienawidzę tego kraju oraz systemu który broni patologię i bandytów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizerunki zwyrodnialców opublikować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziekowanie dla Policji. Teraz czekamy co Sąd zadecyduje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co ich czeka?? NIC!! Już teraz widać reakcję sądu, który jest NIEOMYLNY i jak wiadomo CI OPRAWCY nic złego nie zrobili. Dopiero jak zabiją człowieka to będzie, że nic wcześniej nie wskazywało na to że mogą się okazać mordercami. BO TO DZIECI Z "DOBRYCH RODZIN"!! Nienawidzę tego kraju oraz systemu który broni patologię i bandytów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
dziekowanie dla Policji. Teraz czekamy co Sąd zadecyduje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle "NISKA SZKODLIWOŚĆ CZYNU" Sąd to tylko kilku ludzi bez rozumu jak widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw pieska a potem człowieka.... dla mnie powinni za to dostać dożywocie (albo im łapy poucinać) a rodziców za takie dzieci powinno się przymusowo kastrować coby nie płodzili dalej takich... nawet nie wiem jak ich nazwać. Szkoda słów ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponowal bym ;pobawic; sie z nimi w ten sam sposob degeneraci \
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co ich czeka?? NIC!! Już teraz widać reakcję sądu, który jest NIEOMYLNY i jak wiadomo CI OPRAWCY nic złego nie zrobili. Dopiero jak zabiją człowieka to będzie, że nic wcześniej nie wskazywało na to że mogą się okazać mordercami. BO TO DZIECI Z "DOBRYCH RODZIN"!! Nienawidzę tego kraju oraz systemu który broni patologię i bandytów!!
Zgadzam sie z toba w 100% . Rzad w tym kraju to jakas paranoja... Nie mam slow.. Do poprawczaka to raczej nie... Wiadomo ze z poprawczaka wychodza ludzie gorsi niz wczesniej... Boze!!!! Dlaczego na ziemi zyja taaakie durnowate osoby.... W tych czasach juz nie da sie powiedziec ze ludzie schodza na psy... Naprawde, zwierzeta niewychowane sa porzadniejsze...W tych czasach o takich imbecylach mozna tylko powiedziec SMIECIE!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego Religia katolicka w PL uczy od najmłodszego, ze zwierzeta nie maja duszy i są gorszymi stworzeniami??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPALIC TYCH ZWYRODNIALCOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są już zadatki, że w niedalekiej przyszłośc, też będą mordercami nie tylko zwierząt ale i ludzi. Takie coś trzeba tłumić w zarodku. Ja mam pieska znalezionego i wziętego z ulicy. Mam go już 6 lat. Ten postępek jest kary godne. Gdzie są rodzice tych zwyrodnialców. Jak ich wychowali a może są też diabła warci. Kara im się należy surowa nie tylko im ale i rodzicom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uroda przemija, głupota zostaje na całe życie. Dlatego tych zwyrodnialców powinno się leczyć w szpitalu psychiatrycznym i to dopóty, dopóki nie zmądrzeją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wziąć "pod lupę" te "porządne rodziny". A może to właśnie jest chodząca patologia, która być może zajmuje się robieniem szmalu, mająca "w odwłoku" dobre wychowanie produktu swych harców bez środków zabezpieczajacych (trudno tu o produkcie, jak o dzieciach mówić). Czy ktoś wie dokładnie, kim oni wszyscy są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...