Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginął 55-letni Stanisław Młynarski

Utworzony przez Adamek, 9 marca 2013 r. o 15:28 Powrót do artykułu
Palce urwalo mu jak w d*** phal i pierdla baba i poszly palce wpizdu mać.po mojemu nahlala sie swinia i zasnela leźy w zaspah zniknie snieg to go znajdo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Palce urwalo mu jak w d*** phal i pierdla baba i poszly palce wpizdu mać.po mojemu nahlala sie swinia i zasnela leźy w zaspah zniknie snieg to go znajdo
TY JESTEŚ TAK POje***Y ŻE SZKODA ŻE NA CIEBIE MATKA PIZDĘ DARŁA ZAMIAST CIĘ WYSZCZYĆ ZA STODOŁĄ ZNAJDUCHU JEDEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ziomal zapytaj matki jak dawała d*** za młodu,ńazywali ja lotka albo tartak a ile spermy wyhlala mi lizala nawet rowa lezala naje***a z ci*** na wieszku i ruhal kto hcial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Te ziomal zapytaj matki jak dawała d*** za młodu,ńazywali ja lotka albo tartak a ile spermy wyhlala mi lizala nawet rowa lezala naje***a z ci*** na wieszku i ruhal kto hcial
NIEDOROZWOJU WRÓĆ DO SZKOŁY UCZYĆ SIĘ ORTOGRAFII ,WIEM ŻE TAKIEMU TŁUMOKOWI NIC DO ŁBA NIE WEJDZIE ALE STARAJ SIĘ DOWNIE AŻ DO ZDECHNIĘCIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc ty mi mozesz jedynie laske zrobic cioto to jak dac ci namiar zarobisz 100zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamek twoja matula to tak mi ciągnęła że nawet najlepszy odkurzacz tak nie potrafi. Adamek ty nie wiadomo czyj jesteś, twoją matulę to i siedmiu a czasami jedenastu brało jednego dnia. Oczywiście od tyłu ją brali bo ryja miała okropnego. Późmiej ja się dowiedział że ty się urodził z ciąży mnogiej. Ty chyba jednak tego Stacha jesteś co dynks chla. On ją po 4 razy jednego dnia brał traktował ją jako naczynie na sp...mę. Idlatego ty taki z deczka poje***y jesteś. Stacho to weneryk był od 13 rku życia kiła się zaraził jak lochę rżnął w chlewni u guściorów trych co za kolonio mieszkajo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te mietek ja jestem synem ku*** jebją ja za kase a twoja d*** jest juz moja znajde cie po ip scierwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
adamek twoja matula to tak mi ciągnęła że nawet najlepszy odkurzacz tak nie potrafi. Adamek ty nie wiadomo czyj jesteś, twoją matulę to i siedmiu a czasami jedenastu brało jednego dnia. Oczywiście od tyłu ją brali bo ryja miała okropnego. Późmiej ja się dowiedział że ty się urodził z ciąży mnogiej. Ty chyba jednak tego Stacha jesteś co dynks chla. On ją po 4 razy jednego dnia brał traktował ją jako naczynie na sp...mę. Idlatego ty taki z deczka poje***y jesteś. Stacho to weneryk był od 13 rku życia kiła się zaraził jak lochę rżnął w chlewni u guściorów trych co za kolonio mieszkajo.
Nie popisałeś się!!!Draństwo w najwyższym wydaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...