Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła 26-letnia Katarzyna Demczuk

Utworzony przez mietek, 21 lipca 2010 r. o 21:53 Powrót do artykułu
Na dolnej części pleców ma tatuaż przedstawiający pilota. Chodzi o pilota do telewizora??? Coś mam złe przeczucia patrząc na to zdjęcie.Może żyje pracując za naczynie do męskiej spe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bym cię cioto dorwał to ty zostałbyś naczyniem, ty końska spermo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bym cie dorwał to ty byś został pojemnikiem. Zastanów się łachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Na dolnej części pleców ma tatuaż przedstawiający pilota. Chodzi o pilota do telewizora??? Coś mam złe przeczucia patrząc na to zdjęcie.Może żyje pracując za naczynie do męskiej spe...
miecio widzę że ma przykre doświadczenia z dzieciństwa ??? Oj szkoda takich Mietków szkoda .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wyszła z domu nocą"- trochę dziwne- nikt nie wie gdzie i dokąd?? Wygląda na to, że rodzina miała z nią słaby kontakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie piszą ze wyszła z domu koleżanki a nie ze swojego domu,w sensie że wracała do domu właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy to coś da ale zgłosiłem nadużycie w wypowiedzi "Miecia". Mam nadzieje durniu, że może pójdziesz do psychiatry i przepisze ci jakieś tabletki dla wyleczenia się z głupoty a właściwie skrajnego przypadku deb***izmu. Jeśli ktoś widział Kasie lub może pomóc w odnalezieniu jej bardzo proszę o kontakt tak jak podane jest w artykule z fundacją ITAKA lub z Policją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnaleziono zwloki w wieprzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie na to dwód że zna;leziono zwwłoki bo ja nie słyszałam rózne historie i ludzie nie wygadujcie bzdór jak nie wiecie nic na jej temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za bzdury z tymi zwłokami w wieprzu. Wyłowiono z wieprza zwłoki, ale mężczyzny, więc niech sie nie wypowiadają,m ci, którzy nie mają o tyjm pojęcia. Ja znam Kasię osobiście i gdyby odnaleziono jej ciało to by o tym media trąbiły. Poza tym, było o niej program KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIOEK WIE, i to było juz po tym, jak oidnalexziono ciało tego mężczyznyh. A opowiadanie wyssanych z palca historii o losi Kasi, to zwykłe świństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasiu jesli zyjesz i to czytasz to odezwij sie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dniu kiedy zagineła Kasia, dzwoniła do mnie żebym przyszła do baru na przeciwko Domu kultury(płakała) , ale to był dzień. Do tej pory żałuje że nie poszłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...