Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginął Damian Kucharski - co się stało z 20-latkiem?

Utworzony przez abc, 12 kwietnia 2009 r. o 15:01 Powrót do artykułu
Pewnie zapili gzies z markiem :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz kolejna "mądra" osoba napisze, ze został uprowadzony celem pobrania organów. To już zaczyna się nudne robić bo mądre to nie było nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Pewnie zapili gzies z markiem :-)
jak w obliczu takiej trageii mozna pisac takie bzdety... oby sie jak najszybciej odnalezli cali i zdrowi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
jak w obliczu takiej trageii mozna pisac takie bzdety...
a może ktos widział Damiana i skojazy zdjecie patafianie oby cie h** pochlonal
Ostatnio edytowany 12 kwietnia 2009 r. o 15:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety to trwa bardzo długo i wątpię, aby ciągle żył;/ chociaż życzę mu tego. co do tych organów też nie wierzę chociaż coraz więcej młodych osób ginie gdzieś bez wieści. mam nadzieję, że wróci do domu cały i zdrowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisso napisał:
niestety to trwa bardzo długo i wątpię, aby ciągle żył;/ chociaż życzę mu tego. co do tych organów też nie wierzę chociaż coraz więcej młodych osób ginie gdzieś bez wieści. mam nadzieję, że wróci do domu cały i zdrowy.
Te wątpliwości zostaw dla siebie, na jakiej podstawie to stwierdzasz? Bo wiedzę widać masz malutką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie zdanie tego tekstu dementuje niusa z końca ubiegłego tygodnia jakoby odnalezionano w Saskim "resztki" ciała Marka bez narządów wewnętrznych?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa jasne szkoda tylko ze policja milczy ze wszystkim... jeszcze troche to z domow nie wyjdziemy bo nas potnal na osiedlach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porwali, pokroili, reszte wyrzucili!!!!!! OT co sie stało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem od sprawdzonego źródła że Damian i Marek byli para, lecz w ich rodzinnych wioskach byłoby to nie do zaakceptowania. Zdecydowali sie na upozorowanie porwań, teraz pewnie są już po ślubie w Holandii, są SZĘŚLiWI, palą pewnie wieczornego dżointa przytuleni do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rypacz napisał:
Słyszałem od sprawdzonego źródła że Damian i Marek byli para, lecz w ich rodzinnych wioskach byłoby to nie do zaakceptowania. Zdecydowali sie na upozorowanie porwań, teraz pewnie są już po ślubie w Holandii, są SZĘŚLiWI, palą pewnie wieczornego dżointa przytuleni do siebie.
deb*** z ciebie wiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rypacz napisał:
Słyszałem od sprawdzonego źródła że Damian i Marek byli para, lecz w ich rodzinnych wioskach byłoby to nie do zaakceptowania. Zdecydowali sie na upozorowanie porwań, teraz pewnie są już po ślubie w Holandii, są SZĘŚLiWI, palą pewnie wieczornego dżointa przytuleni do siebie.
Frajer jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażające to się robi... Człowiek ginie i śladu po nim nie ma, ale jeszcze bardziej straszne jest to, co piszą tutaj co niektórzy... Jakie organy? Jaka Holandia?? Chłopaki zaginęli i trzeba ich szukać, ot i co. A Wy dźcie się leczyć, choć nie wiem czy coś Wam to pomoże... Postawcie się choć raz w obliczu takiej tragedii... Co byście czuli na miejscu rodzin i znajomych Marka czy Damiana?? Pomyślcie trochę, to wcale nie boli i przestańcie się śmiać z ludzkiej tragedii... Małolaciki bez kontroli rodziców bawią się klawiaturą i Internetem, w dodatku bez szkoły i wychowania... I stąd właśnie są wszystkie głupie plotki o choćby organach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zawodowym detektywem z Warszawy, nie chce podawac nazwiska ani nazwy firmy, poniewaz zaraz zarzucicie mi reklamę, ale do rzeczy: musze przyznac ze zainteresowala mnie bardzo sprawa zaginiecia Marka W, po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich faktow, stwierdzam ze powinien byc podjety trop porwania Marka przez somalijskich piratów. Mozliwe ze wujek Marka robil z nimi jakies interesy i piraci porwali go teraz z zemsty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
detektyw napisał:
Jestem zawodowym detektywem z Warszawy, nie chce podawac nazwiska ani nazwy firmy, poniewaz zaraz zarzucicie mi reklamę, ale do rzeczy: musze przyznac ze zainteresowala mnie bardzo sprawa zaginiecia Marka W, po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich faktow, stwierdzam ze powinien byc podjety trop porwania Marka przez somalijskich piratów. Mozliwe ze wujek Marka robil z nimi jakies interesy i piraci porwali go teraz z zemsty.
Jestem zawodowym lekarzem psychiatrą i stwierdzam iż pan powinien jak najszybciej udać się do najbliższego osrodka medycznego celem uzyskania potrzebnej pomocy. Choroby psychiczne, zwłaszcza te o małym stopniu uposledzenia można skutecznie leczyć farmakologicznie. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://nasza-klasa.pl/profile/25232859
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego lubelska policja ukrywa ze na lubelszczyznie w ciagu ostatnich 6 miesiecy zaginelo 30 mlodych mezczyzn i znaleziono 20 ciał z powycinanymi organami Tym powinna zainteresowac sie prasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dlaczego lubelska policja ukrywa ze na lubelszczyznie w ciagu ostatnich 6 miesiecy zaginelo 30 mlodych mezczyzn i znaleziono 20 ciał z powycinanymi organami Tym powinna zainteresowac sie prasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Buehehehe, czy to nie ciebie poszukują tacy mili panowie z Abramowic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można wypisywac takie bzdury, o 30 zaginionych i pcietych na narządy , przeciez niektórzy zdrowi ludzi na prawdę przejmują się losem tych chłopaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dlaczego lubelska policja ukrywa ze na lubelszczyznie w ciagu ostatnich 6 miesiecy zaginelo 30 mlodych mezczyzn i znaleziono 20 ciał z powycinanymi organami Tym powinna zainteresowac sie prasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I tobie taż coś wycięto ale dlaczego od razu wszystkie szare komórki? Mogli ci coś zostawić tachoć drobinkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...