Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójca z Suchowoli prosi o łagodną karę

Utworzony przez ~xxxx~, 15 października 2008 o 20:39 Powrót do artykułu
Zawsze tej osobie się różki doprawia co nie żyje.Bo jak może powiedzieć coś jeśli jej już nie ma.Nie powinno być litości dla człowieka który odebrał życie tak młodej dziewczynie.Bardzo współczuje rodzicom dziewczyny,i mam nazdieje że jest sprawiedliwośc na tym świecie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teraz spokorniał ?????? Jak obierał młodej dziewczynie życie , to się nad tym nie zastanawiał co robi???? 25 lat bez możliwości skrócenia kary.. Będzie miał dużo czasu na przemyślenia. Dziewczynie nikt życia nie wróci. Szkoda ,że nie ma kary śmierci-- to byłaby najodpowiedniejsza kara , a tak , jeszcze trzeba go utrzymywać z pieniędzy podatników przez tyle lat...
0
jestem za kara smierci!!!! polacy co z wami jest!!!!!! TAK BYC NIE MOZE!!!!!! POMORZANIN
0
MARNE PRAWO TYLKO 25 LAT,CIEKAWE CZY JAK BY ZABIŁ CÓRKĘ PROKURATORA TO TEŻ BY BYŁO TYLE,WEDŁUG MNIE TAKIE ŚMIECI POWINNO SIĘ EKSTERMINOWAĆ OD RĘKI,ALE NIE TEN SYSTEM PRAWNY CHRONI RÓŻNEJ MAŚCI ZBOCZEŃCÓW I DEWIANTÓW W IMIĘ ŻLE POJĘTEGO HUMANIZMU
0
Zabić dziada , powyjmować dobre organy na przeszczep dla chorych ludzi , a jego na wysypisko śmieci przynajmniej wrona się naje.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: