Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prawde piszecie -ale chmielorzom wiecznie malo . Jak chcesz wiecej to jedz po te dary i nie marudz. Slyszalem historie jak to wielka pani ,ktora ma sporo sadu powiedziala ,ze dzieciom z blokow nie powinny jechac na darmowe kolonie ,bo przeciez im sadow i pol nie zalalo. To co pytam sie -dzieci maja siedziaec bez bierzacej wody i energi elektr. w domu bo ich rodzice sadow nie maja . Ludzie gdzie wymacie honor -pytam sie. W czym wam dzieci zawinily zawistni ludzie. Takiego chamstwa,zawisci,jadu i zolci nie widzialem w zyciu a dlugo zyje na tym swiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda ta pani sadowniczka jest z miejscowosci rybaki a czy była na wale i pomagała przy workach oj nie i to pewne bo jej nie zaleje a jednak zalało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA LUDZIE WSZYSTKIM MAŁO A SZCZEGULNIE TYM BARDZIEJ ZAMOŻNYM WSTYDZE SIE ZA MIEJSCOWOSC RYKAKI BO MAM TAM RODZINE FAK JEST KILKA TAK ZWANYCH BAORÓW I TYM MAŁO Z TEGO CO WIEM TO TYLKO JEDNA RODZINA BYŁA NA WALE I POMAGAŁA I WIELKIE DZIEKI DLA PANI MARTY A NIE JAK PANI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśleliście, że w Platformie tylko Janusz Palikot potrafi rzucić mięsem, ciężkim dowcipem i zachować się poniżej poziomu? Gdzie tam. Jest tam więcej takich "pięknych umysłów". Ot choćby posłanka Renata Zaremba, która postanowiła sobie pożartować trochę i pokpić ze smoleńskiej tragedii i powodzi na Facebooku. ######www.fakt.pl/Poslanka-PO-kpi-ze-Smol...ly,75616,1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mogą docierać dary do samej zagłoby skoro są im szabrowane przez takie wioski jak NA CZELE Z LUBOMIRKOI I SPÓLKI WRZELÓW RYBAKI KIEDY TO SIE SKONCZY I TAK NAUCZYLISMY POWIŚLAKÓW LENISTWA KIEDYS TAM ZRYWAŁEM JABŁKA ZA 40 ZŁ DNIÓWKA ATERAZ SIE ROLE ODWRÓCIŁY I ZA TO CENE CHENTNIE PRZYJMNE DO SIEBIE DO PRACY DAM 50 ZŁ DNIÓWKĄ CIEKAWIE CZY JAKIŚ POWISLOR SIE ZGŁOSI PEWNIE NIE BO WOLI DARY I POZDRAWIAM SADOWNIKÓW Z RYBAKÓW I LUBOMIRKI TYRAŁEM U WAS ZA PRAWIE DARMO A TERAZ ZOBACZCIE JAK TO JEST I NIGDY NIE WYCIOGNOŁEM REKI PO DARY IAK WY ŻAŁOSNE LUDZISKA HE HE HE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...