Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagłodzili owczarka, bo nie lubią psów

Utworzony przez Edyta, 19 listopada 2012 r. o 18:22 Powrót do artykułu
Bestialstwo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja proponuje temu sku***synowi co się znęcał przestać jeść tak np. na 2 miesiące ! Jak można być takim okrutnikiem ! Sam mam psa i jak nie dostanie jeść o konkretnej godzinie (bo np. spozniam sie z pracy) to mam wyrzuty. Jakie trzeba mieć sumienie, żeby coś takiego robić ? Sąd powinien surowo ukarać takie zwyrodnialca (bo nie powiem zwierzęcia bo w tym przypadku to obraza dla zwierząt)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku.....wa m.ć, jeżeli zagłodzili psy, to i ludzi potrafią zagłodzić. Jaka kara dla tych odszczepieńców? No, jaka? Jest w ogóle jakaś? Grzywna, więzienie ? Może jest jedna, znaleźć jak najwięcej takich zwierzaków, katowanych przez deb***i i wpuścić ich do klatki. Zwierzęta same wyrok wydadzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psów wszarze nie lubią, ciekawe czy lubią samych siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kim trzeba byc by tak swojego psa potraktowac.czlowiekiem na pewno nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknąć ją w kojcu i nie karmić przez tydzień! Powinna być to prawnie dopuszczalna kara i wtedy drugi idiota z trzecim by się zastanowił, zanim by kupił psa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to bestie. Zwierzęta są im podległe, a oni nadużywają swojej władzy. To jak bicie słabszego albo kobiety - nie honor!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Facebooku juz jest grupa ludzi ktorzy im tego nie daruja !!!!!!!! A do kosciola to napewno chodzili !!!!!! Dziady pier.....ne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym ku*** własciciela tego owczarka zamknął w boksie i zagłodził na smierć. TAKICH TO ZABIJAĆ. masz szczęscie ze cie nie znam bo byś juz lezał w ziemi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opublikowac nazwiska tych dziadow!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEstm zbulwerosowany! Brak słów na takich ludzi. Widziałem to wydarzenie na facebooku i jestem zszokowany że dzieje się to praktycznie obok mnie bo w woj. lubelskim. Jestem jeszcze ciekaw skąd ta chora rodzina jest. Mam nadzieje że życie ich równie dobrze potraktuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez kilka tygodni wygłodniały bernardyn wałęsał się przy drodze między Tarnawką a Wysokiem. Wydzwanialiśmy po różnych tzw fundacjach ochrony zwierząt i tp. Ogólnie wniosek jest jeden - jeśli nie ma właściciela ( czytaj nie ma kogo ukarać ) to takie zwierze może sobie zdychać z głodu bo mają go w dup#e ! W Lubelskiej fundacji powiedzieli żeby go złapać i przywieź to może go wezmą. A od czego są w końcu te fundacje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WŁAŚCICIEL żydem był ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ten piesek patrzy tymi swoim oczkami pełnymi cierpienia bidulka kochana co ona zawinila....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopoki ci pie..doleni urzednicy nie zaznaja tego samego to nigdy surowych kar za znecanie sie nad zwierzetami tacy idioci nie uswiadcza,zeby chociaz jakiekolwiek kary były stosowane... chciałabym miec taka władze aby tych wszystkich chodzacych po ziemii zwyroli zagazowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu komentować. Patologia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ napisał:
Opublikowac nazwiska tych dziadow!!!
dokładnie, jeżeli nie samosąd to tacy kretyni bedą bezkarni a co gorsza na takich samych bezmozgow wychowaja swoje dzieci..koniec k..rwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrwać takim zwyrodnialcom jaja z płucami przez gardło !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę ujawnić dane tych osób, z chęcią bym ich zagłodziła - zwyrodnialców !!! Surowa kara i może czegoś by się nauczyli, wrzucić ich na kilka tygodni do jakiejś suchej studni i nie dać jeść, niech sami schudną do mniej niż połowy normalnej masy ciała !!! Mam nadzieję, że sunia wyjdzie z tego cało !! Biedna psinka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich bydlaków jest na pęczki nie mają uczuć wyższych płodzą takich samych zwyrodnialców jak oni , Olu dobrze że jesteś już niejedno zwierze zawdzięcza życie Tobie i Lubelskiej Straży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...