Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabili przełożonego, bo był biały? (wideo)

Utworzony przez ESU - USA, 11 listopada 2008 r. o 01:51 Powrót do artykułu
Bestialsko zamęczony został obywatel Rzeczypospolitej Polskiej. Czy Polska zapytała Matkę: "Kobieto, jak można Ci pomóc?". Takie sobie pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A warszawskie media dalej morda w kubeł na temat zbrodni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarny rasizm wobec białych jest dalej na całym świecie niepoprawny politycznie.Czas najwyższy z tym skończyć.Dość już GłASKANIA CZARNUCHóW Po główkach.Deportować to bydło z Europy i Ameryki do z powrotem do afryki.Jesli nie potrafią zachowywać się jak cywilizowani ludzie to wygonić ich tam gdzie ich miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na portalu o2.pl a dokladniej na jest artykol na ten temat
Ostatnio edytowany 12 listopada 2008 r. o 11:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarne sk...syny przestańmy ich stawiać w świetle pokrzywdzonych, TO SĄ SPRAWCY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały 'pardon' zwyczajnie przepisał tekst z 'Dziennika Wschodniego'...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to Kaczyński? Co na to Tusk? Co na to Kościół?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina zabitego powinna otzrymać z Polski wszelką możliwą pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ci zbrodniarze trafili do US Marines? Przecież oni nie nauczyli się zbrodni w tej formacji. Jeżeli "nie", to znaczy, że swoje inklinacje tam przynieśli. Skąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak ci zbrodniarze trafili do US Marines? Przecież oni nie nauczyli się zbrodni w tej formacji. Jeżeli "nie", to znaczy, że swoje inklinacje tam przynieśli. Skąd?
Jak to skąd? W genach to mają, to już nie pierwszy taki przypadek brutalnosci czarnych w stosunku do bialych. A gdy taki dostanie pala przez leb od policjanta bo nacpany sie stawial to zaraz jest cale powstanie ze rasistoska policja bije biednego czarnego chlopca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ESU - USA napisał:
cytat: "Banda na co dzień nosi mundury elitarnej formacji amerykańskich sił zbrojnych - US Marines" Osoba piszaca ten artykul nie ma zielonego pojecia na temat sil zbrojnych USA. Kiedy wreszcie ludzie zaczna pisac teksty po uprzednim sprawdzeniu faktow? Elitarna to moze byc Delta Force lub Army Rangers - ludzie tam dzialajacy przechodza wieloletnie bardzo wyczerpujace cwiczenia........wystarczy zapytac bylego szefa GROM Gen. Polko ktory ukonczyl kurs Army Rangers. Do Marines ida GLOWNIE ludzie prosto z ulicy i po 3-4 miesiacach posyla sie ich na wojne, bez wiekszego przeszkolenia a po czterech latach kontrakt takiego wojaka sie konczy i wraca wtedy zolnierz do rzeczywistosci (a czesto i do szkoly bo duza czesc ludzi sluzacych w amerykanskich formacjach wojskowych jest niedouczona. To ze USMC ma ladne mundury i slogany wcale nie klasyfikuje tej formacji w elitach.
Jak zwykle bywa na polskim forum, trzeba komus przylozyc "Ja wiem lepiej, nie sprawdzaja faktow, nie maja pojecia", etc. Kilka slow: - nie mozna wiedziec wszystkiego na kazdy temat - mozna miec rozne definicje slowa "elitarne", wyglada na to ze tu akurat Cie boli, nie kazdy ma moznosc rozmawiac z Gen Polko, dobrze , ze chociaz ty masz ta mozliwosc i mozesz nam wyjasnic wyzszosc Army Rangers nad Marines, dzieki. - Porownywanie Delta force, Rangers do Marines jest nie na miejscu, to jak porownywanie jablek do pomaranczy. -Fakt, Marines nie odrzucaja zbyt wielu kadetow, ale trening fizyczny podczas szkolenia zasadniczego jest o wiele trudniejszy niz w innych jednostkach jak Army czy Navy. -Przyczepiles sie do jednego slowa w artykule, ktory opisuje wstrzasajaca historie morderstwa dwojga szczesliwych mlodych ludzi, czy naprawde uzycie "elitarnego" slowa przez autora artykulu jest warte twojego zrzedzenia? - zakoncze po angielsku GET A LIFE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geny nie mają tu nic do rzeczy, po prostu to grupa zwyrodniałych głupków, którzy teraz za swój czyn zapłacą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 22:20 obudziła się PAP i wypuściła wiadomość o śmierci polskiego Mrine i jego żony. Ciekawe co robił korespondent tej agencji w Waszyngtonie przez parę dni, kiedy newsa o mordzie pokazywało 7 najważniejszych stacji telewizyjnych w USA oraz opisywały najważniejsze gazety? Za PAP-em podaje już "Wyborowa" oraz najważniejsze portale. Sukces po prostu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzę i nie wierzę... 'Gazeta Wyborcza" odważyła się podać info o śmierci Jana Pawła Pietrzaka i jego małżonki. Ale za... PAP-em. Zobaczymy, co TVN...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My tu sobie dyskutujemy cały dzień, a... niezrównany TVN24 już zdążył przepisać z "Dziennika Wschodniego" artykuł : http://www.tvn24.pl/12691,1572599,0,1,pols...,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZYJE-MY W CIAGLYM LEKU O SIEBIE I RODZINE.... BYLEM I JESTEM ZASTRASZANY I POWIEDZIELI ZE JAK SIE NIE ZAMKNE TO MNIE I MOJA RODZINE WYKONCZA.... TO TYLKO MALY PROMIL WYCINEK PRZESTEPSTW RASISTOW KRYMINALISTOW KTORZY TO ZE STRASZNYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA ZADAJAC STRASZNE CIERPIENIE DYSKRYMINUJA WYKANCZAJA ZABIJAJA I.T.P. ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM KATOLIKIEM INWALIDA KOBIETA DZIECIA... JEST ICH CALY LANCUCH I JEDEN Z POSLOW DO SEJMU FRANCUSKIEGO KTORY JUZ PONAD 3 LATA UKRYWA PRZESTEPSTWA PRZEKRETY I ZABIJAJA NAS I NIE TYLKO W BIALYCH REKAWICZKACH PONIEWAZ NIE UDALO IM SIE NAS NASTRASZYC TO SA TERAZ W STANIE ZABIC I ZABIJAJA MYSLAC ZE MAJA DO TEGO PRAWO.. TO JEST GORSZE OD EUTANAZJI..... JESTESMY NA SKRAJU WYTRZYMAKOSCI ZE WZGLEDUNA CHOROBE I CIERPIENIE KTORE MUSIMY JUZ OD WIELU LAT ZNOSIC PONIEWAZ CALY LANCUCH CHCE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE.... POSEL DO SEJMU FRANCUSKIEGO I MAIRE W MIEJSCOWOSCI W KTOREJ MIESZKAM I KAZDY INNY MA OBOWIAZEK SCIGANIA RASIZM DYSKRYMINACJE KRYMINALISTOW I OTRZYMAL TAKI LIST Z ZAWIADOMIENIEM I BYL TOLIST POLECONY Z POTWIERDZENIEM ODBIORU KTORY OTRZYMAL...... MOZNA DLUGO PISAC ALE STRASZNE CIERPIENIE NIE POZWALA JUZ MI PISAC I PISZE NIESKLADNIE PONIEWAZ JEST TAKI OGROMNY BOL I NAWET MORFINA NIE STEPIA GO NIERAZ NIE LAGODZI A JAK TAK TO NIEDLUGO DZIALA..... OTO MALY PROMIL WYCINEK ZA CO NAS WYKANCZAJA ZADAJA CIERPIENIE I W KAZDEJ CHWILI MOZE NASTAPIC ZGON.....ZA CO SA TE ADMINISTRACJE I WSPOLPRACUJACY PRZESTEPCY ODPOWIEDZIALINII........ RASIZM TORRTURY ZABIJANIE POLAKOW INWALIDOW KOBIETY DZIECI ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE .... BRAK DEMOKRACJI I NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI...... RATUNKU RATUNKU RATUNKU .... TORTURY RASIZM....WE FRANCJI > > >> WE FRANCJI .......MIESZKAMY JUZ OKOLO 25 LAT JA JESTEM INWALIDA 80% >> UTRATY ZDROWI >> > ZDROWIE UTRACILEM ZA TO ZE JESTEM POLAKIEM > ZONA PRACOWALA W SZPITALU JAKO OPIEKUNKA DO CHORYCH A Z > >> ZAWODU JEST KINEZYKOTERAPEUTA TO DYREKCJA ZMUSZALA JA TEZ DO TEJ PRACY >> MUSIALA PRACOWAC JEDNOCZESNIE JESZCZE JAKO SPRZATACZKA I.T.P. NIE >> PLACILI JEJ NADGODZIN WARUNKI BYLY TAKIE BASEN BYL W PIWNICY OKNA >> POZABIJANE MUSIALA NOSIC PACJENTOW 80-90 kg MARTWEJ WAGI(bezwladnych) >> WENTYLACJA ZLA I NIESPRAWNA PO PRAWIE 12 LATACH STRACILA ZDROWIE I ZLOZYLA DEKLARACJE >> CHOROBY ZAWODOWEJ I OD TEJ PORY DYREKCJA ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI ROWNIEZ >> Z POLSKI Z KASAMI -CPAM- -CAF- I.T.D...ZACZELA WSZYSTKO ROBIC ZEBY SIE SAMA ZWOLNILA I CORAZ WIECEJ >> DOKUCZALA ALE NIE UDALO IM SIE ZASTRASZYC WYMUSIC NICZEGO I DOPROWADZILI >> JA DO TAKIEGO STANU ZDROWIA ZE MOGLA UMRZEC NA STANOWISKU PRACY WIDZAC >> ZE NIE UDA IM SIE POZBYC JEJ A STALO SIE TO GROZNE DLA NICH POSTANOWILI >> ZWOLNIC JA DYSCYPLINARNIE ZA OPUSZCZENIE NIBY STANOWISKA PRACY DUZO >> MOZNA BY BYLO PISAC O TYM.. JAK PRACOWALA TO OSTATNIO NIE PLACILI JEJ >> CHOROBOWEGO JAK DO TEGO CZASU A CHORUJE JUZ PRAWIE TRZY LATA KASA >> CHORYCH-CPAM- A KASA RODZINNA- CAF - PRZESTALA PLACIC NAM POMOCY NA >> MIESZKANIE-APL- ZEBY NAS NASTRASZYC WYSYLALI POLICE- BEZ ZADNYCH POWODOW >> KTORA BEZ ZADNEGO POWODU NAKAZU WLAMALA SIE DO MOJEGO DOMU POWYKRECALI >> MI RECE ZALOZYLI KAJDANKI DO TYLU ZEBY MNIE JESZCZE WIECEJ BOLALO(jestem >> inwalida 80% utraty zdrowia )JESTEM PO OPERACJINA SERCE MUSZE BRAC MORFINE BOL JEST NIE DO WYTRZYMANIA ALE TO JUZ INNA CHOROBA LUDZIE DZIWIA SIE ZE JESZCZE ZYJE PO TYM WSZYSTKIM CO CI PRZESTEPCY WYPRAWIAJA NIE POZWOLILI >> WZJAZC MI LEKARSTWA NA SERCE Z NIKIM SIE SKATAKTOWAC ZACHOWALI SIE JAK >> BYM BYL TERORYSTA A JESTEM BARDZO CHORYM CZLOWIEKIEM TO ONI ZROBILI >> GORZEJ OD TERORYSTOW ASYSTENTKI SOCJALNE NIE INTERWENIUJA A JESZCZE >> DEZIMFORMUJA... MAIRE GDZIE MIESZKAM TEZ UDAJE ZE O NICZYM NIE WIE >> ADMINISTRACJE PANSTWOWE NIE WYPLACAJA NALEZNYCH PRESTACJI I BLOKUJA >> SPECJALNIE ...ZEBY ZABIC CZLOWIEKA NIE TRZEBA STRZELIC KULKI W GLOWE ANI >> WLOZYC NOZ W PLECY A MOZNA ZABIC TORTURAMI MORALNYMI PSYCHICZNYMI >> FIZYCZNYMI.... A ROBIA TO Z PREMEDYTACJA KOMORNIKA WYSLALI PROBOWALI WYRZUCIC >> NAS Z MIESZKANIA ZA TO ZE KASA -(CAF) NIE PLACILA MI NALEZNEGO DODATKU-APL- DO BATIGER A >> TEN SFALSZOWAL KONTRAKT ..TAK SOBIE WSZYSTKO CALY LANCUCH USTALIL PONIEWAZ NAROBIL PRZEKRETOW I >> MYSLELI ZE NAS NASTRASZA A POPROSTU STRACILISMY ZDROWIE STAN ZDROWIA >> POWAZNIE SIE POGORSZYL Z MOZLIWOSCIA ZGONU W KAZDEJ CHWILI.... JEST TO >> RASIZM NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZLOWIEKA SPRAWY KRYMINALNE NADAJACE SIE >> DO PROKURATURY ALE OSOBY KTORE POWINNY TO ZROBIC UKRYWAJA WSZYSTKO CZYM >> STAJA SIE TAK SAMO PRZESTEPCAMI...ROBIA TO ZEBY ZABIC..MOZNA DLUGO PISAC TAKA JEST CZESC >> FRANCUZOW TAKIE TU JEST LIBERTE EGALITE FRATERNITE......... >> TAK PRZESTRZEGAJA PRAWA CZLOWIEKA W UNII EUROPEJSKIEJ W TYM WYPADKU >> CHODZI O FRANCJE.... >> BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIZ MAFIA... TORRTURUJA I ZABIJAJA ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM INWALIDA TORRTURUJA KOBIETY DZIECI I.T.PO. ZEBY UKRYC SWOJE PRZEKRENTY I SPRAWY KRYMINALNE ZEBY NIE WYSZLY NA JAW WYMYSLAJA SPRAWY SADOWE O KTORYCH NIE POWIADAMIAJA I POZNIEJ WYDAJA WYROKI BEZ PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA 1 ZA NIE STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA ... TEN NIBY WYROK NIE PRZYSYLAJA DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE PRAWO DO OBRONY... NASTEMPNY PRZYKLAD SAD PRACY POWINIENL PRZRESLAC WSZYSTKIE DOWODY DO PROKURATURY PONIEWAZA ZOSTALO POPELNIONE PRZESTEMPSTWO ALE KOMBINUJA Z DYREKCJA SZPITALA KTORY POPELNIL PRZESTEMPSTWO ZE SWOJA SWITA KTORA ZASIADA W DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKLA PIELEGNIARKA DYREKTOREM NORMALNY PRZESTEMPCA WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE M......KTORZY RAZEM Z SADEM PRACY I OBRONCAMI POSZKODOWANEGO KRENCA I TO JUZ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKOW JUZ BYLO WIELE RAZY DO KTORYCH NIGDY NIE DOSZLO NIE PRZESYLALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE WYROKU NIE ODBEDZIE SIE I NIE PODAWALI POWODU..... DZISIAJ MIAL SAD PRACY MIAL KOLEJNY RAZ WYDAC WYROK I PO STAWIENIU SIE W SADZIE SPRAWY NIE BYLO NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BEDZIE WYSTAWIONY ZAOCZNIE I PRZESLANY DO DOMU.... WYROKU SADOW SA WYDAWANE W PANSTWACH DEMOKRATYCZNYCH PUBLUCZNIE I W IMIENIU REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ....JEST TO NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE LAMANE JEST PRAWO CZLOWIEKA I.T.P........... MAJA SIE CZEGO BAC PONIEWAZ NAROBILI TYLE PRZESTEMPSTW SJEST W TYM DUZO SPRAW KRYMINALNYCH TORRTURUJA ZABIJAJA ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA POLAKOW INWALIDOW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTORZY POWINLI BYC SCIGANIE PRZEZ PROKURATURE I TO Z URZEDU .... W TYM TEZ SA UMACZANE SADY SEDZIOWIE URZEDNICY PAN STWOWI NIERAZ NA WYSOKIM STANOWISKU I MYSLA ZE IM WOLNO TORRTUROWAC FIZYCZNIE PSYCHICZNIE MORALNIE....POMYLILI SIE A TO POPROSTU NAZYWA SIE MAFIA..... OTO LIBERTE FRATERNITE EGALITE NIEKTORYCH ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH PRACOWNIKOW..... SWIAT SIE MUSI DOWIEDZIEC O TYM CI LUDZIE I ADMIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu "Dziennik Wschodni" ma coś czego nie ma nikt. List do Baracka Obamy, matki zabitego Marine. Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska definitywnie powinna pomóc tej rodzinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to wszystko Kongres Polonii Amerykańskiej? Czy ta organizacja nie powinna zająć stanowiska wobec zbrodni na młodym Polaku, który chial być prawdziwym Amerkaninem? Panie prezesie Spula, co pna na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...